Dámský mini paralyzér

Attila8
3.4.17 10:52

dámský mini paralyzér

Ahojte, máte někdo el. paralyzér? takový ten malý co vypadá jak parfém? použili jste ho už? funguje nebo jsou to vyhozené peníze? myslím tím, něco takového
https://www.vodarky.cz/…SE-SVITILNOU

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

16995
3.4.17 10:59

@Attila8 ja byla na kurzu sebeobrany pro zeny a tam rikali, at to nekupujem. Pry je lepsi peprak. Paralyzer pry zkousel instruktor na sobe, nekolik druhu a nic. Pry se toho lekne maximalne blbec, ze to sviti a jiskri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Attila8
3.4.17 11:08

@LindaPraha no já to nemám na lidi ale na agresivní psy v našem okolí…

• Citovat
  • Upravit
3.4.17 11:16

Myslim ze peprak ma lepsi efekt :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69501
3.4.17 11:27
@Attila8 píše:
@LindaPraha no já to nemám na lidi ale na agresivní psy v našem okolí…

Tak tím spíš je paralyzér na nic, na ty funguje pepřák…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Attila8
3.4.17 11:39

No jo jenže vetšinou když nás nějaký pes napadne tak našemu psovi skočí po krku, takže mají hlavy blízko u sebe pepřákem zasáhnu takto i svého psa navíc se jedná už o 10 letou bábušku :? kterou chci bránit. pepřák funguje jen když psovi stříknu přímo do sliznic, leda žebych mu to stříkla do zadku :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
3.4.17 11:47
@Attila8 píše:
No jo jenže vetšinou když nás nějaký pes napadne tak našemu psovi skočí po krku, takže mají hlavy blízko u sebe pepřákem zasáhnu takto i svého psa navíc se jedná už o 10 letou bábušku :? kterou chci bránit. pepřák funguje jen když psovi stříknu přímo do sliznic, leda žebych mu to stříkla do zadku :mrgreen:
:lol: Tak to jsem se zasmála. Do zadku! :-) Třeba by lo pomohlo :-)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Attila8
3.4.17 12:27

@Levandulina tak svědění a pálení zadku musí být hodně nepříjmené, navíc by si to ten pes okamžitě začal olizovat a byl by v kelu :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
kdochcekam
3.4.17 12:30

@Attila8 Na psy si i cyklisti pořizují pepřák. Ale blbé je jak popisuješ, že bys zasáhla i svého pejska. :nevim:

• Citovat
  • Upravit
3.4.17 13:16
@LindaPraha píše:
@Attila8 ja byla na kurzu sebeobrany pro zeny a tam rikali, at to nekupujem. Pry je lepsi peprak. Paralyzer pry zkousel instruktor na sobe, nekolik druhu a nic. Pry se toho lekne maximalne blbec, ze to sviti a jiskri

a jak je teda možný, že dle některých videí dostupných na netu tě to skolí? Nebo to mluvil o těch „miniparalyzérech“, že to nic nedělá? Nebo jestli ty, co tě dokážou skolit nejsou běžně k dostání?
Já měla v plánu si ho pořídit také (ten klasický paralyzér), kamarádka ho má, ale nikdo nemá odvahu to zkusit :jazyk: Tak to docela koukám, že je to vlastně k ničemu :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Attila8
3.4.17 13:49

@Mar__tanka1983 už mě napadlo nabídnout nějakému místnímu výpitkovi flašku za to že si nechá jednu šupnout do stehna a´t člověk vidí co se stane… :nevim: na sobě ani na nikom z rodiny bych to nezkoušela…

• Citovat
  • Upravit
16995
3.4.17 14:12

@Mar__tanka1983 samozrejme je otazkou, co vse zkousel a jaky koupis, resp. kolik investujes. Ale asi bych to udelala jako @Attila8 - kdyz uz koupim, tak to nekde zkusim :)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama