Dávat dítě do školky? Corona virus

Anonymní
11.3.20 08:01

Dávat dítě do školky? Corona virus

Dobrý den,
Zajímá mě, jak to vnímáte vy- rodiče dětí v mš. Školy jsou zavřené, školky ale fungují. Dáváte tam děti nebo si je necháváte raději doma? Já mám tříletou dceru, momentálně do práce nechodím. Dcera je ve školce ráda, ale i přesto mám strach z možné nákazy a přemýšlím, že bude nějakou dobu doma. Ve školce je momentálně dětí málo, většina dětí je doma. Dcera dnes taky do školky nešla- jde na kontrolu s kyčlema. Proto přemýšlím, co zítra a následující dny. Je mi jasné, že se nakazit můžeme i v obchodě, na ulici. Doma se samozřejmě zamknout nehodlám. Ale ráda bych možnost nákazy snížila na minimum.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

584
11.3.20 08:04

Já mám tento týden dovolenou, syna jsem doma nechala. Pak se uvidí co dál. Si myslím, ze školky se časem zavřou taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2755
11.3.20 08:04

Každý co znám a mohl, tak si nechal deti doma. Plzen od zitrka zavírá i MŠ. Třeba to jeste zavrou hromadne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11519
11.3.20 08:05

Kdybych měla tu možnost, asi bych jí nechala doma. Já tu možnost nemám, tak to u nás momentálně vypadá tak, že prvňák šel dnes do školky s mladší sestřičkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15161

Stahla sem ode dneska, u nas prosi, ze kdo muze, at necha deti doma a dopoledne se bude jednat o tom, ze skolky od zitra zavřou stejně jako školy. Ve dvou městských obvodech už zavrene jsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54230

Školkového mám doma, protože mám doma školáky a nechce se mi ráno chodit jenom do školky. A doma bude dokud neotevřou znovu školy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.20 08:12

U nás se školka uzavřela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19503
11.3.20 08:16

Mam prvnaka a petiletou. Ted jsou jarni prazdniny. Ale skolkova bude od pristiho tydne doma s brachou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.20 08:18

Deti jsou doma. Ani by me nenapadlo je poslilat. Ale teda ja jsem nevěřila rodičům, ze dodržují karanténu, takže jsou doma už od začátku března. Každý kašel může být v této době nebezpečný a co si budeme povidat, ve které školce nejsou nemocný děti.
@jessikka tak tohle je blbá výmluva všech rodičů co nemaji vůli řešit problém…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
11.3.20 08:19

Mám prvňáka a pětiletou, mají teď jarky. Já jsem doma s nejmladším, takže nevidím důvod dceru posílat do školky. Já ale předpokládám, že když nefunguje škola, tak školku také nebudou držet otevřenou, a to kvůli jídelně, která pro pět dětí vařit nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.3.20 08:19

Školačka je doma, já jsem doma se synem takže zustanou i dvě školkačky doma.Sice MŠ funguje i školní jídelna, ale prostě jsme se takto rozhodli..je to nesmysl aby školy zavřely a školky ne..

• Nahlásit
  • Citovat
11519
11.3.20 08:22

@xjuklickova Jasně, můžeš si myslet, co chceš.
Já jsem strávila začátek roku v nemocnici a jsem tento týden letos poprvé v práci. Nemůžu být doma. Manželův plat nás zase z velké části živí, máme velké závazky. Takže ne, on taky nemůže být doma. Nebavíme se o jednom týdnu, že…
Ale chápu, v mých botách nechodíš, nemůžeš chápat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.3.20 08:24

@jessikka a babička nebo tak nemůže pohlídat? bohužel to vypadá, že školky se zavřou..

• Nahlásit
  • Citovat
1300
11.3.20 08:25

Nedala jsem. Jsem doma takže je dcera se mnou. Navíc je po nemoci. Imunita je oslabená a já mám měsíc do porodu takže o žádnýho bacila nestojim. A včera říkala učitelka, že sama neví jestli bude od pondělí školka otevřená. Ale bude to nápor na moje nervy :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4091
11.3.20 08:28

Ahoj, já jsem dceru dnes omluvila do odvolání, jsem doma se synem, takže dceru určitě do školy vodit nebudu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama