Dají se bačkůrky vyprat v pračce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.10 07:26
Dají se bačkůrky vyprat v pračce?

Dají se klasické bačkůrky vyprat v pračce?? Přežijí to?
Myslím ty podobné těmto - http://www.detskaobuv.cz/…21-backurky/

Reakce:
Integra
Kelišová 7479 příspěvků 04.11.10 07:34

Určitě, já peru tenisky a žabky. Viděla jsem ti u bývalé šéfové a je fakt že tak ty boty nikdy nevydrhnu!! Dám to vždy na 30°C na ruční praní a minimální otáčky :wink: Vyzkoušej snad budeš taky spokojená, dávám tam normálně prášek, jako k oblečení.

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.10 07:43

Tejchi, díky. Normální tenisky taky pereme v pračce, u těch bačkůrek mi jde o to, aby nepovolilo to vyztužení na patičce.

Luciska001
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 04.11.10 07:44

presne tak. Taky je peru na 30 a uplne v pohode. Jsou pak jako nove. Takhle bych to nevydrhla v ruce. Takze je tam dej a neboj, budou luxusni :palec:

janikpupik
Kecalka 192 příspěvků 04.11.10 07:53

Taky peru boty v pracce a vpohode,ale backurky jsem jednou vyprala a trochu se zkroutily a jednou se mi boticky i rozlepily,ale uz si nepamatuju na kolik jsem to prala :mrgreen: Musi se opravdu opatrne s nimi na co nejmin stupnu.

LucaLuca
Závislačka 4470 příspěvků 04.11.10 07:55

Dají, ale jsou pak jak hadr. :nevim: Ale já je prala na 40 s prádlem, tak zkus na 30, jak píší holky. Na 40 radši ne. :lol:

Integra
Kelišová 7479 příspěvků 04.11.10 08:13

Je fakt…jako nové, v ruce to tak nikdy člověk nevydrhne!!! :wink:

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 04.11.10 08:37

Peru na 40,všechny boty-bačkorky.Zatím bez újmy :wink: Jo vlastně jednou moje červený semišový boty propůjčily růžový nádech džínám :zed: :zed:

Krteček + linda
Kecalka 230 příspěvků 10.11.10 22:27

Určitě, per na 30 a pokud máš program Hand Wash, tak ho použij - ale pozor Hand Wash skoro vůbec neždíme (neodstřeďuje), tak to ožná bude déle schnout.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >