Dárek pro dítě 2-3 roky

717
1.10.19 17:35

Dárek pro dítě 2-3 roky

Ahoj holky,
poraďte nějaký super dárek pro dceru k Vánocům :-) Je hrozně šikovná, vnímavá, má ráda i auta. Nemám nějak inspiraci, co kupujete vy :-)? Děkuju za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2263
1.10.19 17:57

Ve 2,5 letech jsme kupovali dřevěný domeček z lidlu. Je oblíbeny zatím stále. Dáva do něj různe figurky z kinder vajíček i z lega a pod. Vánoce předtím panenku anabel. Letos uvažují nad albi tužkou. A na facu jsem našla skupinku kde paní šije pro panenky oblečení. A pak pár postaviček do domečku. Možná ještě pro miminko něco autosedačku možná. A určitě nějaké kreativní hračky, a knížky. Hezké tvořivé hračky jsou na dvedeti.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2230
1.10.19 18:05

Ja ted koukala na baterku-projektor. Dostane nejakou kabelku a vonavku a urcite me jeste neco napadne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
436
1.10.19 18:28

Malý dostane k Vánocům Albi tužku + takový kolo odrážedlo nebo jak to mám napsat :mrgreen: Ještě určitě nějaké auta, miluje je, od babičky knížky nebo uvažuji nad krájením zeleniny/ovoce/pečiva, ale nevím jestli si s tím vyhraje. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13244
1.10.19 18:37

Já když nevím co, tak to jistí lego :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
2.10.19 00:09

Kočárek, ta naše v něm vozí snad všechno, pany, medvědy i bagr :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1661
2.10.19 12:41

Já plánuji koupit duo puzzle a matrjošku. Dál jsme ale bezradná, protože cokoliv vymyslím, tak později zjistím, že už v nějaké podobě doma máme po starší dceři :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama