Cytologie a krev

Anonymní
6.10.20 17:18

Cytologie a krev

Ahoj holky omlouvám se za anonym. Dnes jsem byla na gynde skrz bolesti atd.. Zarazilo mě že mi nic neřekli ale hrabali se ve mě 2 a že tam něco je. Brali mi cytologii a krev a mám si počkat na výsledky. Nemá někdo zkušenost? Já jsem taková ticha nesmelá prostě jsem se nezeptala já vím jsem hloupá. Teď nevím co si mám myslet tak jestli mi někdo řekne třeba že zkušenosti jestli ňákej zánět by to mohl být nebo něco. I při po hmatu mě to totiž bolí. Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3798
6.10.20 22:47
@Anonymní píše:
Ahoj holky omlouvám se za anonym. Dnes jsem byla na gynde skrz bolesti atd.. Zarazilo mě že mi nic neřekli ale hrabali se ve mě 2 a že tam něco je. Brali mi cytologii a krev a mám si počkat na výsledky. Nemá někdo zkušenost? Já jsem taková ticha nesmelá prostě jsem se nezeptala já vím jsem hloupá. Teď nevím co si mám myslet tak jestli mi někdo řekne třeba že zkušenosti jestli ňákej zánět by to mohl být nebo něco. I při po hmatu mě to totiž bolí. Dekuji

No brali Ti ster z cipku a 3 nedele budes cekat na vysledek..nedovedu si predstavit z ceho jineho by ti brali ster..jestli chodis na pravidelnou prevenci tak by ses nemusela bat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama