Dálkové studium VŠ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Decora-dea
Povídálka 30 příspěvků 10.10.18 10:01
Dálkové studium VŠ

Ahojky všem. Nastoupila jsem dálkové studium na CZU (agro). Je zde někdo, kdo s tím má zkušenost? Jak se to zvládá při zaměstnání? Po prvních přednáškách jsem na provaz…Nejhorší je asi ta agrochemie…Je toho tolik…Jak jste to zvládaly vy? Jak jste se učily? Děkuji za každý příspěvek. 8o

Reakce:
Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 10.10.18 10:37
@Decora-dea píše:
Ahojky všem. Nastoupila jsem dálkové studium na CZU (agro). Je zde někdo, kdo s tím má zkušenost? Jak se to zvládá při zaměstnání? Po prvních přednáškách jsem na provaz…Nejhorší je asi ta agrochemie…Je toho tolik…Jak jste to zvládaly vy? Jak jste se učily? Děkuji za každý příspěvek. 8o

CZU studovala ma nejlepsi kamaradka dennim studiem, moc se ji tam libilo. Vsichni byli moc mili a pohodovi ucitele i studenti. Zkousky nejsou tak tezke jak se zdaji, kdyz to sikovne se zkousejicim udelas. Ze zadne ustni zkousky nemej strrach, vzdyt jsou to sami chlapi, kteri studentkam radi do hloubky latku vysvetli, neboj se, napis mi, poradim ti co na koho plati.

Boeing737
Stálice 92 příspěvků 10.10.18 10:42

Já dělám ČZU dálkově. Letos jsem v posledním ročníku magisterskýho. Akorát prvák bakaláře jsem odchodila na denním. Na dálkovym člověk musí bejt trochu disciplinovanej. Chápu, že první přednášky působí děsivě. Oni ale straší na všech. :D ČZU dle mýho nepatří mezi těžký školy. Jsou předměty, na který je potřeba víc zamakat. Když člověk chce, tak to dá. Akorát na genetiku, fyziologii a chemii jsem se učila víc než týden. Ostatní předměty pro mě byly natolik zajímavý, že jsem je nasála během pár dní. Učením nejvíc zabíjím víkendy. Ale mám i možnost procházet si materiály v práci, když nejsou návaly lidí. Průběžně jsem se nikdy nepřipravovala. Vždycky až před zkouškou. Materiály čerpám z Moodlu a Primáta. U nás jsou mnohem starší ženský než já, vzájemně se podporujou, učí se společně přes Skype a zvládají to. Doma mají rodiny, zvířata a chodí do práce. Určitě si vytvořte studijní skupinu na FB. Tam se pak sdílí materiály, zkušenosti ze zkoušek a kolikrát se dají i vyhrabat otázky od starších ročníků. Klidně si vyhledej skupiny starších ročníků a přidej se k nim. Tam se dá získat spousta užitečnejch věcí. :D Já dělala živočišnou produkci a teď jsem na zájmovejch chovech. Neboj se toho, zvládla to už spousta lidí. Klidně mi kdykoliv napiš. S čím budu moci poradím, pomůžu. :mavam:

P4ja
Kelišová 6596 příspěvků 10.10.18 10:49

@Decora-dea Nestudovala jsem ČZU, ale při práci jsem studovala. A dás e to zvládnout. Bylo nás pár, se kterýma jsme si sedli a půjčovali si přednášky. Psali účasti a tak. A potom jsme si i nasdíleli státnicové otázky. Radím najít pár takovýc lidiček a bude zábava a zvládneš to v pohodě. :kytka:

Decora-dea
Povídálka 30 příspěvků 28.10.18 21:45
@Mrakotinka2018 píše:
CZU studovala ma nejlepsi kamaradka dennim studiem, moc se ji tam libilo. Vsichni byli moc mili a pohodovi ucitele i studenti. Zkousky nejsou tak tezke jak se zdaji, kdyz to sikovne se zkousejicim udelas. Ze zadne ustni zkousky nemej strrach, vzdyt jsou to sami chlapi, kteri studentkam radi do hloubky latku vysvetli, neboj se, napis mi, poradim ti co na koho plati.

Děkuji :hug:

Decora-dea
Povídálka 30 příspěvků 28.10.18 21:47
@Boeing737 píše:
Já dělám ČZU dálkově. Letos jsem v posledním ročníku magisterskýho. Akorát prvák bakaláře jsem odchodila na denním. Na dálkovym člověk musí bejt trochu disciplinovanej. Chápu, že první přednášky působí děsivě. Oni ale straší na všech. :D ČZU dle mýho nepatří mezi těžký školy. Jsou předměty, na který je potřeba víc zamakat. Když člověk chce, tak to dá. Akorát na genetiku, fyziologii a chemii jsem se učila víc než týden. Ostatní předměty pro mě byly natolik zajímavý, že jsem je nasála během pár dní. Učením nejvíc zabíjím víkendy. Ale mám i možnost procházet si materiály v práci, když nejsou návaly lidí. Průběžně jsem se nikdy nepřipravovala. Vždycky až před zkouškou. Materiály čerpám z Moodlu a Primáta. U nás jsou mnohem starší ženský než já, vzájemně se podporujou, učí se společně přes Skype a zvládají to. Doma mají rodiny, zvířata a chodí do práce. Určitě si vytvořte studijní skupinu na FB. Tam se pak sdílí materiály, zkušenosti ze zkoušek a kolikrát se dají i vyhrabat otázky od starších ročníků. Klidně si vyhledej skupiny starších ročníků a přidej se k nim. Tam se dá získat spousta užitečnejch věcí. :D Já dělala živočišnou produkci a teď jsem na zájmovejch chovech. Neboj se toho, zvládla to už spousta lidí. Klidně mi kdykoliv napiš. S čím budu moci poradím, pomůžu. :mavam:

Díky moc :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >