Dárky pro předškoláky.

44
26.9.06 21:29

Dárky pro předškoláky.

Ahoj holky,
už se tu v několika diskuzích zmiňovaly blížící se vánoce a já jsem také začala už přemýšlet nad dárky.
Vůbec ale vůbec nemám tušení, co koupit naší Elišce. Příští rok půjde do školy a tak bych uvítala nějaké fajn tipy. Hodně si spolu hrajeme (Člověče nezlob se, karty…), tak mě třeba napadla nějaká společenská hra - neznáte nějakou dobrou a vhodnou k tomuto věku? Nebo co vlastně kupujete dětem vy? Díky moc za každý váš nápad. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

418
26.9.06 22:27

Ahoj, moje děti mají 7 a 5 let a obě jsou zamilované do MONOPOLY junior . Kupuješ kolotočové atrakce, pak každému kdo na ně vstoupí musí zaplatit za svezení, máš tam spoustu překvapení.
Sice to u nás je pak jak na burze „zaplať“ , ale bavíme se u toho celá rodina :P šárka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
216
26.9.06 22:46

Kamarádka byla nadšená ze hry Activity - z verze original.

Ale mají i junior:

http://www.ostrovpokladu.cz/…ctivity-deti

V obchodech jsou málo kdy k vidění, viděla jsem ji snad jen v Intersparu.

Nanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1858
27.9.06 13:48

Ahoj, my máme strašně rádi hru Z pohádky do pohádky. Taky máme předškoláka, takže dostane aktovku a penál, ale nic jinýho mě nenapadá, tak budu číhat na tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
27.9.06 19:45

Holky, díky za tipy.
Taky už jsem uvažovala, že bych ji koupila třeba aktovku nebo tak něco, ale já si pořád nejsem jistá, jestli ji nedám o rok později. Ve školce ji sice učitelka moc chválí, jak je pozorná a že by do školy mohla klidně teď, ale já tak nějak váhám.
Ale další tipy rozhodně ještě uvítám. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Makiiiii
16.12.12 15:49

Mojemu 7 letemu kupujem kuličkovku lego plastové vojáčky a strašně si přeje opravdový nuž jako má táta ale moc se mi to nechce kupovat tatínek samozdřejmě už začal vybírat zbraně kuličkovy a o noži se taky pořád baví ale mě to jako vhodný darek pro 7 letého vůbec nepříjde :(. Zato moje pěti letá si přeje barbínku mořskou panu vílu prinzeznovské šaty korunku atd) takže tam problén není. Jinak další oblečení a ruzne blbinky budu dokupovat zítra :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama