Reklama

Dárek pod stromeček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maminecka4 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 10:39
Dárek pod stromeček

Ahoj, jaký jste koupily dárek pro děti ve věku 1-5let? jen holčičky :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 16.12.16 10:42

Nic, já to nechávám na Ježíškovi

smurfka
Nadpozemská drbna 29401 příspěvků 16.12.16 10:43

Kouzelnou tužku a knižky, koloodrážedlo, roborybu, korálky dřevěné, play doh plastelíny

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 10:43

Kup Albi tužku, nebo Lego… :)

Maty80
Echt Kelišová 7918 příspěvků 16.12.16 10:46

Kouzelné pero + 2knížky, boby, župan Frozen, sada Krtek - soubor her pro nejmenší, tablet, el. zubní kartáček Frozen, velká sada plastelíny + vykrajovátka.

maminecka4 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 10:49

Já už mám nakoupeno, ale chtěla bych ještě něco…letos je Ježíšek bohatý :D :D

maminecka4 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 10:50

Teda ještě musím stihnout uháčkovat 2 medvídky…

Markéta80
Hvězda diskuse 39301 příspěvků 16.12.16 10:53

@maminecka4 dcera 4,5 dostane plyšovou Mášu a medvěda, knihu máša a medvěd, lego, plastelínu, play dooh, albi tužku + 4 knihy, nějaké oblečení a svítící růžovou berušku ;)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19313 příspěvků 16.12.16 10:54

Já pořídila čtyřletým neteřím deskovou hru Frozen (taková tahovka, trochu podobná člověče nezlob se).

maminecka4 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 10:56

@Markéta80 Máša frčí :lol:…u nás je Doktorka Plyšáková a Minnie(byla i princezna Sofie, ale už není)..
Všichni kupujete kouzelnou tužku na co to je?

Markéta80
Hvězda diskuse 39301 příspěvků 16.12.16 11:01

@maminecka4 mášu má ráda, teda hlavně medvěda miluje :mrgreen:, manžel vždy trpí když slyší ty ruské melodie :mrgreen: já vzala tuhle ttps://www.kni­hydobrovsky.cz/e­lektronicka-albi-tuzka-s-knihou-o-pernikove-chaloupce-664361 + další knihy navíc. Rozmluvila jsem jí koloběžku a místo toho dostane tohle a koloběžku svátku nebo narozeninám ;) s minnie dostane lego což by se jí mohlo líbit :lol:

maminecka4 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 11:05

Mě ted napadlo, protože dcery rády malují nějakou mega výbavu barvy, papíry atd.. :)

Fazulina
Závislačka 3403 příspěvků 16.12.16 11:17

Dcera 3 roky - oboustranná tabule na křídy, fixy a magnety - takový stojan, knížky (asi 3), panenka mini chou chou a stromový domeček, výbava na lyže (z druhé ruky).

Šarlota4
Echt Kelišová 9627 příspěvků 16.12.16 11:28

2 roky - sanky, panenka, tabule na fixy, knizky, vlackodraha, play doh s vykrajovatky, kolobezka, koloodrazedlo, helma a chranice, boby, kralovstvi, toaletni stolek pro holcicky, nahrdelniky s naramky, regal na hracky, plysak, stolni hra, zidlicka, elektricky kartacek

Popokatepetla
Závislačka 3041 příspěvků 16.12.16 11:34

3,5 roku dostane (nejen od nás, ale i od babiček atd) miminko, plaváčka s vaničkou na koupání, dřevěný doktorský set, play doh zmrzlinovač, šperkovnici (miluje cetky a pořád se v tom přehrabuje), logopedickou hru, puzzle, knížka, komodu na hračky a nějaké oblečení a povlečení. Něco je i společné s bráchou (jsou dvojčata)

Příspěvek upraven 16.12.16 v 11:37

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama