Kde je nejlepší darované embryo?

240
22.12.19 10:35

Darované embryo kde je nejlepší

Dobrý den ať nekomentují co jen kritizují chci se zeptat za kamarádku kde je nejlevnější darování embrya děkuji jsou oba neplodní a moc touží po miminku děti nemají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19814
22.12.19 11:29

Ať si kamarádka projede ceníky CARů, pojišťovny toto nehradí, před pěti lety bývala cena cca 35tisíc. Nicméně takových embryí je velmi málo, transferovat se smí pouze ta po genetickém vyšetření a málokdo dá u použití souhlas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9548
22.12.19 11:33

Jako že chce darkyni embrya i dárce spermatu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
22.12.19 11:45

Aaaa Denisa je zpatky, jednou nemůže otěhotnět kamaradka, jednou vy, po tisíci a stále dokola, nejlevnější bude si treti dite neporizovat :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9548
22.12.19 11:57

@Sl.Kockova třetí? Ona už nějaké děti má?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19814
22.12.19 12:03
@karkarka píše:

Dříve běžně fungovalo, že se embrya, které zůstala nevyužita, darovala se souhlasem rodičů buď na výzkum nebo neplodným párům. Pak to hodně zkrouhli kvůli genetice, vlastně si nejsem jistá, zda to ještě funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9548
22.12.19 12:05

@Janli myslím, že darovat vznikla nevyužitá embrya už nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
22.12.19 12:06

Darované embryo určitě nebude takový problém, není to zbylé embryo po jiném pacientovi, ale vzniklo spojením vajíčka dárkyně a spermatu dárce- tedy alespoň v RF. Netestované 25 000 Kč.

https://www.reprofit.cz/…nymi-embryi/

Příspěvek upraven 22.12.19 v 12:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19814
22.12.19 12:07

@karkarka já mám takový tušení, že jen ta po PGD, ale stopro si tím jistá nejsem. To už si zájemci budou muset ověřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
22.12.19 12:07

@karkarka ano, dvě z předchozího vztahu a buď se pta paní za sebe nebo za kamarádku no, :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9548
22.12.19 12:08

@Sl.Kockova já sem ji už právě zaregistrovala. Nemá peníze ani na obyčejné ivf tak pořád schani nějaké studie v car.. A teď to teda korunovala tímhle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19814
22.12.19 12:10

@Altojie jo, díky, už jsem na to koukala :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
471
22.12.19 12:11
@karkarka píše:

Embryo je už spojené vajíčko a sperma..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1763
22.12.19 12:17

@Sl.Kockova
Mě to hlava nebere. Zakladatelka tady už pár měsíců řeší chvíli sebe, chvíli svého muže, který má být snad po onkologické léčbě (? jestli si pamatuju dobře), pak zas dotaz za „kamarádku“ a podle těch dotazů mi přijde, že snad ani ještě v CAR nic nekonzultovali. :nevim: Většinou jsou ty dotazy uplně mimo mísu… Sháněla tady „pod rukou“ léky na stimulaci, to jí tehdy bylo smazáno. Nevím, nechápu tento postup. Prostě pokud pár má problémy počít /a problém samozřejmě může současně být na straně ženy i muže/, tak dochází někam do CAR, kde dostane všechny informace. Stimulaci řeší s lékařem, léčbu řeší s lékařem, případné darování řeší s lékařem. Tady pak v diskuzi samozřejmě pokládá různé doplňující otázky na ženský, co mají konkrétní zkušenost. Tohle mi hlava nebere. Prostě přijde mi, jako kdyby zatím ještě žádného doktora neoslovili a každý výplod, který se zakladatelce prožene hlavou, hodí sem. Protože za tu dobu, co se tu pídila po lécích a evidentně neměla s asistovanou reprodukcí žádnou zkušenost, mohli stihnou tak jeden cyklus možná. A teď hned darovaná „komplet“ embrya, ale schováno za dotaz za kámošku. Zakladatelko proč už tu svou situaci neřešíte s doktory v CAR. Tady ti lidi rádi poradí ze svých zkušeností, ale ty motáš pátý přes devátý zjevně bez nějakýho základu v probíhající léčbě! :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26026
22.12.19 12:20

@Mutlice prvé nebude cpát někam peníze když si to může udělat sama doma :mrgreen:
Už hledá i kočárky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat