IVF s darovanými vajíčky 2020

Anonymní
16.2.20 15:38

IVF s darovanými vajíčky 2020

Ahoj holky, mám za sebou nevydařené IVF, kdy se nám neoplodnila vajíčka a nedošlo k ET. Budeme plánovat 2.IVF s dlouhým protokolem, ale mám obavy z dalšího neúspěchu, je mi 38 let. Mohu se zeptat kolik vás stálo IVF s darovanými vajíčky s hrazením od pojišťovny a jak dlouho jste čekali na dárkyni a v kterém centru a jaká byla úspěšnost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

468
16.2.20 21:20

....

Ahoj,
pokud nedopadne tento pokus, jdeme do dotovaného. Mám koňské dávky hormony a folikuly jen 2. Předběžně to má stát kolem 100 to darované.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 08:18
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám za sebou nevydařené IVF, kdy se nám neoplodnila vajíčka a nedošlo k ET. Budeme plánovat 2.IVF s dlouhým protokolem, ale mám obavy z dalšího neúspěchu, je mi 38 let. Mohu se zeptat kolik vás stálo IVF s darovanými vajíčky s hrazením od pojišťovny a jak dlouho jste čekali na dárkyni a v kterém centru a jaká byla úspěšnost?

celý proces s darovanými vajíčky nás stál přes 130 tisíc (4 pokusy), žádný nebyl úspěšný. Šli jsme cestou adopce. Ta extrémní hormonální zátěž a obrovské riziko vzniku rakoviny v souvislosti s tímto a také i nedostatek peněz mě přesvědčily, že toto už nechci nikdy absolvovat. Jen lituji toho promarněného času a také peněz, které by se teď, když si přivážíme miminko domů, hodily na něco úplně jiného. Kdybych věděla co dnes, vůbec se do toho nepouštím.

• Nahlásit
  • Citovat
468
17.2.20 09:27
@Anonymní píše:
celý proces s darovanými vajíčky nás stál přes 130 tisíc (4 pokusy), žádný nebyl úspěšný. Šli jsme cestou adopce. Ta extrémní hormonální zátěž a obrovské riziko vzniku rakoviny v souvislosti s tímto a také i nedostatek peněz mě přesvědčily, že toto už nechci nikdy absolvovat. Jen lituji toho promarněného času a také peněz, které by se teď, když si přivážíme miminko domů, hodily na něco úplně jiného. Kdybych věděla co dnes, vůbec se do toho nepouštím.

Smekám a souhlasím. Stačí mi 1.IVF psychicky i finančně. Na hormony prakticky nereagují. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
17.2.20 09:32
@kveta112 píše:
Smekám a souhlasím. Stačí mi 1.IVF psychicky i finančně. Na hormony prakticky nereagují. 8o

Tohle mám v sobě a výsledek dva folikuly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 09:34
@kveta112 píše:
Tohle mám v sobě a výsledek dva folikuly

pak je potřeba se zamyslet, jestli nejít jinou cestou. Jak říkám, kdyby měla nynější zkušenosti, celému tomu procesu s DV se vyhnu obloukem.

• Nahlásit
  • Citovat
468
17.2.20 09:52
@Anonymní píše:
pak je potřeba se zamyslet, jestli nejít jinou cestou. Jak říkám, kdyby měla nynější zkušenosti, celému tomu procesu s DV se vyhnu obloukem.

Pokud nebudu mít zítra na odběru ani jedno své vajíčko, doktorka doporučila darované. Zrovna levné to není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
27.2.20 16:30

IVF

Ahoj, vcera bohužel dle krevniho testu neúspěšné 1.IVF v Gennetu. Jsme v programu s darovanymi vajíčky-protože ve svych 38letech uz nemam zadnou rezervu..z 12 odebranych vajicek byly 2 použitelné.. po 6denni kultivaci mi bylo vloženo 1embryjko a 1 jsme dali zamrazit…Za jak dlouho je možné podstoupit KET? Ma tady někdo takovou zkušenost??
Dekujuuu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
27.2.20 21:40

@Diego1
Ahoj, já nemám prakticky vajíčka. Na jak dlouho to je? Cenové kolem 150. Počítám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
27.2.20 22:42

@kveta112 ahojky, no uplne prvni konzultace byla 1.10.2019 v Gennetu na Letné a pak hned v prosinci uz jsme byli presmerovani do Gennetu Archa, kde uz jsme dle nasich požadavků meli darkyni. 16.12.mi pichli Decapeptyl a 24.1.2020 jsme zacli stimulaci Estrofem, Utrogestan a Clexane. 6.2. bylo OPU a 12.2. byl ET…celkem to vyslo na cca 63tis.(doplatky leku, prodlouzena kultuvace, asist. hatching..). Stihli jsme jeste 50%uhradu od pojišťovny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
28.2.20 00:57

@Diego1
Já myslela, že máte darovana vajíčka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
28.2.20 08:37

@kveta112 Ano,máme darovana vajíčka…ta cena se vam zda nízká? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
28.2.20 17:02

@Diego1
Ne, spíše nevím přesně ten postup zatím. Já myslela, že picha injekce jen darkyne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
28.2.20 17:45

@kveta112 ja musela pichat Clexane kvůli redeni krve- vzhledem ke genetickym výsledkům (zjistili mi trombofilii) a pokud by byl TT pozitivni, tak bych pry musela pichat celych 9 měsíců, ale bohuzel se to nepovedlo..tak me ted ceka dalsi pokus..Uvidim v úterý…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
28.2.20 19:28

@Diego1
Tak to ti přeji hodně štěstí. Já mám 1 snehulacka a čekám na KET, pokud nedopadne, tak nejspíše taky darované vajíčko. Blbe jsem reagovala na stimulaci a měla jen 2 vajíčka a 1 to nedalo k zamrazeni :(. Věřím že to broucek dá a povede se to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama