Dárek pro přítelovo rodiče

39
29.8.21 14:34

Dárek pro pritelovo rodice

Ahojky mám dotaz, chtěla bych pro pritelovo rodiče k vanocum nějaký víkendový pobyt třeba, nebo něco takového, koukala jsem různě po internetu ale nic mě moc nezaujalo, tak bych se chtela zeptat zda někdo z vás byl na nějakém takovém pobytě a co můžete doporučit? ( vím že je do Vánoc čas ale lepší dřív než na poslední chvíli, zatím se jen rozhodujeme) :D dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2824
29.8.21 14:43

Má to být ČR, nebo je možné i zahraničí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
29.8.21 14:48

@Beckyttine5 je to jedno 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2824
29.8.21 14:55

Pak za sebe mohu doporučit Polsko, město Zakopane, je tam úžasná příroda, krásné vycházky, ve městě hodně obchodu, suvenýrů..
A hotel Aquarion, s polopenzí - skvělé jídlo, forma bufetu, velmi kvalitní suroviny..a přímo z hotelového pokoje jdeš v županu do aquapark, jsou tam i vířivky, saunový svět, my si to užili..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17201
29.8.21 15:36

Blize je hotel Golebiewski ve Wisle.
https://www.golebiewski.pl/…iewski-wisla
Nebo Krakow. Jen nepises do kolika korun.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
29.8.21 16:17

Co třeba Slovensko a Tatry? Je tam krásně, nebo Švýcarské Alpy?
Ale možná by bylo dobré napsat, kolik jsi schopná do toho dát peněz, pak se radi jinak ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17201
29.8.21 16:50

V Jesenikach je hezky hotel Kamzik
https://www.hotelkamzik.cz/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2824
29.8.21 17:06
@cecetka píše:
Blize je hotel Golebiewski ve Wisle.
https://www.golebiewski.pl/…iewski-wisla
Nebo Krakow. Jen nepises do kolika korun.

Ten je super, ale je dost drahý..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
29.8.21 17:07

Tak záleží, kolik peněz ten dárek může stát…za mě je super odpočinek v Luhačovicích v hotelu Alexandria nebo Augustinianský dům, ale záleží, jestli to není už moc drahé🤷🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.8.21 17:36

Za mě největší dárek je přestat jim říkat PŘÍTELOVO rodiče. Vím, že se to někde používá, ale mně se to fakt strašlivě ekluje :lol:
Jinak bez rozpočtu je těžké něco doporučit. My (já a sestra) jsme naše poslaly do Norska na fjordy (oni raději skály než pláže). Líbilo se jim i v Benátkách, v ČR hlavně lázeňský Resort sv. Kateřina.

Příspěvek upraven 08.09.21 v 23:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8248
29.8.21 17:44

@mandle-v-cokolade taky mi to vadí, ta dotyčná nechodila do školy, aby věděla, jak se to správně píše? Takhle divně nářečně může mluvit doma s babičkou, ale když něco píše na veřejný web, mělo by to znít česky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
1.9.21 07:29
@mado píše:
@mandle-v-cokolade taky mi to vadí, ta dotyčná nechodila do školy, aby věděla, jak se to správně píše? Takhle divně nářečně může mluvit doma s babičkou, ale když něco píše na veřejný web, mělo by to znít česky.

To se říká v severních Čechách, ne? :) Jinak pokud by to mělo být v rámci České republiky a chtěli by využít pobyt v zimě, tak bych doporučovala Špindlerův mlýn a hotel Savoy. Je tam krásné wellness, takže se to dá spojit s lyžováním. Ale je hrozně těžké poradit bez rozpočtu, aniž bychom znali zájmy a nějaké vzdálenosti. Chápu, že se někomu nebude chtít jet na jeden víkend přes celou Českou republiku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
3.9.21 16:52

Já bych nejdřív zjistila, jestli o to vůbec jeho rodiče stojí. On ne každý je nadšený z podobného dárku. Pokud ale jo, tak třeba romantický víkend v Paříži, a jestli mají například rádi umění, tak okruh po starých italských městech, jako Florencie, Řím, Benátky… Napsala jsi o rodičích málo informací :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat