Reklama

Studium práva po střední škole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 15:50
Studium p

Dobrý den, možná bude můj dotaz znít hodně blbě, ale i tak se zeptám… Bylo by možné, abych vystudovala sš veterinární, kde se v určitém ročníku začíná učit právo a pokud by mě byvilo v něm pokračovala na vš? Je obecně možné, abych ze specializované sš šla na páva? Předem děkuji za odpověď :D :)

Reklama

Reakce:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 05.10.18 15:57

Je možné jít z jakékoliv SŠ na jakoukoliv VŠ, pokud splníš podmínky pro přijetí ;)

selia
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 9 inzerátů 05.10.18 17:16

Možné to je, akorát na některé právnické fakulty se dělají krom obecních studijních předpokladů zkoušky ze ZSJ a nebo taky historie, a tohoje na gymplu víc než na specializované SŠ, takže to kalde větší nároky na samostatnou přípravu.

PaníBovaryová
Závislačka 3881 příspěvků 05.10.18 17:19

Na páva muzes odkudkoliv :mrgreen: pokud chces jit na pravnickou fakultu, musis udelat prijimacky

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >