Ubytování v Praze červenec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 14:30
ubytovani v praze cervenec

Ahoj
prosim poradil by někdo ubytovani v praze 2dospeli +2 deti
ne nic drahého
dekuji

Reakce:
Katari12
Povídálka 19 příspěvků 12.07.19 14:31

A zkusila si airbnb?

Tazvesnice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 14:43

Troskz pozde to resis, kdyz je v lete Praha plna turistu :nevim:

Majinka7
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 12.07.19 14:52

Zkus booking, ale nevim co si predstavujes pod levnym ubytovanim, levny jsou ubytovny nebo spolecne pokoje, tam muze byt treba 10 i vice lidi. Manzel jezdi pracovne do Prahy a ubytovani ho vychazi zhruba na 500,– denně, pro jednoho to vzdy vychazi dráž, je ubytovany na hostelu, na pokoji je sam, bez snidane, ale pokoj je malinky, jen postel, nejaka skrinka, vetsinou nefunkcni tv. Vikendy muzou byt dražší kvuli turistum. Taky uz muze byt to nejlevnejsi obsazené pro 4 lidi, to se taky spatne schani nez pro dva.

7.straka
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 12.07.19 15:22

Zkus penzion-amaret.cz je to v Líbeznicích kousek od Prahy, nebylo to 100% ale za tu cenu to šlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 15:23
@Tazvesnice píše:
Troskz pozde to resis, kdyz je v lete Praha plna turistu :nevim: @Tazvestak my jsme měli bohužel děti onemocněly
Já jako najdu pokoj na 3 noci, ale všude chtějí se zaregistrovat přes kartu
Tazvesnice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 15:46
@Anonymní píše:
@Tazvesnice píše:
Troskz pozde to resis, kdyz je v lete Praha plna turistu :nevim: @Tazvestak my jsme měli bohužel děti onemocněly
Já jako najdu pokoj na 3 noci, ale všude chtějí se zaregistrovat přes kartu

Zaregistrovat? Oni chteji jen zarucit tu rezervaci kartou, coz je naprosto normalni :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 16:08
@Tazvesnice se
@Tazvesnice píše:
Troskz pozde to resis, kdyz je v lete Praha plna turistu :nevim:no a to se bojím že se něco stane a přijdeme o peníze
Jeden pokoj se mě líbil ale bylo tam něco s postelemi i proto jsem chtěla zavolat a o pokoji se informovat
Tazvesnice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 19:16
@Anonymní píše:
@Tazvesnice se
@Tazvesnice píše:
Troskz pozde to resis, kdyz je v lete Praha plna turistu :nevim:no a to se bojím že se něco stane a přijdeme o peníze
Jeden pokoj se mě líbil ale bylo tam něco s postelemi i proto jsem chtěla zavolat a o pokoji se informovat

Promin, ale jsi paranoidni. Pokud to rezervujes pres booking apod, tak se nic takoveho nestane :roll: pokud to delas pres nejake pochybne weby, tak se na to vykasli :nevim: prijit o penize pres bookinh muzes pouze v pripade, ze rezervaci zrusis az po datu, kdy to bylo nejpozdeji mozne, ale tohle je bezna praxe vsude..

Paja Papaja
Stálice 52 příspěvků 13.07.19 23:51

Hotely v Praze jsou celkem drahe na to, že podle fotek nevypadaji nic moc :?, co zkusit, jestli někdo nepronajíma byt?

Váš příspěvek
Reklama