dáreček - prosím, poraďte

Vvv
1364
7.12.04 21:23

dáreček - prosím, poraďte

Ahoj holky,
prosím poraďte nějaký pěkný dárek pod stromeček pro 14.měsíčního chlapečka. Máte dobré zkušenosti s nějakou tzv. didaktickou hračkou? Prosurfovala jsem milion e-shopů a jsem úplně dezorientovaná :) . Jakákoliv rada je drahá :(
Předem díky za info.
Vvv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1460
7.12.04 22:20

Co nějaký dřevěný hračky nebo maňásky?

Jestli je hodně pohyblivý, zkuste odrážedlo nebo nějaké skákací zvířátko (nafukovací).

My jsem koupili s předstihem houpacího koně, využívaný byl hodně právě kolem jednoho roku. I s houpačkou je legrace.

Na internetu najdeš dost inspirací.

Alice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.12.04 22:58

ahoj lidi, mám na vás jednu prosbu. Nemáte někdo doma elektrický popcornovač? Kdysi před lety jsem ho měla, ale spálila se nám na něm spirála, nikdo ho už nedokázal opravit a nikde na internetu jsem ho v nabídce nenašla. Stačilo by mi kdyby mi někdo napsal značku. Já měla SOLAC, ale ten už ho v nabídce nemá :(

• Nahlásit
  • Citovat
2237
8.12.04 12:59

Ahoj nedávno jse měla doma letáček z prodejny ETA a tam byl popkornovač a taky jsem ho viděla u nás v Ostravě v prodejně ELEKTRO WORLD -tam ,ale nevím co to měli za značku.Tak doufám,že jsem alespoň trošku poradila ahoj Anna. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
8.12.04 15:05

Jsem to znova já ,najdi si na netu ve vyhledávači-popkornovače a budeš se divit u stejné značky těma rozdílnýma cenama.Nevím jak je možné ,že přímo v ETĚ je dražší než u jiných prodejců .Koukni a uvidíš.Anna :o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.12.04 16:15

Anulko, moc ti děkuji za radu, já jsem včera zadávala do vyhledávače „popcornovač“ místo popkornovač. Jedno písmenko a co to udělá :D . Ještě jednou moc díky, už jsem psala i Ježíškovi do práce

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama