Dálkové studium porodní asistentka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucytas
Nováček 1 příspěvek 11.02.18 11:06
Dálkové studium porodní asistentka

Zdravím.

Chtěla bych se Vás zeptat na jednu věc, nejsem si totiž v něčem jistá. V roce 2014 jsem dodělala střední zdravotnickou školu v oboru zdravotnický asistent (nyní jsem praktická sestra podle nových novel). Měla jsem tam od třetího ročníku 2 roky praxe (takže třetí a čtvrtý ročník), kdy jsme do nemocnice chodili 2-3× do týdne (a to každý týden) po dobu těch dvou let…

Chtěla bych teď dálkově studovat porodní asistentku. V Olomouci je povinnost dva roky praxe k přijetí ke studiu. Já teď nevím, zda se to myslí jako 2 roky praxe - zaměstnání ve zdravotnictví, nebo mohu použít mé dva roky školní praxe v nemocnici? Mezi rokem 2014-2017 jsem studovala VOŠ - farmaceutický asistent, kde jsem měla taktéž praxi v lékárně - ve zdravotnickém prostředí.

Děkuji moc za odpověď.

Reklama

Reakce:

safl
Povídálka 43 příspěvků 35 inzerátů 11.02.18 11:11

Dobrý den, určitě se tím myslí praxe v zaměstnání. Praxe při studiu se nepočítá.

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 11.02.18 11:51

Ano. Mysli praxi sestry někde v zaměstnání.

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 11.02.18 12:13

Koukni na Pardubice myslím, že tam praxe neni třeba :palec: jen ji pak musis vic odchodit při studiu :palec:

Sibarita
Kecalka 445 příspěvků 11.02.18 12:13

@Lucytas Ahoj, nehazela bych flintu do zita a za a) zavolala bych si na studijni oddělení a tam se informovala, zda by i tu skolni praxi nezohlednili b) přihlásila se a zkusila to ;) Maximalne prijdes o ten administrativni poplatek, ale nebudes si vycitat nečinnost. Drzim palce, at to dobře dopadne :palec: :kytka:

safl
Povídálka 43 příspěvků 35 inzerátů 11.02.18 12:26

Praxi v průběhu studia SZS určitě nezohlední, ma jí každý, kdo zdrávku studoval. U dálkového studia je požadavek splněné praxe ( v zaměstnání) adekvátní, vzhledem k tomu, že se ucíš za pochodu a samostudiem.

@Kotla píše:
@Lucytas Ahoj, nehazela bych flintu do zita a za a) zavolala bych si na studijni oddělení a tam se informovala, zda by i tu skolni praxi nezohlednili b) přihlásila se a zkusila to ;) Maximalne prijdes o ten administrativni poplatek, ale nebudes si vycitat nečinnost. Drzim palce, at to dobře dopadne :palec: :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo k nám vozí migranty z Libye? Potetovaná Němka, kapitánka lodi Sea-Watch 3

Kapitánkou jedné z lodí, která u libyjských břehů zachraňuje migranty, je... číst dále >

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama