Data t-mobile

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Neli114
Stálice 59 příspěvků 01.08.19 00:22
Data t mobile

Ahoj, mám takovou otázku protože se bojím aby z toho nevznikl nějaký dluh. Jednou jsem potřebovala data tak jsem si přes SMS zaplatila data na den od tmobile. Tím se mi nějak aktivovali a pak stačilo jen kliknout na ty šipky v liště. Takže jsem si párkrát takhle data zapla a vždy se mi strhlo 10kc z kreditu. Pak mi ale na konci června přišla SMS od t mobile že data na den budou místo 10kc na 100kc. A já měla kredit nějakých 90kc a neuvědomila si to tak jsem ty data nahoře v té liště zase zapla a vše fungovalo jak mělo a takhle jsem to udělala ještě další 3 dny. A mě teď zajímá, jestli u t mobile nemůžu mít nějaký dluh o kterém nevím.
Moc budu ráda za všechny odpovědi

Reakce:
dracula-s
Kecalka 213 příspěvků 01.08.19 00:27

Předplacená karta není nijak vymahatelná. Proto je předplacená. Dlužit tam můžeš maximálně pár korun, nikdo tě ale nedožene a ani to řešit nebude

MaM
Kecalka 104 příspěvků 01.08.19 01:01

Nikdy mi nebylo jasné, proč spousta lidí řeší podobné problémy na úplně nesprávných místech. Proč prostě nezkusit zavolat do Tmobilu, případně navštívit jejich prodejnu, a tam se prostě nezeptat.

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 01.08.19 08:31

@MaM protoze pak muze dojit na pobocku t-mobilu a muze se branit, ze @dracula-s na epipce pise, ze po ni nikdo nic chtit nemuze i kdyz ma cislo puvodne se smlouvou a se zakaznickym uctem a vsechno je u ni dohledatelne :palec:

Lentilka93
Povídálka 46 příspěvků 01.08.19 08:49

Ted si nejsem 100% jista, ale na predplacene karte jde kredit do minusu, tim padem kdyz dobijete, oni si to strhnou zpet :) myslim, ze by tam zadny dluh vzniknout ani nemel a navic karta neni na jmeno :palec:

dracula-s
Kecalka 213 příspěvků 02.08.19 14:02

@Cenarius tak když píše o KČ tak asi kecá. Předplacená karta je prostě kreditovka a nikdo z ní vymáhat nic nemůže, nefunguje tam ani žádná evidence majitelů SIM karty. Pausalovka je na fakturu, takže ji neduhy přijdou s další fakturou k plnému uhrazení na RČ.

Váš příspěvek
Reklama