Dávkování mléka 90ml

Anonymní
29.4.20 12:58

Dávkování mléka 90ml

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, doma máme měsíčního chlapečka, dávám mu UM, bohužel nekojim. Papá po 2,5 až 3 hodinách 90ml vody a 3 odměrky. Vše spapá ale bohužel má pořád hlad, doktorka říkala že mu to musí stačit do těch 6 týdnů, prosím měla jste některá s tímhle také takový problém?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24325
29.4.20 13:02

Tak davej mleka vic ne? Ja teda nevím kolik si vytahnul nas malej v mesici, protoze sem kojila, ale urcite to bylo vic jak 90ml za 2,5h. Každé dite neni tabulkové a ty ho nechas radsi ohladu, jenom proto že ti neco dr rekla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 13:10
Celkově to je 100ml,dělàvàm ještě k tomu 30ml a doktorka mi to zakázala,že mu tolik nemám vůbec dávat.
@Kriss Tina píše:
Tak davej mleka vic ne? Ja teda nevím kolik si vytahnul nas malej v mesici, protoze sem kojila, ale urcite to bylo vic jak 90ml za 2,5h. Každé dite neni tabulkové a ty ho nechas radsi ohladu, jenom proto že ti neco dr rekla?
  • Citovat
  • Nahlásit
24325
29.4.20 13:17

Kašli na doktorku, nekdy maji zastaralé nazory, rid se potrebama tvého ditete. Ze nekomu vyhovuje pit tolik neznamená, ze to musi vyhovovat i vam. Proč ti vubec zakazuje davat vic?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
360
29.4.20 13:20

Ma hlad, davala bych vic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 13:27
z důvodu toho jak je starý,a že si mám přečíst dávkování na krabici a podle toho se řídit.
@Kriss Tina píše:
Kašli na doktorku, nekdy maji zastaralé nazory, rid se potrebama tvého ditete. Ze nekomu vyhovuje pit tolik neznamená, ze to musi vyhovovat i vam. Proč ti vubec zakazuje davat vic?
  • Citovat
  • Nahlásit
3337
29.4.20 14:01

Nedbala bych na dr, ta s tim revem zit nemusi. Dej mu vi, c, vyji se a pak se to ustali. Me rikala max 60 ml…jedl 90 ml a vice…
Btw a to to heste mudra zabula tim ze ma sunar spatne davkovani..no to jsem sla do kolen.. Poslouchej svy dite…ono nejlip vi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2027
29.4.20 14:28

Dej mu vic, ale jestli si myslis, ze ma hlad, protože poté place, tak to nemusí byt hladem, ale třeba bolesti bříška, nebo mu tohle mlicko zrovna nesedí. Zkus navýšit um, ale pokud se to nezmeni, zkusila bych se zamerit na ty prdiky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27054
29.4.20 14:37
@Anonymní píše:

No ale logicky by to mělo být na váhu a ne na věk, ne? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
29.4.20 14:41

Má hlad tak mu dej více ne? Pokud to pomůže, nic neřeš, pokud by stále plakal, možná ho bolí břísko (nám pomohla Biogaia) a nebo změň mléčko (já dávala Bebu - nasadily jí už v porodnici, ale malé neseděla, změnila jsem na nutrilon a malá se krásně rozpapala).
Doktorku nebudu soudit, ale tohle mi přijde scestný názor, dítě není stroj, aby mělo přesné dávky. Má hlad, ať papá. To máš jako se spánkem. Mně v porodnici kladli na srdce, ať malou po 2,5hod budím a hlavně ji po každém jídle vážím. Já vystreslá kde seženeme v sobotu váhu a bla bla bla. V pondělí jsem byla s malou poprvé u našeho pediatra (starý pán, stará škola, ale naprosto perfektní přístup, babské rady a hlavně je normální!) a ten mi řekl: „vyprdněte se na nějakou váhu, k nám budete jezdit každý týden, pokud bude přibírat, nebudeme nic řešit, pokud ne, pak to vyřešíme. Pokud spí, nechte ji spinkat, až se vzbudí nají se“. Já se hodila do klidu a do týdne naše malá začala heky jíst, přibírat, spinkat svým režimem a celkově se dala „do pohody“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
29.4.20 14:43
@Anonymní píše:

A na krabici je dávkování dle kg ne? :nevim: Mně třeba malá vždy jedla míň než psali na nutrilonu a normálně roste (až nadstandartně :roll: :mrgreen: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1724
29.4.20 18:06

@Kotatko03
No na Nutrilonu i Milupe je dávkování podle věku teda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat