Další pád - ach jo

Anonymní
8.8.11 18:06

další pád ach jo

Holky tak se mi tu skoro roční holčička zkusila postavit u obývací stěny a podklouzla jí nožička a bácla sebou ted má u obočí červený flíček a jakoby trochu spálenou kůžičku myslíte že to bude ok, nebo mám jít k dr??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5463
8.8.11 18:12

To bude v pohodě.Jen jí sleduj zda ti nebude usínat a zvracet pak by si měla jét k dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3513
8.8.11 18:14

tak takových pádů my máme a měli jsme do aleluja. S tím bych teda asi k doktorovi nechodila. Ale vědět musíš ty. Malej nám třeba naletěl na hranu stolu, narazil v plné rychlosti do futra apod. Tomu se člověk nevyhne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14598
8.8.11 18:15

V klidu, pokud po pádu plakala a je v pohodě - čili ne víc spavá než obvykle nebo plačící jinak a více, bude to OK.

Já teď byla s Katkou, byla víc spavá a taky nakonec bylo vše OK.
A teda taky co chvíli někde sletí nebo se práskne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
8.8.11 18:39

Tak jestli je v pohodě, je to zbytečné, spíš bych sledovala tu spálenou kůži, aby jí to nezačalo mokvat, někdy to děla :nevim: případně máznout kalciovkou, ale nevím, jak hodně to má :wink:
Havárky jsou to hrozné, ale nedá se jim asi vyhnout, náš má také stále modřinu ve „tváři“ :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15068
8.8.11 18:46

Naše malá ještě sice nechodí, ale staví se na kolínka. Sice získává stabilitu, ale stejně padá a to dozadu přímo na kebuli. Naštěstí většinou do měkkýho. Asi bude hůř:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5321
8.8.11 19:33

Ahojky, určitě je to v pořádku. Náš malej má od pátku dva stehy na hlavě, upadl, rána to nebyla, normálně bych nikam nešla, ale bylo to na šití.
Na neurologii říkali, nezvrací, normálně se pohybuje, není spavej, nebyl v bezvědomí, tak je to vše ok. Může jít normálně domů spát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6555
8.8.11 19:55

Tak to bych byla u doktora minimálně dvakrát denně :-? ( a to podotýkám, že ho hlídám, chytám, holt je to ale živočich).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3513
8.8.11 19:56
xangel87 píše:
Tak to bych byla u doktora minimálně dvakrát denně :-? ( a to podotýkám, že ho hlídám, chytám, holt je to ale živočich).

:pankac: přesně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6555
8.8.11 20:00
MMartina1 píše:
xangel87 píše:

Zrovna včera, permanentně se v kuchyni staví o židle, já ho permanentně sundavám, protože s nima skáče a jezdí po kuchyni :roll: Včera jsem ho ale sundat nestihla, najednou řev, já se otočím a na zemi židle a zpod ní čouhaj jen ručičky a nožičky…Já už se tomu teď musím smát, ale včera mi fakt úsměv zamrzl…No nic mu samo nebylo, řev 3-vteřinovej jako vždy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15537
8.8.11 20:01

Holka, neblbni - to já bych se tam musela rovnou nastěhovat. Především moje dcera bývala rozená Doňa Katastrofa, takhle jeden čas zakopávala a padala snad co hodinu. To nejsou žádné úrazy, to jsou normální dětské karamboly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3513
8.8.11 22:02
xangel87 píše:
MMartina1 píše:
xangel87 píše:
Zrovna včera, permanentně se v kuchyni staví o židle, já ho permanentně sundavám, protože s nima skáče a jezdí po kuchyni :roll: Včera jsem ho ale sundat nestihla, najednou řev, já se otočím a na zemi židle a zpod ní čouhaj jen ručičky a nožičky…Já už se tomu teď musím smát, ale včera mi fakt úsměv zamrzl…No nic mu samo nebylo, řev 3-vteřinovej jako vždy.

:lol: malej už chodí, tak je chvíli klid, ale když se začal stavět, nějak kolem 8.m, tak padal jak prkno. Máme plovoučky, tak to dunělo až hrůza. No, nechali jsme ho kluka padat. Jinak teď má novinku, strčí si něco před obličej, třeba podsedák ze židle a jde. Samozřejmě, že nevidí a neví kam. :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama