Nechce mi papat sunar

28.4.20 23:18

Nechce mi papat sunar

Mam 7 mesicni miminko a nechce mi moc papat sunar. Nevim co s ni. Kdyz ji ho davam a u toho někdy hodne breci. Chce ho jen večer, někdy pres den, ale to uz musi byt.. Jinak ji cokoliv. Hlavně zeleninu s bramborem. Nevím jak to do ni dostat. Vždycky strašně breci. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3250
28.4.20 23:23

@DituskaKnizka tak jí ho dej večer ne :nevim: přece to do ní nebudeš rvát pod tlakem.
Prostě jí ty příkrmy více chutnají. Dej jí přes den napít ať má tekutiny a dávej příkrmy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24506
28.4.20 23:25

Tak ji dej napit vodu kdyz bude mit zizen, davej normální jidlo pres den, muzes i jogurt a mliko holt vecer nebo kdyz ho bude chtit no, prece ho do ditete nebudes cpát nasilim :nevim: bude to jenom takove období, za chvíli ho může zas vyžadovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.4.20 23:27

@kavenka napit ji davam porad, to ano. Ale mlíčko by mela mit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
28.4.20 23:49

Tak místo mléka dávej přes den jiné mléčné výrobky, jogurt, kaši,.. Nenuť jí to mléko když nechce, dávej večer. Nebo zkusit nějaký jiný druh mléka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.4.20 23:52

@Jdani davam. Ale pry by neměla jist bobiky jeste. A kasi mi moc taky neji. A uz mame asi 3 mléko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7602
29.4.20 02:04

@DituskaKnizka a proč ji cpes Bobíka? :nevim: kup ji obyčejnou bílou holandii..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
29.4.20 05:54
@DituskaKnizka píše:
@Jdani davam. Ale pry by neměla jist bobiky jeste. A kasi mi moc taky neji. A uz mame asi 3 mléko

Já jsem nemyslela Bobíka, ale jogurt. :) A ne všechny mléka dětem chutnají, musíš zjistit které nejlíp sedne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.4.20 06:06

@Jdani uz ma asi treti mleko. Ze zacatku ho jedla normálně, ted ho moc nechce. Jogurt mi taky moc neji. Nekdy prostě nechce skoro nic. Davam ji i jablíčko, banan. Tohle jedla normálně ted to moc nechce. Muze to byt i třeba tim ze ji trapi zoubky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24506
29.4.20 08:08
@DituskaKnizka píše:

Proboha proc bobika? To neznáš jiny mlecny vyrobek? Takhle male dítě ma mit kvalitni bílý jogurt, žádné preslazene nesmysly. Jestli davas bobiky, tak se nediv, ze ti pak nechce nic jineho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
29.4.20 08:32
@DituskaKnizka píše:
@Jdani uz ma asi treti mleko. Ze zacatku ho jedla normálně, ted ho moc nechce. Jogurt mi taky moc neji. Nekdy prostě nechce skoro nic. Davam ji i jablíčko, banan. Tohle jedla normálně ted to moc nechce. Muze to byt i třeba tim ze ji trapi zoubky?

Tak určitě to může být zoubkama, nebo má teď nějaký chvilkový období kdy nechce jíst. Mě takhle malá taky stávkovala, ale s příkrmy. dělala jsem domácí a občas dala i kupovaný. Krásně jedla a najednou z ničeho nic celý jeden týden jsem do ní žádný příkrm nedostala, scény jako blázen. Kojila jsem, takže byla „živa“ z toho. A potom zase jako kdyby nic nebylo a zase začala krásně jíst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.4.20 08:50

@Kriss Tina bobika ji dam az kdyz nechce jist vubec nic. Normálně ji davam zeleninu, uz jsem někde psala. A bily jogurt ji davam ale samotny ho neji tak ji tam pridavam trochu medu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24506
29.4.20 08:54

@DituskaKnizka med je celkem velky alergen a zase zbytecne sladké, tak ji do toho jogurtu dej ovoce, rozmackat banan, maliny, jahody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.4.20 08:54

@Jdani no ja nekojim, mela jsem hodne slabé mléko a mela porad hlad, a skoro vubec se mi neprisavala, tak jsem presla na um. Mliko so vezme jen v noci když se probudi nebo někdy během dne ale to je vyjimka. Dnes rano nechtěla dala jsem ji banán, at se alespoň trochu naji a ted nez usnula vypila mliko ale jen trošku. Hodne pije, ale to jídlo me trapi. Treba az ji vylezou zoubky tam se to zlepší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.4.20 08:56

@Kriss Tina jahody by jeste neměla. Je ji teprve 7 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat