Dát dítě do školky? Neštovice

10.6.17 12:53

Dat dítě do školky?nestovice

Holky mám dotaz máme tři týdny před dovolenou mám si raději malého nechat doma nebo dat do školky ať nechyti neštovice když je ink.doba 2-3tydny máte někdo podobnou zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Smazaný anonym
10.6.17 13:05

Jestli chcete odjet na dovolenou, tak nechat doma.

• Citovat
  • Upravit
1606
10.6.17 13:12
@katkacaajkova píše:
Holky mám dotaz máme tři týdny před dovolenou mám si raději malého nechat doma nebo dat do školky ať nechyti neštovice když je ink.doba 2-3tydny máte někdo podobnou zkušenost?

Tak pokud jsi doma a nemusis si kvuli tomu vybirat tri tydny dovolene, tak ho nech doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9659
10.6.17 13:17

@katkacaajkova před dovolenou jsem v takové situaci nechala syna doma. Potřebovala jsem, aby zůstal zdravý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.17 13:23
@katkacaajkova píše:

Pokud jsi doma a neomezí tě to v práci, radši malého nech doma. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.17 13:25

No asi to bude rozumne ale stejně tam budem chodit se starším synem tak snad se to aspoň tak minimalizuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3601
10.6.17 13:29

@katkacaajkova moc ten dotaz nechápu. Předpokládám, že na tu dovolenou jet chcete, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
10.6.17 13:31

No určitě nechat doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3601
10.6.17 13:34
@katkacaajkova píše:
No asi to bude rozumne ale stejně tam budem chodit se starším synem tak snad se to aspoň tak minimalizuje

tak teď už tomu nerozumím vůbec :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4077
10.6.17 13:38

No jestli už tam ty neštovice jsou, tak je mohl chytit a teď je v inkubačce… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4077
10.6.17 13:39
@Amalthea píše:
tak teď už tomu nerozumím vůbec :lol:

No třeba je ten starší syn už prodělal… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9569
10.6.17 13:40

Pokud ve školce neštovice už jsou, je velká pravděpodobnost, že už je v inkubačce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.17 13:45

Já ani nevím jestli tam jsou neptala jsem se.do školky chodí oba ten starší je už měl. jen jsem chtěla názor protože vodit tam budu staršího a mladší musí jít s náma doma ho nechat nemuzu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
10.6.17 13:49
@katkacaajkova píše:
Já ani nevím jestli tam jsou neptala jsem se.do školky chodí oba ten starší je už měl. jen jsem chtěla názor protože vodit tam budu staršího a mladší musí jít s náma doma ho nechat nemuzu

Tak nech doma oba ne, ony nejsou jen nestivice, ale i spousta dalsich nemoci, co tam muze chytit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3601
10.6.17 14:01
@katkacaajkova píše:
Já ani nevím jestli tam jsou neptala jsem se.do školky chodí oba ten starší je už měl. jen jsem chtěla názor protože vodit tam budu staršího a mladší musí jít s náma doma ho nechat nemuzu

Jo takhle, tak to jo. A jak jsi teda přišla na to, že tam jsou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama