Dávivý kašel, jak na něj?

Anonymní
14.1.20 04:43

Davivy kašel u dospělého

Ahojda, potřebovala bych nějakou radu co s dávivým kašlem (hlavně v noci) měla jsem ATB a na kašel codein ale codein moc nepomohl. A zase se mi to rozjelo. Poraďte co pomáhá vám, už si nevím rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1245
14.1.20 05:48

Smrkový sirup… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17105
14.1.20 05:53

Jiná antibiotika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2112
14.1.20 06:49

Na kašel mi pomáhá jedině Bromhexin. A hodně pít čaj s medem a citrónem (případně zázvor, ale ten nesnesu. :lol:
Ale asi bych zašla k Dr, pokud ti antibiotika nezabrala. Měla jsem teď to samé v pátek jsem vyfasovala antb. a už dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1126
14.1.20 06:51

Delali vam testy na plicni chlamydie?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2755
14.1.20 08:09

Měla jsem to teď stejně. Dostala jsem další antibiotika kvůli streptokokové infekci v krku. Po druhých atb trosku lepší ale už se mi to dostalo dál. 3.atb jsem odmítla (jsem 13tt) tak mi lékař dal ventolin a během pár dnů bylo po kašlání. Teď kašlu tak 1-2× denně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11285
14.1.20 09:18

Překvapivě jako podpůrná léčba mi dost pomáhal čaj z oregána. Normálně dvě lžičky oregána, zalít vroucí vodou a nechat 10 minut louhovat - případně dosladit a přidat citron.

Ale jinak potřebuješ zavolat svému doktorovi a probrat jesltli se máš stavit na kontrolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 12:22

Jak dlouho už takhle kašleš? Kašlala asi měsíc, antibiotika nic nezabralo. Z kašle jsem zvracela, žebra bolela. A nakonec pozitivní test na černý kašel. Očkovaná jsem. Teď to jsou tři měsíce a ještě nejsem v pořádku. Na kašel nezabralo vůbec nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 12:28

Ja jsem zkusila olejovy zabal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.20 04:03

@Ou

@Ou píše:
Překvapivě jako podpůrná léčba mi dost pomáhal čaj z oregána. Normálně dvě lžičky oregána, zalít vroucí vodou a nechat 10 minut louhovat - případně dosladit a přidat citron.Ale jinak potřebuješ zavolat svému doktorovi a probrat jesltli se máš stavit na kontrolu.

Tak to určitě zkusím. Můj doktor bohužel funguje stylem půl hodiny kecat, jednou kouknout do krku a je to. A světě div se, jiní nenabírají. Ale jestli to bude pokračovat, určitě se tam stavim.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.20 04:04
@dana.dv
@dana.dv píše:
Delali vam testy na plicni chlamydie?

No to nedělali, trápí mě průdušky už rok. Vrací se mi to a teď to mám už po páté:woman_facepalming: :woman_facepalming:

• Nahlásit
  • Citovat
1245
15.1.20 08:05
@Anonymní píše:
@dana.dvNo to nedělali, trápí mě průdušky už rok. Vrací se mi to a teď to mám už po páté:woman_facepalming: :woman_facepalming:

Kdysi měla stejné problémy malá neteř, pomohlo psí sádlo - mazat na prsa… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama