Dárek pro tchýni v téhle době?

Anonymní
17.4.20 08:12

Darek pro tchyni v tehle dobe?

Ahojte holky, uz jsem dost zoufala a tak potrebuji vasi radu/tipy.
Predem mi omluvte anonym ale nechci aby blizci vedeli ;)
Tchyne bude mit pristi tyden kulatiny a ja absolutne s pritelem nevim, co ji koupit k narozkam, kdyz je ted tahle situace a vsechno je zavreny? :,( Pritel to muze vyresit velkou kytkou, kterou ji koupi, ale co predam ja? :,( Samozrejme s pritelem kupujeme na pul..
poukaz do restaurace, na wellnes je v tehle situaci asi vazne blby (tchyne je rizikova skupina)..
vim, jsem blba krava ze jsem to nezacala resit driv a neco neobjednala pres internet :( ale uplne mi to vypadlo z hlavy behem tehle situace.. a nic postou uz mi nestihne prijit, budeme slavit asi v nedeli.. napada vas neco prosim? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
17927
17.4.20 08:14

No a co má tchyně ráda, co ji baví?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6049
17.4.20 08:16

Co ji koupit něco v Hobby marketu? Mi tam tchýni ted koupili proutěné zboží, jsou tam i různé jiné drobnosti. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3723
17.4.20 08:17

A co nějaký voucher do divadla na dobu po viru? Permici do sauny nebo někam jinam, kam hodí. To se dá všechno v komunikovat přes mail. Knížku, předplatné časopisu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.20 08:17

No ona je dost narocna. Potrpi si hodne na modu, kosmetiku.. miluje obleceni, jinak zadne konicky nema. Nepece, nevari, nemaka na zahrade :( je hodne rodinny typ, takze spis furt doma

• Citovat
  • Nahlásit
8472
17.4.20 08:19

Až v neděli 27? To stihne dojít.
Kniha? Kosmetika?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.20 08:21

@bublinek omlouvam se, blbe jsem to napsala.. tuto nedeli to uz asi budeme slavit :,(

• Citovat
  • Nahlásit
17123
17.4.20 08:22
@Anonymní píše:
Ahojte holky, uz jsem dost zoufala a tak potrebuji vasi radu/tipy.
Predem mi omluvte anonym ale nechci aby blizci vedeli ;)
Tchyne bude mit pristi tyden kulatiny a ja absolutne s pritelem nevim, co ji koupit k narozkam, kdyz je ted tahle situace a vsechno je zavreny? :,( Pritel to muze vyresit velkou kytkou, kterou ji koupi, ale co predam ja? :,( Samozrejme s pritelem kupujeme na pul..
poukaz do restaurace, na wellnes je v tehle situaci asi vazne blby (tchyne je rizikova skupina)..
vim, jsem blba krava ze jsem to nezacala resit driv a neco neobjednala pres internet :( ale uplne mi to vypadlo z hlavy behem tehle situace.. a nic postou uz mi nestihne prijit, budeme slavit asi v nedeli.. napada vas neco prosim? :,(

Nejsi krava. Je to mama tveho pritele, starat a vymyslet mel on. Ne cekat, ze ty to zase nejak vymyslis :think:
Ma rada kosmetiku? Co darkovy poukaz do Sephory nebo Douglas? Ten se da uplatnit i pres eshop a tchyne si tak vybere podle sveho vkusu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17123
17.4.20 08:23
@Anonymní píše:
@bublinek omlouvam se, blbe jsem to napsala.. tuto nedeli to uz asi budeme slavit :,(

Aha… a dneska je uz patek. Dobry :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.20 08:24
@cecetka píše:
Nejsi krava. Je to mama tveho pritele, starat a vymyslet mel on. Ne cekat, ze ty to zase nejak vymyslis :think:
Ma rada kosmetiku? Co darkovy poukaz do Sephory nebo Douglas? Ten se da uplatnit i pres eshop a tchyne si tak vybere podle sveho vkusu :)

Presne tohle me taky napadlo, ale divala jsem se a sephora to posila pouze postou, takze to taky nestihame :( na douglas jeste mrknu jestli to maji online, ale obavam se..
No klasika, vsechno na zenskych :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
17927
17.4.20 08:26
@Anonymní píše:
No ona je dost narocna. Potrpi si hodne na modu, kosmetiku.. miluje obleceni, jinak zadne konicky nema. Nepece, nevari, nemaka na zahrade :( je hodne rodinny typ, takze spis furt doma

Poukaz do nějakého kosmetického studia, časově neomezený. Pomůžeš tím té kosmetičce, tchýně bude mít po konci karantény kam zajít. Ideálně by to chtělo, aby tchán v jejím telefonu našel kontakt na její kosmetičku, kterou jí předplatíte.

A/nebo dárkovou kartu do parfumerie

https://www.sephora.cz/…hora-/P33209
https://www.notino.cz/…ve-poukazky/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17927
17.4.20 08:27
@Anonymní píše:
Presne tohle me taky napadlo, ale divala jsem se a sephora to posila pouze postou, takze to taky nestihame :( na douglas jeste mrknu jestli to maji online, ale obavam se..
No klasika, vsechno na zenskych :lol:

Aha, tak jestli i sephora to má jen na fyzické kartičce, tak pak to notino…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.20 08:29
@Ou píše:
Aha, tak jestli i sephora to má jen na fyzické kartičce, tak pak to notino…

Divam se, ale to notino to ma taky na zaslani pouze postou :( online to nejde.. nebo jsem snad slepa? :oops: :)

• Citovat
  • Nahlásit
22265
17.4.20 08:33
@Anonymní píše:
No ona je dost narocna. Potrpi si hodne na modu, kosmetiku.. miluje obleceni, jinak zadne konicky nema. Nepece, nevari, nemaka na zahrade :( je hodne rodinny typ, takze spis furt doma

Rodinný typ co nevaří, nepeče, nemaká na zahradě? :mrgreen: hm..to je spíš shnilá ne? :lol: k věci..poukazy a vouchery a tak se preci daji koupit on line na netu, jen si je vytiskneš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24007
17.4.20 08:37

Řešíš dárek v téhle době, ale evidentně nikdo neřeší oslavu v této dob
bě. Co vám říká zákaz scházení se? Porušíte zákonné nařízení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat