Dávka UM - 11týdenní kojenec

21.8.15 12:37

Dávka UM 11.tydenni kojenec

Maminky, které nekojí, chtěla jsem se zeptat, kolik vaše mimčo vypije UM v 11 týdnech a jak dlouho vydrží? My už kojíme jen v noci a přes den po třech hodinach 100 -120 ml. Váží 6 kg. Děkuji za info :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4776
21.8.15 12:42

@monulaaa malé budou teď 4 měsíce.. Pije MM mlíko odstříkané a někdy i UM. Vží přes 7kg. Jí asi tak jednou za 2-3 hodiny, v noci občas i dýl.. Vypije max 130, ale většinou spíš něco mezi 90-110.. Budu řešit s dr jesi nedáme příkrmy už.. Mlíka pije málo.. Ale maj pít 150-180ml na kilo váhy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.8.15 12:49
děkuji :-)
@Trinetka píše:
@monulaaa malé budou teď 4 měsíce.. Pije MM mlíko odstříkané a někdy i UM. Vží přes 7kg. Jí asi tak jednou za 2-3 hodiny, v noci občas i dýl.. Vypije max 130, ale většinou spíš něco mezi 90-110.. Budu řešit s dr jesi nedáme příkrmy už.. Mlíka pije málo.. Ale maj pít 150-180ml na kilo váhy..

@Trinetka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
21.8.15 17:10

@monulaaa My jsme s UM začínali velmi brzy, řídila jsem se věkovým rozpětím na krabici. Používali jsme Hami 1. Tam je i napsáno, kolik by měl prcek vypít za den. Ovšem v praxi mi tolik nevypil. Během dne to bylo tak 90ml vody + 3 odměrky každé 2hodiny. Postupně jsem zvyšovala dávku a pili jsme každé tři hodinky. S příkrmy jsme začínali už ve 4.měsíci. Dneska je prckovi 9,5měsíce a má 9 kilo a prospívá nádherně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.8.15 20:33
No my s kojením bojovali da se řict od narození. Prcek se nedávno začal odtahovat a já po poradě s laktač. poradkyní začala střidat kojení a UM.No a konečné mám spokojené usměvavé miminko, sto a jedna.Sice jsem kojit chtěla a moc, ale když vidím jak je spokojený a já samozřejmě taky..každopádně díky :mavam:
@Misa.Ch píše:
@monulaaa My jsme s UM začínali velmi brzy, řídila jsem se věkovým rozpětím na krabici. Používali jsme Hami 1. Tam je i napsáno, kolik by měl prcek vypít za den. Ovšem v praxi mi tolik nevypil. Během dne to bylo tak 90ml vody + 3 odměrky každé 2hodiny. Postupně jsem zvyšovala dávku a pili jsme každé tři hodinky. S příkrmy jsme začínali už ve 4.měsíci. Dneska je prckovi 9,5měsíce a má 9 kilo a prospívá nádherně :)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
25.8.15 21:40

Ahoj, tak mému chlapečkovi je 11 týdnů a vypije 150 ml a kolikrát se dožaduje, že chce víc. Narodil se 3,15kg a teď má 6 kg :-) Máme hroznýho žroutíka, který strašně hltá a bohužel hodně trpí na prdíky. Na noc dávám 170 ml a spinká (pokud nemá bolení) většinou od 19:30 do 3:00 nebo i déle a pak až do cca 6ti hod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.8.15 09:30

prosim o radu

Dobrý den mile maminky potřebovala bych od radu. malému jsou dneska pomalu tři týdny a ma otázka zní. jelikož sem kojila pouze 6dni tak jsme na UM a jde mi o to ze ze začátku vypil 40pak už 60 a i 90 ale od jisté doby vypije jen 60 víc ani tuk a me se to zda malo. proto bych potřebovala uklidnění jestli jeho v pořádku nebo ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama