Sex po IVF

Anonymni
19.7.08 09:46

Sex po IVF

Ahoj,chtěla bych poprosit snažilky a nebo maminy co otěhotněly po IVF O radu..ve středu jsem byla na ivf,ale bylo toho na mě jaksi moc..sem se zapoměla zeptat zda se může provozovat sex,jako po tom IVF..A teď je mi trapné tam volat ohledně sexu..Budu vděčná za jakýkoliv váš názor..Díky Tamara

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
19.7.08 10:29

Pokud si to dobře pamatuji, tak do testování byl zakázaný :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
2870
19.7.08 10:42

Já teda IVF nikdy neabsolovala, ale pokud ano, sex bych si vždycky rozmyslela, aby ze mě náhodou manžel vajíčko nějak nevybouchal :lol:
A kdyby mě přepadly neodolatelný choutky, představila bych si, kolik IVF stálo peněz, nervů a všeho okolo a rychle by mě to přešlo :lol:
Já za sebe říkám ne, ale fundovaná fakt nejsem :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10468
19.7.08 10:43

Styk i jiné dráždění je zakázané až do testu, v případě že je test pozitivní je zakázaný až do prvního UTZ (asi tak měsíc od IVF).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
19.7.08 11:48

Ahojky, sex je opravdu zakázaný. Docházi ke stahům v děloze a to není moc dobré pro embrouška......... Držím palečky, ať vše dobře dopadne. papa :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
23.7.08 11:24

tak já byla v pátek na ET a zakázali nám 5 dní, pak prý můžem. No ale já se bojím a ani chuť nemám, to už je co říct, tak nevím…nejraději bych počkala do testu, ale asi to vyzkoušíme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.7.08 10:07

Sex po IVF

Zdravím Tě. Já jsem 5 týdnů po IVF a dva týdny po embryotransféru jsme s manželem sex mít nemohli. Po testu se pak zeptej, ale ty dva týdny to určitě vydržte. Já už měla předevčírem srdeční akci a je tam jedno :-) Tak přeju hodně stěští i Tobě!

• Nahlásit
  • Citovat
7.10.15 19:04

Ahoj já jsem 6 dní po KET a teprve za týden tedy těhotenský test. Doktor mi řekl do testu se zdržet jakýchkoli sexuálních aktivit. Problém ale je, že už od druhého dne po KET mám výrazně těhotenské příznaky, tedy naběhlá prsa, bolavé bradavky a děsnou chuť na sex. Prosím, jak to je dál, po těch 14 dnech, může se aspoň masturbace? díky moc za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.10.18 15:35

Sice už starší diskuze,ale snad někomu pomůže i teď.

Doktor doporučuje počkat do ultrazvuku, kde jde vidět činnost srdíčka. Cca 7 týden. Ale jestli se neudržíme a skočíme na sebe dříve, tak to brát zlehka a pokud by bolelo, nebo začala krvácet, špinit, už neopakovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama