Dárek pro šéfa od asistentky - prosím chlapské názory

Anonymní
13.12.20 19:18

Darek pro sefa od asistentky - prosim chlapske nazory

Ahojte, prosim muzov ale kludne aj zeny o nazor. Aky darcek na poslednu chvilu je vhodny pre nadriadeneho od jeho asistentky? Je odo mna o 25 rokov starsi a ma samozrejme vsetko. Minuly rok som mu dala kvalitny rum a prazenu kavu niekde z Kolumbie, tento rok netusim, nechcem sa opakovat a cas sa krati :( tak aby to bolo decentne, nie nevhodne a zaroven to neposobilo lacno. Cena od 100KC po 6000KC, ide mi najma o napad… dakujem p. s. Ja od neho dostanem kazdy rok nieco hodnotne (Iphone, sperk a pod.) prosim o anonym, manzel o tom nevie

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
104
13.12.20 19:28

A minulej dárek ho potěšil? Pokud ano pokračoval bych v tomto duchu - kvalitní víno, čokoládu, čaj…případně kravatu…ale když koukám, že ti vadí že by to měl vědět manžel tak než kravatu spíš trenky, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2877
13.12.20 19:37

Kvalitní opasek; diář v kozenem pouzdře (pak se jen mění vnitřky); pokud ma rad pálivé koření, tak treba chilli polička s druhy chilli na vaření.
Nebo balíček výrobků „dobroty s pribehem“ (hod si do hledacku na Googlu).
Sada kvalitních per na psaní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2183
13.12.20 19:37
@DruhaStrana píše:
A minulej dárek ho potěšil? Pokud ano pokračoval bych v tomto duchu - kvalitní víno, čokoládu, čaj…případně kravatu… ale když koukám, že ti vadí že by to měl vědět manžel tak než kravatu spíš trenky, ne?
:palec: :mrgreen:
Tak část ohledně manžela, který by to neměl vědět, mě taky zaujala :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.20 19:38

@DruhaStrana nie, nechcem aby o tom vedel manzel z ineho dovodu, financneho :-D vsetko prepocitava na peniaze a tak… Nie je tam okrem velkej ludskej naklonosti nic nemravneho…dakujem, hodvabna kravata je super napad!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.20 19:39

@majdulacek som sem mala napisat skor, dakujem za super rady. Chilli miluje, idem googlit nieco specialne.

• Citovat
  • Nahlásit
19766
13.12.20 19:41

Svoje nadřízené mám ráda, ale dárek za 6 litrů nedávám. To bych okrádala rodinu. Je v tom něco víc, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19766
13.12.20 19:42

Jo a dočítám, kde pracuješ? Iphone nebo šperky by se mi také šikly :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
13.12.20 19:42

Hlavně mu nekupuj alkohol. Ani sebelepší rum nebo whiskey. Manžel toho na konci roku nosí, až je to neskutečné! :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2183
13.12.20 19:44
@Anonymní píše:
@DruhaStrana nie, nechcem aby o tom vedel manzel z ineho dovodu, financneho :-D vsetko prepocitava na peniaze a tak… Nie je tam okrem velkej ludskej naklonosti nic nemravneho…dakujem, hodvabna kravata je super napad!

No a jak jsi mu vysvětlila třeba ten iPhone? Jestli je tak na peníze, tak pro něj snad musela být horší představa, že sis ho třeba koupila sama, než že ti ho daroval šéf, ne? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29266
13.12.20 19:46

Mně přijde nemravné od asistentky očekávat drahý dárek :nevim: Nejste milenci. Malá pozornost by stačila. Sama bych drahé „darčeky“ nechtěla přijmout. Od šéfíka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19766
13.12.20 19:47

Jo a sorry, nejsem chlap. A žiju v jiných cenových relacích. Kdyby chtěl můj muž kolegyni darovat šperk nebo Iphone, má rozvod na talíři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
508
13.12.20 19:48

@Moringa

bych tipnul, že iPhone doma nahlásila jako služební telefon. Však ten šéfík si ho stejně odepsal z daní, tak to vyjde na stejno ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.20 19:52

@Moringa manzel je skor “vypocitavy”. Jemu nevadi, ze nieco dostanem ja, berie to ako samozrejmost, je za to rad. Len nechape, preco by som svojmu sefovi mala dat nieco aj ja.

Ste zlate baby, ale falt v tom nie je nic ine ako taky pekny ludsky a profesny vztah, bez ppstrannych umyslov. Okrem odmien dava nas sef darceky aj inym…nik z firmy mu darcek nedava ale mne je to hlupe nepotesit ho na revans :oops: len rozmyslam nad tymuz dlho, nechcem prave aby ten darcek bol prilis”moc” a ani prilis “malo”, aby bol neosobny a zaroven osobny. Proste nadriadeny je specificky a sukromne o sebe neprezradi skoro nic :)

• Citovat
  • Nahlásit
5253
13.12.20 19:52

Klidně bych mu dala bonbonieru, ponožky, zápisník, originální baňku nebo jinou blbost. Rozhodně nic za 6000… a chlapovi bych to určitě řekla, snad není důvod to tajit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat