Další dítě nechci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 19:38
Další dítě nechci

Ahoj, zajímal by mě váš názor na moji situaci. Máme s přítelem roční holčičku a on přišel že by chtěl druhý ať děti nemají velký odstup jenže já druhý dítě nechci a řekla jsem mu i narovinu že nevím, jestli někdy chtít budu ale pokud jo, za dyl protože chci jít do práce, vídat se s lidma i mimo dětský hřiště a tak protože s malou jsem věčně sama. On jezdí pracovně pryč, doma je jen víkendy a rad chodí do hospod a tak a představa, že bych byla doma se 2 dětma mě trochu děsí a vím že bych nebyla šťastná. Jenže mi řekl že pokud ho mít nebudem tak se rozejdeme protože on jen jedno dítě nechce :think:.. Tak co si myslíte? Jsem špatná že mu nechci dát velkou rodinu a být taková ta "domácí puťka "? :(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
pannda
Kelišová 6901 příspěvků 32 inzerátů 04.05.19 19:40

Je to vul…a sobec

pikola
Generální žvanilka 20905 příspěvků 04.05.19 19:41

Víkendový otec, co ještě je celou dobu v hospodě a tobě nařizuje jak budete mít děti… o které se předpokládá nestará.
Nemějte je určitě hned, pokud tebe netlačí věk a nechceš to.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19999 příspěvků 04.05.19 19:41

Ideální si pořídit velkou rodinu s člověkem, který vyhrožuje rozchodem, když není po jeho. On je takovej miláček, vid? Myslím, že nemá cenu odpovídat.

Cenarius
Kecalka 354 příspěvků 04.05.19 19:42
@pannda píše:
Je to vul…a sobec
:palec:
splendis
Kecalka 432 příspěvků 04.05.19 19:43

Tak ho neměj, co ti na to má člověk říct

Tableta
Závislačka 4892 příspěvků 04.05.19 19:43

Hlupák. Co víc na to říct.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14352 příspěvků 04.05.19 19:45

Nejsi špatná. Vy jste dříve nemluvili o počtu dětí a kdy je tak plánujete? Nenechala bych se tlačit teď do dalšího, ale chápu i přítele, ze další dítě chce. Často jsou tu diskuze naopak - žena chce, manžel ne. Zkusila bych hledat kompromis - jak bys to viděla, kdyby se více zapojil a tíha rodiny nebyla jen na tobě? Ani pak další dítě nechceš? Zkusila bych mu říci, proč teď ne a jak se citis

Russet
Neúnavná pisatelka 15942 příspěvků 04.05.19 19:45
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímal by mě váš názor na moji situaci. Máme s přítelem roční holčičku a on přišel že by chtěl druhý ať děti nemají velký odstup jenže já druhý dítě nechci a řekla jsem mu i narovinu že nevím, jestli někdy chtít budu ale pokud jo, za dyl protože chci jít do práce, vídat se s lidma i mimo dětský hřiště a tak protože s malou jsem věčně sama. On jezdí pracovně pryč, doma je jen víkendy a rad chodí do hospod a tak a představa, že bych byla doma se 2 dětma mě trochu děsí a vím že bych nebyla šťastná. Jenže mi řekl že pokud ho mít nebudem tak se rozejdeme protože on jen jedno dítě nechce :think:.. Tak co si myslíte? Jsem špatná že mu nechci dát velkou rodinu a být taková ta "domácí puťka "? :(

Vědél tohle příťa před tím, než jsi otěhotněla s prvním? Jeho chování je sobecké a nejspíš nesouvisí s druhým těhotenstvím. On se s tebou jako klidně rozejde? Ty za rok můžeš změnit názor, on práci a víc se věnovat dětem, když po nich tak touží. Ne vyhrožovat rozchodem :zed:

free333
Generální žvanilka 24530 příspěvků 04.05.19 19:45
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímal by mě váš názor na moji situaci. Máme s přítelem roční holčičku a on přišel že by chtěl druhý ať děti nemají velký odstup jenže já druhý dítě nechci a řekla jsem mu i narovinu že nevím, jestli někdy chtít budu ale pokud jo, za dyl protože chci jít do práce, vídat se s lidma i mimo dětský hřiště a tak protože s malou jsem věčně sama. On jezdí pracovně pryč, doma je jen víkendy a rad chodí do hospod a tak a představa, že bych byla doma se 2 dětma mě trochu děsí a vím že bych nebyla šťastná. Jenže mi řekl že pokud ho mít nebudem tak se rozejdeme protože on jen jedno dítě nechce :think:.. Tak co si myslíte? Jsem špatná že mu nechci dát velkou rodinu a být taková ta "domácí puťka "? :(

Zapojit ho více do péče o dítě, co už je, at změní práci, aby byl i přes týden večer doma, at máš čas i pro sebe, omezí hospody a proč by ne, další dítě…

Ale jen Ty víš, jestli to je realizovatelné… ;)

Kelsey
Hvězda diskuse 45903 příspěvků 04.05.19 19:46

Tak mu dej volnost, at si ho poridi druhe dite jinde a bude mit sourozence pro dite. Jinak bude on sobec, ze chce dite a ty taky sobec, ze mu ho upiras.

Markéta80
Hvězda diskuse 44075 příspěvků 04.05.19 19:47

No když tady píše ženská že chce další a chlap ne tak dostává radu že bud se smíří nebo si bude muset hledat jiného :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 19:49

Je dost možný že kdyby s náma trávil víc času a já viděla třeba lepší přístup k dceři tak bych třeba jinej názor měla ale takhle.. A když jsem mu to řekla tak mi řekl že to chápe, že se změní a za třeba 14 dní jsme tam kde jsme byli…

Ou
Kelišová 7405 příspěvků 04.05.19 19:56

Tak pro začátek ať převezme daleko větší část péče o dítě. Jasně si domluvte pravidla kde a jak si to vezme na zodpovědnost.

Bubla_Bučková
Kelišová 6353 příspěvků 04.05.19 19:56
@Tichošlápek píše:
Nejsi špatná. Vy jste dříve nemluvili o počtu dětí a kdy je tak plánujete? Nenechala bych se tlačit teď do dalšího, ale chápu i přítele, ze další dítě chce. Často jsou tu diskuze naopak - žena chce, manžel ne. Zkusila bych hledat kompromis - jak bys to viděla, kdyby se více zapojil a tíha rodiny nebyla jen na tobě? Ani pak další dítě nechceš? Zkusila bych mu říci, proč teď ne a jak se citis

Jo, že by se dohodli, a že by slíbil, že pomáhat bude? :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama