Cysty po šití hráze

1718
14.1.05 20:28

Cysty po šití hráze

smazáno autorkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
14.1.05 23:41

Ahoj Lilo, nevím,asi je můj problém trošku jiný(měla jsem popraskané vnitřní stehy a v půl roce miminka jít na plastiku-znova šít).Myslím,že když to nedělá „neplechu“,tak to chce asi hodně odvahy,jít do toho.Já jsem to vzdala,něco srostlo samo,něco ne.Kdoví,jak se to „spraví“při dalším porodu.Myslím,že opětovné šití je další věc,která se může stejně zkomplikovat,takže…Kdo zaručí,že mi spraví srůsty?dalšíma jizvama?pokud to není ze zdravotního hlediska nutné,nikdo mě nepřemluví.Tu moji plastiku hradí pojištovna,tvůj případ bohužel nevím.(Možná,že když je to s narkozou,tak to člověk snese,ale mě šil pan doktor bez lok.umrtvení a ještě nadvakrát,takže…radši dál.a taky někdo spolehlivý musí hlídat mimiska,že?)Katy

• Nahlásit
  • Citovat
2793
15.1.05 00:39

Ahoj Lilo!

Měla jsem podobný problém.V místě jednoho vnějšího stehu mi během šestinedělí vyrostl polyp.Nevěděla jsem,co to je,vypadalo to jako kousek kůže,která při šití vylezla ven stehem.Gyndař mi řekl,že se to občas stává,steh vydráždí okolní tkáň a ta reaguje růstem polypu,většinou ale uvnitř pochvy.
Polyp mi odstranil ihned,chirurgickou lžičkou ho seškrábl.Byla to docela chuťovka,bolelo to asi víc než šití po porodu,ale hned druhý den se jizvička zatáhla a já si konečně po několika týdnech mohla normálně sednout.
Nejspíš jsem ti moc nepomohla,snad jen,že v tom nejsi sama :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama