Gennet Praha - zkušenosti

Fotoalbum tématu (389) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.08 08:24
Gennet Praha

Ahoj všichni,chtěla bych znát Váš názor na Gennet v Praze. K jakému dr chodíte? děkuji za příspěvky

Přečtěte si hodnocení GENNET Praha 1

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 2485 Další »
Reakce:
Verunka
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 09.06.08 10:07

Ahoj,

nyní již do Gennetu do Prahy nechodím, ale chodila jsem tam loni. Chodila jsem k pani Smetanové a pani Hejtmánkové.

Naprosto úžasný přístup, jelikož jsme měli dost velký problém, byli tak milý, že jsme tam mohli přijít i po jejich pracovní době, dostali jsme na ně soukromý mobil kdyby něco, mohli jsme volat kdykoliv i o půlnoci. Za tento přístup jsem jim byla neskutečně vděčná, jelikož jsem byla psychicky fakt na dně.

Opravdu můžu Gennet doporučit. S takovýmto přístupem jsem se nesetkala.

Šárka

Jejek
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 09.06.08 11:35

Byla jsem před 2 lety v Genettu na velkém UTZ a bylo to tam super. Fakt jsou ochotní už od vstupu do budovy.

juma
Kecalka 354 příspěvků 09.06.08 12:04

Já byla v roce 2004 v Gennetu " s dcerkou" a v roce 2007 „se synkem“. Pokaždé u Dr. Kulovaného a naprostá spokojenost. Vše bylo v pořádku, takže standardní průběh, ale ochotný, pozorný, nikam nespěchal a sršela z něj jistota, že ví co dělá. Takže taky doporučuji.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.08 14:05

ja chodila v roce 07 k dr. Kulovanemu, uzasny pristup uz od sestricek na recepci, geneticka - prijmeni uz si nevzpominam, vim jen, ze se jmenovala Michaela - velmi prijemna, klidna, trpeliva, pan docent Kulovany taktez - naprosta spokojenost a duvera
zuza

Misanda
Stálice 72 příspěvků 09.06.08 19:10

Já tam byla taky na velkém ultrazvuku a byla jsem moc spokojená. Příjemná paní doktorka a hlavně krásný prostředí, to udělá asi taky své.

akvy
Kecalka 109 příspěvků 12.06.08 18:58

Ahojky, mohu jenom doporučit. Já chodím k paní primářce Brandejské a je skvělá. Přístup super. :lol:

Mufina
Extra třída :D 12861 příspěvků 07.10.08 07:52

Ahoj děvčata, chtěla bych se zeptat jestli pro objednání do Gennetu musím mít doporučení mého gynekologa, nebo ho tam nepožadují?

Už skoro rok se s manželem snažíme o mimčo a stále nic. Ono ani není divu, když moje MS je spíš jen špinění, takže děložní sliznice asi nebude nic moc a mám obavu, že si s tímto problémem běžný gyndr neporadí :(

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.08 16:12

Mufino, nemusis. Ja mela (nahodou) jen kopii zadosti od moji gyn-dr, ani ji nechteli. Zavolej si tam a objednej se, jsou opravdu vstricni.

Mufina
Extra třída :D 12861 příspěvků 08.10.08 12:54

Anonymní, moc děkuji za odpvěď.

vera8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.10 09:24

Gennet nedoporučuji,továrna na děti je správný názor. Hlavně má zkušenost, místo aby Vás poslali na vyšetření, tak vás hned ženou na inseminaci a pak na IVF. Pak se nám stalo, že jendou nemůže doktorka a hned jste u druhé a vzápětí se zapomene, že původní doktorka vás už nemá na starosti. Bez našeho svolení zažádali pojišťovnu o peníze a tak jem to museli honit. Prostě ikdyž je tam luxus ohledně prostorů tak si nejsem jistá, zda v tomto podniku na prvním místě nejde především o jejich peníze a pak Vás.

titina89
Povídálka 17 příspěvků 20.04.11 13:11

Tak pod to bych se podepsala. I ta možná dřívejší vstřícnost již vzala zasvé. Otázka peněz je zde opravdu na prvním místě (což je sice pochopitelné, musí prosperovat), ale aspoň by se měli dle toho odpovídajícím způsobem chovat. Byla jsem docela zklamaná.

h84
Kecalka 182 příspěvků 02.06.11 11:54

Do gennetu chodím od záží 2010. Přístup skvělý, co se týče mé doktorky, problémy jsou spíše u sester a celkové organizace. Přo objednání po telefonu se nikdy nedostanu ke své doktorce ale k někomu kdo má zrovna volno . to se mi nelíbilo a pravda je že když jsem se konečně dostala ke své lékařce byla sama z toho rozčilená, omluvila se a domluvili jsme se a doted na to klade důraz, že v případě že mne sestry opet odbudou s tím že má doktorka nemá volno, mám jí nechat vzkaz a vždy mě někam v máčkne, že své pacientky si vede pocelou dobu sama hlavně stimulace. Dokonce mi i samam několikrát volala a sama si mě objednala. Tak tím si to u mě Gennet jako celek vyžehli. V případě její dovolené určila jednu kolegyni, které asi důvěřuje a ostatní doktory doufám už nebudu muset navštívit, někteří mi opravdu nesedli.
Takže: nenechte se odbýt chytrejma sestrama na telefonu!! trvejte si na svém lékaři. :mavam:

ish
Kelišová 5353 příspěvků 02.06.11 12:09

Taky chodím do Gennetu. Že se doktoři střídají jsem si zvykla, „trvat“ si na svém moc nepomáhá - většina doktorů se střídá v ordinacích + na sále + někteří ještě dělají na oddělení fetální medicíny (podrobné ultrazvuky těhotným).
Holt když se má dělat utz 6DC a „můj“ doktor tam zrovna není, tak se musí k jinému… třeba já teď stimuluju na IVF a můj doktor je tento týden v zahraničí, přece kvůli tomu neodpískám celý cyklus :nevim:

pajuch
Extra třída :D 12421 příspěvků 02.06.11 12:10

Ahojda také můžu Gennet jen doporučit, chodila jsem k paní dr. Brandejské teď do května 2011, do ničeho nás nenutila ba naopak nám doporučovala IUI která se nám na druhý pokus zadařila a abych pravdu řekla tak finančně nás to vyšlo za hubičku nejvíce jsme asi platili za parkovný a občas regulační poplatky, je fakt že nám stačila IUI ale i tak, je to o tom jak kdo je průbojný a umí si říct svoje, za celou dobu se mi nestalo že bych byla u jiného dr protože jsem se vždy objednala k paní dr akorát provádění IUI má každý den někdo jiný takže zákrok třeba ona neprováděla.
Mohu jen doproučit a přístup skvělý.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 2485 Další »
Váš příspěvek
Reklama