Reklama

Dárcovství vajíček - Podolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Viki1303
Nováček 2 příspěvky 14.11.08 14:42
Dárcovství vajíček - Podolí

Ahojky, toto tema jsem zalozila prakticky pro to, ze ja sama prirozenou cestou neotehotnim, avsak formou IVF by to nemel byt problem.Blizi se termin me stimulace a vim, ze jsou dva zpusoby darovani…pri prvním musi byt zena zdrava, mit alespon jedno dite a ve do 35 let…druha moznost je, ze v pripade dostatecneho mnozstvi vajicek pri stimulaci na vlastní oplodnení, muze tato zena vajicko darovat…a ja bych rada, kdyz uz toto musim podstoupit, zkusila pomoci nejake dalsi cekatelce na miminko, ktera potrebuje vajicko. Jsem vedena v Podoli a bohuzel nelze predat vajicko z kliniky na kliniku, tak pisi sem…zda-li vite o nejake cekatelce na vajicko v Podoli, rada bych ji pomohla…
Samozrejme nikde neni dano, jak na stimulaci budu reagovat, ci bude dostatek vajicek..ale ta nadeje tu je a pokud by to bylo realizovatelne, byla by skoda promarnit ji.
Sama vim jaka muka jsou to nekonecne cekani…Tak pokud by mel o me vajicko nekdo zajem, ozvete se.. :wink:

Reklama

Reakce:

Ogulaa
Kelišová 6149 příspěvků 14.11.08 15:40

To je krásné odhodlání :-)

Mám ale pocit, že konkrétní osobě nelze vajíčko darovat, jen ji možná posunout v pořadníku…

Viki1303
Nováček 2 příspěvky 14.11.08 15:51

Ja vim, ze to neni pro konkretni osobu, ale take vim, ze kdyz si me konkretni osoba jakoby privede jako sveho darce, tak ji prave posunu - dostane se na prvni misto v poradniku…a prave ze dle sebe samotne vim, ze nejhorsi je prave to cekani, tak bych to alespon jedne holcine rada zkratila..kdyz budu moct… :)

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34044 příspěvků 14.11.08 17:57

Hele já myslím, že nejdřív počkej kolik budeš mít vajíček, kolik se jich oplodní a jak se budou vyvíjet. kdybys jich měla třeba 20, tak budiž, ale obvyklý počet je 8-12 folikulů - z toho třeba 6-10 vajíček - a z naší skupinky (psychika snažilky) letos na IVF většina holek dopadla tak, že ET nevyšel a na mrazáku mají 0-3 embrya. Počítej, že odpad je obrovský, a i když se dostaneš až k ET (žádná záruka není), tak je šance jen 30%.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34044 příspěvků 15.11.08 10:37

Ahoj, pro ilustraci - včera jsem byla na OPU a měla jsem 15 vajíček. jen 6 z toho se oplodnilo. ještěže jsem žádné nikomu nedala, když to tak blbě řeknu.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >