Sanus HK laparoskopie

13.2.20 18:01

Sanus HK laparoskopie

Ahoj, čeká mě laparoskopie v Sanusu v HK, mám z toho velké obavy. Můžete mě napsat, která jste to podstupovala co mě čeká? Myslím, spíš jako u nich, přístup, dokumentace, doteď žádné informace od nich nemám konkrétní. Děkuji ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10705
13.2.20 20:58

@petttulick byla jsem.tam na laparo několikrát. Ale záleží jestli tě ještě ten den budou pouštět nebo ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.20 21:01
@lachtanice86 píše:
@petttulick byla jsem.tam na laparo několikrát. Ale záleží jestli tě ještě ten den budou pouštět nebo ne

To asi nebudou, dyk ta operace je pod narkozou. A ty jsi měla nějaký dokument v ruce, nebo tam doktor něco posílá? Jdu ze Sanusu Pce, do Sanusu HK. Jsou tam šikovní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10705
13.2.20 21:31

@petttulick já měla vždy papír, dostala jsem ho když jsem šla na nějaké vyšetření před tím. Tak ale není problém si tam zavolat a zeptat se, ne? Já do Sanusu chodím kvůli nemoci už roky a ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.20 21:40

No to neni problem :slight_smile: takže jinak v hk ok? Nemám se bát z lidské stránky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1201
13.2.20 22:34

@petttulick ahoj, take jsem tam na laparo byla. Kdyztak se ptej, co by te zajimalo. Tez jsem chodila do Pc a na laparo byla poslana tam. Normalne me tam Dr. objednala a poslala na urcity termin a cas. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 11:50
@Adela.92 píše:
@petttulick ahoj, take jsem tam na laparo byla. Kdyztak se ptej, co by te zajimalo. Tez jsem chodila do Pc a na laparo byla poslana tam. Normalne me tam Dr. objednala a poslala na urcity termin a cas. :)

Ahoj, napíšu ti soukromě :-) Děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama