Reklama

Dají se bačkůrky vyprat v pračce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.10 07:26
Dají se bačkůrky vyprat v pračce?

Dají se klasické bačkůrky vyprat v pračce?? Přežijí to?
Myslím ty podobné těmto - http://www.detskaobuv.cz/…21-backurky/

Reklama

Reakce:

Integra
Kelišová 7479 příspěvků 04.11.10 07:34

Určitě, já peru tenisky a žabky. Viděla jsem ti u bývalé šéfové a je fakt že tak ty boty nikdy nevydrhnu!! Dám to vždy na 30°C na ruční praní a minimální otáčky :wink: Vyzkoušej snad budeš taky spokojená, dávám tam normálně prášek, jako k oblečení.

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.10 07:43

Tejchi, díky. Normální tenisky taky pereme v pračce, u těch bačkůrek mi jde o to, aby nepovolilo to vyztužení na patičce.

Luciska001
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 04.11.10 07:44

presne tak. Taky je peru na 30 a uplne v pohode. Jsou pak jako nove. Takhle bych to nevydrhla v ruce. Takze je tam dej a neboj, budou luxusni :palec:

janikpupik
Kecalka 192 příspěvků 04.11.10 07:53

Taky peru boty v pracce a vpohode,ale backurky jsem jednou vyprala a trochu se zkroutily a jednou se mi boticky i rozlepily,ale uz si nepamatuju na kolik jsem to prala :mrgreen: Musi se opravdu opatrne s nimi na co nejmin stupnu.

LucaLuca
Závislačka 4470 příspěvků 04.11.10 07:55

Dají, ale jsou pak jak hadr. :nevim: Ale já je prala na 40 s prádlem, tak zkus na 30, jak píší holky. Na 40 radši ne. :lol:

Integra
Kelišová 7479 příspěvků 04.11.10 08:13

Je fakt…jako nové, v ruce to tak nikdy člověk nevydrhne!!! :wink:

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 04.11.10 08:37

Peru na 40,všechny boty-bačkorky.Zatím bez újmy :wink: Jo vlastně jednou moje červený semišový boty propůjčily růžový nádech džínám :zed: :zed:

Krteček + linda
Kecalka 230 příspěvků 10.11.10 22:27

Určitě, per na 30 a pokud máš program Hand Wash, tak ho použij - ale pozor Hand Wash skoro vůbec neždíme (neodstřeďuje), tak to ožná bude déle schnout.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >