Dát od něj ruce pryč?

Anonymní
1.2.21 21:41

Dát od něj ruce pryč?

Přeji hezky večer. Zajímali by mně Vaše názory na tuto situaci😊

Začala jsem si nedávno psát s jedním klukem, je to tak nějak poprvé, co jsem se takhle seznámila s někým přes internet. On je o 3 roky starší. Zalíbil se mi, i já jemu. Psali jsme si hezky, bylo to fajn. Já, ale po svých zkušenostech jentak klukům nevěřím, takže jsem si furt udržovala nějaký ten odstup. Sám mi napsal, ze by chtěl už vztah a ze na užívání není. On mi psal hezky, moc mile zprávy, ale někdy mi to přišlo až moc na to, ze se neznáme (napr. Jak se do mě už asi zamiloval nebo ze jsem láska, ze pro mě udělá první poslední, ze je ze mě úplně hotovej a jsem bozi a tak). No 2 dny zpátky jsme si psali o vzdálenosti, protože bydlíme o sobě cca 2 hodky. Já napsala, ze po své zkušenosti s dalkou se děsím těchto vztahu. No nějak jsme se nepochopili a vzniklo nedorozumění. Další den si udělal něco s autem, takže špatná nálada mezi námi pokračovala a on si to jakoby vyléval na mě, tak jsem napsala až bude mít lepší náladu ať napíše. Jenže od te doby mám divny pocit. Nevím, ale proste mu už moc nevěřím. Dnes se to totiž cele vyhrotila. Stále divná nálada mezi námi, odepisoval úplně otráveně a najednou z minuty na minutu mi zase začal psát lasko atd atd. Já už z toho byla tak zmatená, ze jsem napsala, ze nestojím o tyhle divadla. A on na mě vyjel, ze jsem psychopat a ze jsem to cele zkazila a ať mu nepíšu. Pak ze řeším vzdálenost, když prý přece on jede zamnou a jeho to bude stát peníze a já budu pouze čekat na nej, abych zjistila jakej je. Absolutně jsem to nepobirala. Napsala jsem mu tedy dlouhou zprávu, kde jsem mu napsala, ze tohle si nenechám líbit a ze tohle jeho chování je přes čáru a ze tedy fajn, ať se ma hezky, ze já nic spatnyho neudělala. Jenže on mi najednou začal psát jak se mu hrozně libim, jak jsem dokonalá, jako kdyby jsi mě jako takovouhle holku vysnil. Ze ho to hrozně mrzí a ze už se nechce hádat. Proste totální obrat najednou. Teď mi napsal, ze prosí ať mu to odpustim.
No a já teď nevím, co si mám o tom myslet..jak už jsem psala, mám z toho divny pocit, nevím jestli třeba nepise i dalším holkam. No proste jsem z toho už taková nesvá. Myslíte, ze to je varovný signál? Dat od nej ruce pryč? Budu rada za Vaše názory a co si o tom myslíte.
Děkuji moc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2408
1.2.21 21:47

Konec! Smazat kontakt. To bude nějaký magor :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57506
1.2.21 21:48

A proč si nezavolate, abyste si kdyžtak situaci vysvětlili??
To psaní, on toto, já toto, pak on napsal toto a já tamto a pak se v tom šťourat je prostě divný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1240
1.2.21 21:49

Samozřejmě, že ruce pryč, je to zas jenom ubohý zamindrákovaný pisálek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
271

Znáte se jen virtuálně a už se hádáte?
Určitě nejsem proti seznamování v online prostředí, ale spíš je lepší se rychle sejít a vidět naživo, člověk ví na čem je. Tohle dlouhé vypisování do neznáma neuznávám.
A to, co popisuješ, mi jako sbírka varovných signálů přijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Petra Z Volání jsem navrhla včera, abychom si situaci vyjasnili, ale on napsal, ze kvůli tomu autu nemá náladu si volat.

• Citovat
  • Nahlásit
31
1.2.21 21:52

Naprostá ztráta času s takovým… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
1.2.21 21:58

Vykašlala bych se na něho.. nepřijde mi normální :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1589
1.2.21 22:00

Problem neosobniho datlovani po telefonu… On se navic jevi jako dost nevyrovnanej. Ty vylevy o zamilovanosti, kdyz te nikdy nevidel, to by me varovalo a vadilo. To je kapku „psycho“ :? A to si vubec nevolate? Jestli se nekdy potkate osobne, je dost mozny, ze tim to skonci. Tyhle virtualni vztahu dojizdi na prebytek fantazie a prani, co ty lidi do toho vkladaji. Realita pak byva jina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17371
1.2.21 22:00

Z osobních zkušeností, utnout, smazat, blokovat. To je nějakej chudák.
Ti největší pokladi byli většinou chlapi, co nevypisovali takový houna a drželi si odstup až do první schůzky.
Radím zavolat si a podle hlasu zkusit odhadnout povahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
1.2.21 22:04

Nad čím přemýšlíš :think: ten je jasnej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57506
1.2.21 22:09
@Anonymní píše:
@Petra Z Volání jsem navrhla včera, abychom si situaci vyjasnili, ale on napsal, ze kvůli tomu autu nemá náladu si volat.

Aha… takže po tomto bych já už neměla náladu ani psát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4422
1.2.21 22:13
@Anonymní píše:
Přeji hezky večer. Zajímali by mně Vaše názory na tuto situaci😊Začala jsem si nedávno psát s jedním klukem, je to tak nějak poprvé, co jsem se takhle seznámila s někým přes internet. On je o 3 roky starší. Zalíbil se mi, i já jemu. Psali jsme si hezky, bylo to fajn. Já, ale po svých zkušenostech jentak klukům nevěřím, takže jsem si furt udržovala nějaký ten odstup. Sám mi napsal, ze by chtěl už vztah a ze na užívání není. On mi psal hezky, moc mile zprávy, ale někdy mi to přišlo až moc na to, ze se neznáme (napr. Jak se do mě už asi zamiloval nebo ze jsem láska, ze pro mě udělá první poslední, ze je ze mě úplně hotovej a jsem bozi a tak). No 2 dny zpátky jsme si psali o vzdálenosti, protože bydlíme o sobě cca 2 hodky. Já napsala, ze po své zkušenosti s dalkou se děsím těchto vztahu. No nějak jsme se nepochopili a vzniklo nedorozumění. Další den si udělal něco s autem, takže špatná nálada mezi námi pokračovala a on si to jakoby vyléval na mě, tak jsem napsala až bude mít lepší náladu ať napíše. Jenže od te doby mám divny pocit. Nevím, ale proste mu už moc nevěřím. Dnes se to totiž cele vyhrotila. Stále divná nálada mezi námi, odepisoval úplně otráveně a najednou z minuty na minutu mi zase začal psát lasko atd atd. Já už z toho byla tak zmatená, ze jsem napsala, ze nestojím o tyhle divadla. A on na mě vyjel, ze jsem psychopat a ze jsem to cele zkazila a ať mu nepíšu. Pak ze řeším vzdálenost, když prý přece on jede zamnou a jeho to bude stát peníze a já budu pouze čekat na nej, abych zjistila jakej je. Absolutně jsem to nepobirala. Napsala jsem mu tedy dlouhou zprávu, kde jsem mu napsala, ze tohle si nenechám líbit a ze tohle jeho chování je přes čáru a ze tedy fajn, ať se ma hezky, ze já nic spatnyho neudělala. Jenže on mi najednou začal psát jak se mu hrozně libim, jak jsem dokonalá, jako kdyby jsi mě jako takovouhle holku vysnil. Ze ho to hrozně mrzí a ze už se nechce hádat. Proste totální obrat najednou. Teď mi napsal, ze prosí ať mu to odpustim.
No a já teď nevím, co si mám o tom myslet..jak už jsem psala, mám z toho divny pocit, nevím jestli třeba nepise i dalším holkam. No proste jsem z toho už taková nesvá. Myslíte, ze to je varovný signál? Dat od nej ruce pryč? Budu rada za Vaše názory a co si o tom myslíte.
Děkuji moc.

Posli ho do kopru, hodne emocne nevyrovnany jedinec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1568
1.2.21 22:33

...

Je to nějaký rapl. Jestli nechceš žít v „itálii“, tak se s ním ani nescházej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
1.2.21 22:34

Tak s tím bych rovnou ihned přerušila kontakt. Je poznat už podle toho, co popisujes, že to bude nějaky magor..Ani bych ho nechtěla vidět. Mění nálady a písmenka po chvilce? Taky by se mohlo stát, že bys měla neprijemnou vzpomínku na první rande :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat