Změna CAR Brno - 4. IVF

331
20.2.20 10:41

Změna CAR Brno - 4. IVF

Ahoj holky,

prosím o radu, jestli změnit CAR v Brně.
Od roku 2015 chodíme do Reprofitu. Hormonální profil i genetiku máme vyšetřenou, problém je ve spermiogramu. Nicméně nám bylo doporučeno preimplantační genetické vyšetření PGD embryí. Takže následovala 1. IVF, z PGD vyšli 2 zdravá embrya. Hned napoprvé nám to vyšlo a máme zdravého syna.
Pak začala snaha o druhé miminko. V roce 2018 byl transfer zdravého embrya z 1. IVF, neúspěšné.
2. IVF jaro 2019, stimulace Gonal, 7 oocytů, na konci 1 embryo, vyšetření PGD, transfer neúspěšný.
3. IVF podzim 2020, stimulace Menopur, 11 oocytů, na konci prodloužené stimulace 2 embrya, po vyšetření PGD 1 zdravé embryo, transfer leden 2020, pozitivní test, únor zamlklé těhotenství v 6 týdnu
Je mi už 36 a přede námi je poslední hrazený pokus, 4. IVF.
Přemýšlím, co dál, jestli trvat na imunulogickém i jiném dalším vyšetření, nebo změnit CAR? V Reprofitu jsem spokojená, ale říkám si, jestli by jinde neměli osobnější přístup a udělali více vyšetření, nebo mají jiný postup?
Poradíte, jak jste v jakém CARu byli spokojené? Zejména v CARech v Brně?
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

628
21.2.20 20:05

Ahoj,
Jestli CAR menit, asi neporadim…ale ja byla a jsem maximalne spokojena s Repromedou. 1.IVF a 1.KET (na ET po odberu jsem nesla kvuli vysokemu poctu odebranych vajicek a tudiz hrozicimu ET), 4/12 embryi po PGD a jsem tehotna na prvni dobrou. Takze pokud by ses rozhodla pro zmenu, ja je moc doporucuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
331
24.2.20 09:25

@frbul Děkuji za názor. Podívám se na Repromedu.
Přeji hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama