Dáveni či dušeni ?

49
23.7.21 02:55

dáveni či dušeni ?

Ahoj maminky, mam 4tydenni holcicku a stava se ze vetsinou ve spanku, ale nekdy i kdyz je vzuru se jakoby davi, jen tak jako divne otvira pusu, prirovnam to jako kdyz se vam zveda zaludek a dete zvracet tak ty stahy co se vydavaji pri zvraceni tak takhle to nejak vypada😏ale ona se pri tom nepozvraci ani neublinkne nic ani zadny zvuk u toho nevydava, trva to par vterin vzdy ji rychle zvednu…no a kdyz ne tohle tak pak zase dela take vetsinou ve spanku ze se mi zda ze se nemuze nadechnout,,,natahuje rychle vzduch nosankem a pri tom vytahuje nahoru hlavicku vzdy me vydesi takovej piskot, nebo sipani prijde mi jak kdyby ji neslo se nadechnout,😏nevite nekdo co to ma znamenat nebo nejaka podobna zkusenost??kdyz jsem to rikala doktorce tak mi na to nic nerekla jen ze ji mam nechavat poradne odrihnout, ale dela to i kdyz je vykrkana..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23.7.21 04:17

Tak to doktorce natoč. Já třeba jsem byla po porodu VELMI překvapená z té plejády zvuků a ksichtíků, které ten novorozenec zvladl :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
23.7.21 09:01

@Lily-of-the-valley tak ti nevim zda se mi povede 😒jelikoz to trva max 5vterin a kdyz to vidim tak se bojim co ji je takze ji radsi zvednu a neni cas lovit tel 😒

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692
23.7.21 11:56

Zkus dát po zvednutí opět na říhnutí. Něco podobného dělala naše a potřebovala si jen brknout. A to i když si odříhla už po jídle, klidně i dvě hodiny po jídle potřebovala znova brknout :roll:
Ale taky bych se to pokusila natočit a ukázat doktorce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat