Dárek pro manžela k Vánocům typy

Anonymní
4.12.20 09:09

Dárek pro manžela k Vánocům typy

Ahoj mám asi blbý dotaz, ale jsem už fakt zoufalá. Vybrala jsem pro manžela dárek k Vánocům, notebook, o kterém mluvil a moc si ho přál. Už jsem ho měla dokonce i objednaný, ale on jednoho dne přišel domů a v ruce držel ten notebook, co jsem mu objednala. Myslela jsem, že mě klepne. On měl takovou radost z toho notasu, že se mi hned pochlubil, že si ho sám koupil (teď před Vánoci si ho koupí sám, nechápu, že nepockal.. :zed: ). Dobrý, tak jsem to prekousla.. Pak jsem si vzpomněla, že mluvil o bezdrátových sluchátkách, tak jsem se radila a kolegou, který tomu rozumí, jaké mu koupit. Už jsem je měla vybrané a měla je jít koupit, když v tom zase přišel domů a já si všimla, že má v uších ta sluchátka. Už docela nasran *á jsem se ho ptala, kde je sakra vzal a on, že od šéfa za to, že uzavřel super obchod. Takže já zas nasraná, že nic nemám.. Pak jsem si tedy řekla, že mu koupím krásně hodinky, kdysi mluvil o tom, že by si jednoho dne rád koupil hodinky.. Nevěříte, co se stalo.. Pro hodinky jsem měla jet dnes, ale on včera přišel domů a hodinky měl na ruce.. Myslela jsem že už se fakt po…zblaznim. Tak jsem se ho ptala, kde to zase vzal a on, že mu to dal jeden náš kamarád za to, že mu pomohl. Holky já byla tak vytocena. Jako kdo teď před Vánoci dá tak drahý dárek? Štve mě, že ho nenapadlo, toho kamaráda, že bych mu to třeba chtěla dát já, že se mě nezeptal, zda už jsem mu to třeba nekoupila. Jsem fakt naštvaná, že Ty lidi nepřemýšlí a před vánoci mu dávají dárky nebo si to sám kupuje. Prostě nepochopím. Tak si asi dovedete představit, nK neskutečně naštvaná a smutná jsem, když jsem si s tím dávala takovou práci. Jemu je těžký něco vybrat, on moc nemluví o tom co chce. Jsem vážně nešťastná. Nemáte někdo nějaký typ, co mu dát? Bojím se, že když něco zase vymyslím, tak si to koupí nebo mě někdo předběhne a da mu to… Za každý typ budu ráda jsem už zoufalá. :nevim: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14736
4.12.20 09:16

Hihi, to nevymyslíš :mrgreen: Já bych mu teda asi naférovku řekla, žes to pro něj měla připravené a teď teda nevíš, co by si přál. Třeba něco vymyslí. Pokud chceš vyloženě překvápko, tak bych šla cestou nějaké dovolené/pobytu/zážitku. To stoprocentně nebude mít dvakrát :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1835
4.12.20 09:16

Chápu, že jsi naštvaná, ale v tomhle ti asi moc neporadím…nejsme rodina co by si dávala přehnaně drahé dary k Vánocům…můj manžel je kutil, má svoje království v garáži, tak od Ježíška dostane novou letovací stanici :lol:

Jinak mě napádá, vem ho někam na výlet, na dovolenou - v tom tě určitě nikdo nepředběhne :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9760
4.12.20 09:19

Popravdě? Můj manžel nedostane nic, možná, když se smiluji, koupím mu parfém. Vybral si Smartwatch, měl je mit pod stromek a jak malý je musel otevřít hned. Chtěl gramofon, tak si ho koupil. A vyhazovat peníze za něco, co nevím, jestli mu vůbec udělá radost, prostě nebudu. Nas.ral mě, protože je jak malé dítě a musí mít vše hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
562
4.12.20 09:19

Já koupila elektr. koloběžku. Ale muž ji měl v létě půjčenou a vím, že by ji chtěl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
4.12.20 09:20

Tohle dobře znám, já chtěla manželovi koupit chytré hodinky k telefonu k narozeninám a zmínila se švagrové a ona mi za dva dny volá, že mu je koupila ona, ať už je nekupuji, byla jsem vytočená do vrtule. Napadá mě třeba multifunkční holicí strojek, já vloni kupovala od Braunu, dá se použít jako zastřihovač vousů, holí do hladka a je tam i nástavec do uší a do nosu, pak třeba elektrický zubní kartáček, teď dělají i krásné elegantní vzhledy, nebo třeba dražší parfém v sadě se sprchovým gelem, nebo třeba dražší pouzdro nebo tašku na notebook, novou koženou peněženku… :nevim: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1589
4.12.20 09:22
@Aduš8 píše:
Popravdě? Můj manžel nedostane nic, možná, když se smiluji, koupím mu parfém. Vybral si Smartwatch, měl je mit pod stromek a jak malý je musel otevřít hned. Chtěl gramofon, tak si ho koupil. A vyhazovat peníze za něco, co nevím, jestli mu vůbec udělá radost, prostě nebudu. Nas.ral mě, protože je jak malé dítě a musí mít vše hned.

Manžela naprosto chápu, já taky otvírám dárky předčasně protože to prostě nedokážu vydržet :lol: Ale naštvaný na mě kvůli tomu nikdo není naštěstí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
4.12.20 09:26

Koupila bych mu nějakou pěknou košili a řekla, že Ježíška už si koupil (popravdě moc nevěřím těm báchorkám, jak vše dostal).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1589
4.12.20 09:29

Máte kamarády co rozdávají hodinky? 8o Asi máme špatné kamarády, my dostáváme tak sedmičku dycky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14736
4.12.20 09:30
@Russet píše:
Koupila bych mu nějakou pěknou košili a řekla, že Ježíška už si koupil (popravdě moc nevěřím těm báchorkám, jak vše dostal).

Ano, to mě taky napadlo, koupil si před Vánoci noťas, žena ho sprdla, tak další věci, co si pro sebe koupil, vydává za dárky (kdo dává proboha takhle drahé dárky PŘED Vánoci?) :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
4.12.20 09:33
@unuděná píše:
Ano, to mě taky napadlo, koupil si před Vánoci noťas, žena ho sprdla, tak další věci, co si pro sebe koupil, vydává za dárky (kdo dává proboha takhle drahé dárky PŘED Vánoci?) :roll:

Tak dostávají se takové ty lahvinky a tak, ale zrovna elektronika? Nevím, kde její muž dělá. Já bych se ho ještě zeptala, jestli si to náhodou nekoupil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9760
4.12.20 09:33

@Russet taky tomu nevěřím. Zažila jsem to s bývalým. Když takhle přišel se třetí věci uhodil jsem na něj a kápl božskou. Ale ten byl takovej,, frajer", že si to bral na splátky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14736
4.12.20 09:35
@Russet píše:
Tak dostávají se takové ty lahvinky a tak, ale zrovna elektronika? Nevím, kde její muž dělá. Já bych se ho ještě zeptala, jestli si to náhodou nekoupil.

No právě, pochopila bych flašku, dárkový koš, manžel dostává Dedoles ponožky apod., ale bezdrátová sluchátka za několik set-tisíc? Hodinky od kamaráda? :think: Divný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9760
4.12.20 09:37

@PeBa12 ja se na něj vyloženě nezlobím, bylo to myšleno s nadsázkou. Jenže být to ženská, vymyslím dalších 1000 věcí, ale můj manžel je jinak strašně minimalistický. Parfém používá výjimečně, oblečení pro něj slouží jen, aby neběhal po světě nahý. Takže fakt nevím co :nevim: a každou možnost mi zhatí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66224
4.12.20 09:41

Proste se zeptej :nevim: muj chlap si taky notebooky a sluchatka a vse mozne kupuje sam a i ted pred vanoci, ipad, ode me by to dostat nechtel, chce si to vybrat sam…

A dle me si to kupuje sam ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat