Reklama

Dálkové studium porodní asistentka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucytas
Nováček 1 příspěvek 11.02.18 11:06
Dálkové studium porodní asistentka

Zdravím.

Chtěla bych se Vás zeptat na jednu věc, nejsem si totiž v něčem jistá. V roce 2014 jsem dodělala střední zdravotnickou školu v oboru zdravotnický asistent (nyní jsem praktická sestra podle nových novel). Měla jsem tam od třetího ročníku 2 roky praxe (takže třetí a čtvrtý ročník), kdy jsme do nemocnice chodili 2-3× do týdne (a to každý týden) po dobu těch dvou let…

Chtěla bych teď dálkově studovat porodní asistentku. V Olomouci je povinnost dva roky praxe k přijetí ke studiu. Já teď nevím, zda se to myslí jako 2 roky praxe - zaměstnání ve zdravotnictví, nebo mohu použít mé dva roky školní praxe v nemocnici? Mezi rokem 2014-2017 jsem studovala VOŠ - farmaceutický asistent, kde jsem měla taktéž praxi v lékárně - ve zdravotnickém prostředí.

Děkuji moc za odpověď.

Reklama

Reakce:

safl
Povídálka 44 příspěvků 35 inzerátů 11.02.18 11:11

Dobrý den, určitě se tím myslí praxe v zaměstnání. Praxe při studiu se nepočítá.

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 11.02.18 11:51

Ano. Mysli praxi sestry někde v zaměstnání.

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 11.02.18 12:13

Koukni na Pardubice myslím, že tam praxe neni třeba :palec: jen ji pak musis vic odchodit při studiu :palec:

Sibarita
Kecalka 497 příspěvků 11.02.18 12:13

@Lucytas Ahoj, nehazela bych flintu do zita a za a) zavolala bych si na studijni oddělení a tam se informovala, zda by i tu skolni praxi nezohlednili b) přihlásila se a zkusila to ;) Maximalne prijdes o ten administrativni poplatek, ale nebudes si vycitat nečinnost. Drzim palce, at to dobře dopadne :palec: :kytka:

safl
Povídálka 44 příspěvků 35 inzerátů 11.02.18 12:26

Praxi v průběhu studia SZS určitě nezohlední, ma jí každý, kdo zdrávku studoval. U dálkového studia je požadavek splněné praxe ( v zaměstnání) adekvátní, vzhledem k tomu, že se ucíš za pochodu a samostudiem.

@Kotla píše:
@Lucytas Ahoj, nehazela bych flintu do zita a za a) zavolala bych si na studijni oddělení a tam se informovala, zda by i tu skolni praxi nezohlednili b) přihlásila se a zkusila to ;) Maximalne prijdes o ten administrativni poplatek, ale nebudes si vycitat nečinnost. Drzim palce, at to dobře dopadne :palec: :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Nedvěd o Ronaldově Me Too: V Juventusu za ním stojíme, ale pereme se s tím

Cristiano Ronaldo se zabydluje v Itálii a zvyká si na dres Juventusu Turín.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >