Dá se popohnat porod?

Anonymní
5.11.19 23:59

Dá se popohnat porod?

Ahoj. Dá se nějak domácky vyvolat porod? Moje děloha je nějaká líná, přitom mimčo je už připraveno vylézt :lol: na gyndě už při běžné prohlídce hlavička, ale děložní činnost nic. Ani poslové. :roll: a mě už to fakt nebaví :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
77
6.11.19 00:02

Hodně sexu, zátka mi odešlo po červeném vínu s krevetama. :think: Možná si nechat udělat H. hmat? :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19159
6.11.19 00:06

Můžeš ho zkusit vykouřit nebo zatančit dešťový tanec…dokud se prckovi nebude chtít ven, tak se můžeš stavět na hlavu a nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.19 05:52

Syna jsem vyháněla všemi babskými radami ani prd, až když ho vyvolali ve 41+0tt tak id první kontrakce za 6h a něco málo byl tu.
U dcery jsem to teď absolutně neřešila, jediné co tak jsek si dopřávala fakt teplou vanu (rodila jsem v lednu) a až když jsme konečně rozsekli to jméno pro holku, tak z ničeho nic bolesti po 3 max 5 minutách a za 3h (v porodnici asi 50 minut i s vyšetřením na příjmu) byla tady :D
Ale někdo radí jíst čerstvý ananas (že má nějaké látky), chodit do schodů a ze schodů, někdo dřepy, pálivé jídlo, červené vino/svařák, bylinnou napářku, sex, dlouhou procházku. Ideálně zkombinovat víc těch věcí v jeden den, jo a prý zabírá vygruntovat celý byt pěkně po čtyřech :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6652
6.11.19 06:04

Taky jsem v prvním těhotenství měla nereaktivní dělohu, tvrdnutí břicha nebo poslíčci? Nenechte se vysmát. Porod jsem měla vyvolávaný ve 40 TT kvůli velikosti hlavy, naštěstí jsem na tom kývla protože jinak by se ven přirozenou cestou nedostal (obvod hlavy 38cm, po týdnu už to bylo 40cm). Porod trval 4 dny, kdy tři dny jsem měla hrozné křížové bolesti a čípek uzavřený, zamčený a zabetonovaný. Miminko mělo ozvy OK, takže mě nehnali na císaře. Porod samotný byl pak taky dost dlouhý a byly nutné zásahy (epidurál a tolik oxytocinu že musel dojít snad v celém kraji) ale narodil se mi zdravý krásný chlapeček, já měla jenom drobný nástřih (doktorka si do poslední chvíle myslela že i přes velikost dítěte to nebude nutné, ale vypadalo to že bych se roztrhla směrem ke konečníku a tak mě radši střihla). A i přesto že pro spoustu místních rodiček je takhle lékařsky vedený porod skoro stejně strašná věc jako by mě napínali na mučidla, tak já na něj mám pozitivní vzpomínky. Při druhém porodu už děloha věděla o co jde a tak jsem od třetího měsíce brala magnézium po hrstech a poslíčci se dostavovali velmi pravidelně, kdykoli jsem usnula, a porod trval od první bolestivé kontrakce necelých 6 hodin i pro něm jsem měla epidurál (bolest je můj spouštěč panických atak a byl nutný).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2304
6.11.19 07:09

Tak já u kluků dělala takový cirkus a zkoušela kde co a ani prd. Druhy syn nakonec sel ven v jedinou dobu, kdy jsem to NECHTELA - Vánoce 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat