Dárek k Vánocům pro holčičku 7 let

10
25.11.19 18:29

Dárek k Vánocům pro holčičku 7 let

Dobry den, mam takovy menší problém :zed: mozna i pod mým natlakem (protoze nedavno si rozbila podobnou) si dcerka preje k Vánocům panenku baby Born..ale tak mě začíná napadat zda uz není na to velka :? tak se chci zeptat na názor i jinych maminek..me okoli si totis mysli ze uz velká je. Jenže obcas ji to chytne. A skoro cely den vydrzi si s tim miminkem hrat a prevlikat ho Baby Born ma spousta doplnku co jsem i ochotna dokupovat. Predem dekuji za názory a po případě za rady ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2355
25.11.19 18:31

Proč by si 7letá holčička nemohla hrát s panenkou? Mně na to velká nepřijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
25.11.19 18:32

Lepší než tablet nebo telefon… Co by měla dělat v 7mi letech? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9590
25.11.19 18:41

Já mám taky sedmiletou a taky občas prevlika a vozí panenky v kočárku. Hodně si hraje i s Barbínama, ponikama, legem, teď asi pofrčí Frozen2. Ona má teda ještě pětiletou ségru, tak to doma ještě vše budeme mít dlouho :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5758
25.11.19 18:42

@Kačka1602 Koupila bych co si přeje, především když si ráda hraje s miminkama, kdy jindy než teď.. Kdysi jsem dceři v při třídě kupovala mimino šušu, dost si s tim vyhrála. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
45298
25.11.19 18:43
@Jahru píše:
Proč by si 7letá holčička nemohla hrát s panenkou? Mně na to velká nepřijde.

Jsem si hrala ještě minimálně ve 12ti :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3862

Moje 7 léta si s panenkami nehraje, ale to si nehrála nikdy, v kočárku vozila max plyšového psa 😂 Ale kdyby chtěla, klidně ji panenku koupím, vždyť je to hezké, že jí to pořád baví. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264

Vykašlala bych se na názory okolí a koupila ;) má teprve sedum :nevim: Já měla naštěstí mladší ségru, takže ona dostala a já si s nima hrála :mrgreen: i ve 13 :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
25.11.19 18:46

@Jahru to je hned první co me taky napadne, ze 7let je naprosto v poradku. Ale jak jsem napsala výše me okoli si to nemysli a tím padem me to znervóznilo (ona totis panenka uz je na ceste :oops: a je kouzelná :D )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
25.11.19 18:48

Jeee ty ohlasy mě tak tesi :))) ja to beru taky ze sve stranky..pamatuji si ze jsem se ze skoly tesila na panenku co umela bublinky a urcite mě bylo vic jak 7 :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
25.11.19 18:49

@Alušáček susu to je ta panebka s bublinkma  :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
25.11.19 18:51

Moc vsem děkuji :srdce: Uplne sem si rikala, ze staci kdyz napíšou aspon 3 maminky :D a napsaly :srdce: takze pro panenku půjdu hned jak dorazí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5758
25.11.19 19:00
@Kačka1602 píše:
@Alušáček susu to je ta panebka s bublinkma :lol:

Správně se to píše chouchou :D Bublinky žádné nema :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
25.11.19 19:06

@Alušáček ale anooo měla…dala jsem ji napit z jeji lahvicky ciste vody..zmackla rucicku a z pusinky ji sly bublinky. Je mi 27 let..ta panenka uz davno nemusi byt na trhu. A to jak se to píše.. promiňte ale nejsme tu od toho co a jak se píše ale hlavne, ze si rozumime ne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
25.11.19 19:06

Kup ji. :mrgreen: já si pamatuju jak jsem chodila do školy, a o prazkach jsme jezdili s kocarkama a igelitkama na nákup jakoby.. Kupovali jsme jabka ze stromu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat