Dárek pro šéfa k narozeninám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lavazza2
Zasloužilá kecalka 657 příspěvků 18.01.17 12:29
Dárek pro šéfa k narozeninám

Ahoj holky :)

Sice už je po svátcích a většina z nás si asi odfrkla, že nákupní horečka je za námi. :hug:

Já jsem ale momentálně celkem v krizové situaci, jelikož má můj šéf tento týden v sobotu narozeniny (26 let) a já pro něj zatím nic nemám. Horší je i to, že jsem zatím jediný jeho zaměstnanec a noví lidi, kteří by se (pokud by chtěli) složit na dárek, budou nastupovat až v únoru :zed: :-D

ŠéF mi taky vždycky dá ke svátku, na Vánoce nebo narozeniny nějakou drobnost, nebo víno apod.

Můžu do dárku vrazit max 200Kč. :think: Což myslím že není úplně hodně.. On je člověk co je hodně aktivní a dopřává si ve všem kvalitní věci..

Btw takové ty dárky na netu mi přijdou spíš kýčovité.. Jediné co mně zatím napadlo tak je něco do kanclu, jenže on všechno má :-D

Jestli některou z vás něco napadá budu vděčná. :*

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 18.01.17 12:34

@lavazza2 koupila bych láhev vina nebo bonbóny (třeba lindt, ty jsou dobry a drahy)

Hanka1
Extra třída :D 13552 příspěvků 18.01.17 12:36

Kvalitnim vinem nikdy nic nezkazis ;)

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 18.01.17 12:39

Také se přimlouvám k vínu, nebo lepší bonboniéře. Popřípadě nějaké sada čajů, ten náš je pije často :-)

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 12:40

Já bych koupila propisku, do 200 koupíš i pěknou v balení

terrka83
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 18.01.17 12:41

Dvě stovky na kvalitní víno asi bude mít málo, teda mě by stačilo, ale šéfovi nevím. Radši bych byla pro ty bonbóny, lindt jsou výborné, nebo mám taky ráda ferrero

lavazza2
Zasloužilá kecalka 657 příspěvků 18.01.17 12:52

@fikovka To je právě ten problém, šéf čaje miluje, ale já mu už k Vánocům teďkom dávala sadu tří nějakých lepších čajů i s hrnečkem :-D :( ale nápad je to dobrej ;)

lavazza2
Zasloužilá kecalka 657 příspěvků 18.01.17 12:52

@Doe_Jane To bych mohla. :think: Zkusím mrknout po netu. Díky :kytka:

lavazza2
Zasloužilá kecalka 657 příspěvků 18.01.17 12:53

@terrka83 @sisk Zkusím mrknout u nás v obchodě, za dvě stovky bych nějakou bonbonšku snad sehnala, max 250 :-D :-D

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 18.01.17 12:56

Taky bych to viděla na nějakou lepší čokoládu nebo bonbóny - třeba ručně dělané pralinky, ca 20 Kč za jednu, když ti to pěkně zabalí, dárek jak vyšitej…

terrka83
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 18.01.17 12:58

Ty jo, jak se začne mluvit o lindtu, hned mi začnou téct sliny :jazyk: :jazyk: :jazyk:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 13:01

Jestli máš na dárek jen 200 (a přitom mu jej fakt chceš dát) tak mu na papír napiš, ať přitlačí na výplatě, aby sis mohla dovolit slušný dárek pro šéfa :D
A jinak, skoč pro sypané čaje, ty dárkové s hrníčky obvykle nejsou až taaak kvalitní, nejsou ale ani špatné.

Premek_Orac
Závislačka 4390 příspěvků 18.01.17 13:14

@lavazza2 Pkud umíš vybrat, tak dobré víno do 200 koupíš. Zkus třeba vinařství Žůrek, tam neuděláš chybu. Do dvou stovek se vejde.
Jinak dobrá čokoláda také nemůže urazit.
Nic do kanceláře nedávej, většina šéfů nemá ráda dary, co jim připomínají práci.

Já třeba od zaměstnanců nejvíc ocením, když udělají něc sami. Například upečou bábovku, donesou dobré kafe z espresobaru, udělají mi domácí marmeládu apod.

Uživatel je onlinelamicina
Ukecaná baba ;) 1919 příspěvků 18.01.17 13:15

Na víno jako dárek se mi 200kč zdá málo, jsem kupovala na Vánoce a začínala jsem tak kolem těch 250/300kč. Takže za mě pralinky, jestli jí čokoládu nebo dražší sypaný čaj. S tím čajem, dobře se nakupuje v čajovně, jestli máš v dosahu.
@Saatine první rada je docela drsná :mrgreen: aletřeba náš by se asi i zasmál

lavazza2
Zasloužilá kecalka 657 příspěvků 18.01.17 13:30

@Saatine :-D To je dobrej nápad :-D

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >