Píšu si se Slovákem a nerozumím, co odepsal

5664
17.4.20 07:08

Jak je to myšleno??

Ahoj. Když mluvíte (píšete si se slovákem) Napíšete mu, že už jste se odmilovala :mrgreen: a on vám odpoví kým? jak přesně je to myšleno? asi to chápu, ale přece jen…v překladači to bylo vysvětleno divně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34797
17.4.20 07:34
@GabinkaCh píše:
Ahoj. Když mluvíte (píšete si se slovákem) Napíšete mu, že už jste se odmilovala :mrgreen: a on vám odpoví kým? jak přesně je to myšleno? asi to chápu, ale přece jen…v překladači to bylo vysvětleno divně

Ten zpěvák, jo? :P Zeptal se fakt kým? Spís bych čekala kedy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.20 07:41
@GabinkaCh píše:
Ahoj. Když mluvíte (píšete si se slovákem) Napíšete mu, že už jste se odmilovala :mrgreen: a on vám odpoví kým? jak přesně je to myšleno? asi to chápu, ale přece jen…v překladači to bylo vysvětleno divně

Zakladatelko, ty si s ním píšeš? ;) Proto jsi tu diskusi nechala smazat? Je potřeba sem dát slovenský výraz. Určitě je tu Slovenek dost a rády poradí. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
2088
17.4.20 07:44

Na slovenštinu do češtiny se používá překladač???  8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34797
17.4.20 07:44
@Anonymní píše:
Zakladatelko, ty si s ním píšeš? ;) Proto jsi tu diskusi nechala smazat? Je potřeba sem dát slovenský výraz. Určitě je tu Slovenek dost a rády poradí. :lol:

Kým je slovenský výraz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34797
17.4.20 07:45
@sinapis.alba píše:
Na slovenštinu do češtiny se používá překladač??? 8o

Ano. Existuje :P Gábi je mladá holka. Ta slovenčinu v TV nezažila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27644
17.4.20 07:46
@GabinkaCh píše:

Ve slovenštině je to spíš něco jako „než“ nebo „mezitím“..např.„kým som si urobila desiatu, práčka doprala“ - „mezitím/zatímco co jsem si udělala svačinu, doprala pračka“. I když logiku by to moc nemělo, ale asi něco takového to mohlo znamenat. :nevim: Že se chtěl zeptat, co se stalo nebo tak něco? Co se jako mezitím stalo, že ses odmilovala… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.20 07:48
@Russet píše:
Kým je slovenský výraz.

Aha, tak to jsem nepochopila. :mrgreen: Já myslela, že jí to vylezlo z toho překladače, občas ty překlady z překladače nedávají moc smysl. :D Ale stejně se tu určitě najde někdo, kdo poradí.

• Citovat
  • Nahlásit
34797
17.4.20 07:50
@Anonymní píše:
Aha, tak to jsem nepochopila. :mrgreen: Já myslela, že jí to vylezlo z toho překladače, občas ty překlady z překladače nedávají moc smysl. :D Ale stejně se tu určitě najde někdo, kdo poradí.

Jestli se zeptal jen kým, tak z toho moc moudrá nejsem. Ale třeba to nějakou Slovenku napadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2088
17.4.20 07:55
@Russet píše:

a já myslela, že kvůli nové generaci zařadili do vysílání suprstár a podobné, kde je to mixované, aby se taky naučili :mrgreen:
v tom případě bych si s ním radši nic nezačínala, protože překonávat jazykovou bariéru bude těžké, a než si popřekládáš, co chce na raňajky, tak bude čas kuchtit obed :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.20 07:57
@Russet píše:
Jestli se zeptal jen kým, tak z toho moc moudrá nejsem. Ale třeba to nějakou Slovenku napadne.

To by větší smysl dávalo kedy. :lol: Jedině, že by to znamenalo, kdo jí od toho odmilování odpomohl? ;)

• Citovat
  • Nahlásit
34797
17.4.20 08:00
@sinapis.alba píše:
a já myslela, že kvůli nové generaci zařadili do vysílání suprstár a podobné, kde je to mixované, aby se taky naučili :mrgreen:
v tom případě bych si s ním radši nic nezačínala, protože překonávat jazykovou bariéru bude těžké, a než si popřekládáš, co chce na raňajky, tak bude čas kuchtit obed :nevim:

Tak spolu holt budou mluvit po anglicku :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34797
17.4.20 08:00
@Anonymní píše:
To by větší smysl dávalo kedy. :lol: Jedině, že by to znamenalo, kdo jí od toho odmilování odpomohl? ;)

Kým není jiný pád od kdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5368
17.4.20 08:01
@Anonymní píše:
Zakladatelko, ty si s ním píšeš? ;) Proto jsi tu diskusi nechala smazat? Je potřeba sem dát slovenský výraz. Určitě je tu Slovenek dost a rády poradí. :lol:

Ha! Konečně se orientuju v místních drbech! ;) (snad :mrgreen: ) Teď jsem si všimla, že diskuse je fakt pryč z oblíbených témat. :lol: Tak „pupkatý - sexy“ zpěvák se dostal minimálně na druhou metu! :mrgreen:
Já bych to asi pochopila ve významu jak(čím) se to stalo? A odmilovala ses, doufám, od něj a ne od manžela. Předpokládám, že video o jeho zálibách nezapůsobilo zrovna jako afrodiziakum. :mrgreen: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5664
17.4.20 08:06
@Russet píše:

Mladá holka :lol: 36 let :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat