Reklama

Dárek pro šéfa k narozeninám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lavazza2
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 18.01.17 12:29
Dárek pro šéfa k narozeninám

Ahoj holky :)

Sice už je po svátcích a většina z nás si asi odfrkla, že nákupní horečka je za námi. :hug:

Já jsem ale momentálně celkem v krizové situaci, jelikož má můj šéf tento týden v sobotu narozeniny (26 let) a já pro něj zatím nic nemám. Horší je i to, že jsem zatím jediný jeho zaměstnanec a noví lidi, kteří by se (pokud by chtěli) složit na dárek, budou nastupovat až v únoru :zed: :-D

ŠéF mi taky vždycky dá ke svátku, na Vánoce nebo narozeniny nějakou drobnost, nebo víno apod.

Můžu do dárku vrazit max 200Kč. :think: Což myslím že není úplně hodně.. On je člověk co je hodně aktivní a dopřává si ve všem kvalitní věci..

Btw takové ty dárky na netu mi přijdou spíš kýčovité.. Jediné co mně zatím napadlo tak je něco do kanclu, jenže on všechno má :-D

Jestli některou z vás něco napadá budu vděčná. :*

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 18.01.17 12:34

@lavazza2 koupila bych láhev vina nebo bonbóny (třeba lindt, ty jsou dobry a drahy)

Hanka1
Extra třída :D 13450 příspěvků 18.01.17 12:36

Kvalitnim vinem nikdy nic nezkazis ;)

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 18.01.17 12:39

Také se přimlouvám k vínu, nebo lepší bonboniéře. Popřípadě nějaké sada čajů, ten náš je pije často :-)

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 12:40

Já bych koupila propisku, do 200 koupíš i pěknou v balení

terrka83
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 18.01.17 12:41

Dvě stovky na kvalitní víno asi bude mít málo, teda mě by stačilo, ale šéfovi nevím. Radši bych byla pro ty bonbóny, lindt jsou výborné, nebo mám taky ráda ferrero

lavazza2
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 18.01.17 12:52

@fikovka To je právě ten problém, šéf čaje miluje, ale já mu už k Vánocům teďkom dávala sadu tří nějakých lepších čajů i s hrnečkem :-D :( ale nápad je to dobrej ;)

lavazza2
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 18.01.17 12:52

@Doe_Jane To bych mohla. :think: Zkusím mrknout po netu. Díky :kytka:

lavazza2
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 18.01.17 12:53

@terrka83 @sisk Zkusím mrknout u nás v obchodě, za dvě stovky bych nějakou bonbonšku snad sehnala, max 250 :-D :-D

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 18.01.17 12:56

Taky bych to viděla na nějakou lepší čokoládu nebo bonbóny - třeba ručně dělané pralinky, ca 20 Kč za jednu, když ti to pěkně zabalí, dárek jak vyšitej…

terrka83
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 18.01.17 12:58

Ty jo, jak se začne mluvit o lindtu, hned mi začnou téct sliny :jazyk: :jazyk: :jazyk:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 13:01

Jestli máš na dárek jen 200 (a přitom mu jej fakt chceš dát) tak mu na papír napiš, ať přitlačí na výplatě, aby sis mohla dovolit slušný dárek pro šéfa :D
A jinak, skoč pro sypané čaje, ty dárkové s hrníčky obvykle nejsou až taaak kvalitní, nejsou ale ani špatné.

Premek_Orac
Závislačka 4208 příspěvků 18.01.17 13:14

@lavazza2 Pkud umíš vybrat, tak dobré víno do 200 koupíš. Zkus třeba vinařství Žůrek, tam neuděláš chybu. Do dvou stovek se vejde.
Jinak dobrá čokoláda také nemůže urazit.
Nic do kanceláře nedávej, většina šéfů nemá ráda dary, co jim připomínají práci.

Já třeba od zaměstnanců nejvíc ocením, když udělají něc sami. Například upečou bábovku, donesou dobré kafe z espresobaru, udělají mi domácí marmeládu apod.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1847 příspěvků 18.01.17 13:15

Na víno jako dárek se mi 200kč zdá málo, jsem kupovala na Vánoce a začínala jsem tak kolem těch 250/300kč. Takže za mě pralinky, jestli jí čokoládu nebo dražší sypaný čaj. S tím čajem, dobře se nakupuje v čajovně, jestli máš v dosahu.
@Saatine první rada je docela drsná :mrgreen: aletřeba náš by se asi i zasmál

lavazza2
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 18.01.17 13:30

@Saatine :-D To je dobrej nápad :-D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama