Dávkování sunaru

7666
7.11.07 21:24

Dávkování sunaru

Ahoj, mám dotaz:
Malej pil sunar zelenej - od 4.měsíce, já se naučila to dávkování, 30 ml vody a jedna odměrka sunaru…tzn. 150 ml vody a 5 odměrek, atd…

Koupila jsem teď modrej, od 10.měsíce a až po pár dnech zjistila, že dávkování je jiné
8O
Na 140 ml vody se dá 5 odměrek, na 170 ml vody 6…takže je to trochu jinak než u zeleného…

Proč? Já mu zezačátku udělala s tím větším množstvím vody :oops: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7461
7.11.07 21:37

Taky jsem o tom slysela. Ale u Sunaru Premium od 6. mesice i toho od 12. mesice je to zase klasika-150 ml vody, 5 odmerek. Nechapu. 8O My jsme presli z toho premia 6 rovnou na 12, ten od 10. mesice jsme ani nekupovali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
7.11.07 21:49

Tak to opravdu moc nechápu a ještěže jsem se koukla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
8.11.07 10:42

az tak bych to neresila-aspon do sebe dostal vic tekutin :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
8.11.07 18:34

Já to právě řeším, tekutin má dost a myslím, že to dávkování není pro srandu, akorát nechápu ten rozdíl u modrého sunaru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
10.11.07 17:04

Já jsem se šla podívat až po přečtení téhle diskuse, takže celou dobu dávkuju špatně. Holky ho ale pijou až od roku a holt ho mají trošku víc ředěný, no. Pořád lepší než opačně.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ivana 12
6.5.13 07:06

AHojky tak jsme během 4 dnů přešli z Nutrilonu 1 na Sunar Nutradefence, slíbila jsem semhle napsat jak to šlo… :oops: no a musím říct že Sunar je lepší o sto procent:-) malá má 3měsíce a 6,6 kilo dávkujeme tu 180tku a vypije to celé… krmíme 5× denně naposledy v půl 9 večer a vydrží spát do půl 4 což je paráda a uplně se ne nám vylepšilo kakání, kakali jsme jednou denně nebo i obden a se Sunarem i 4× denně takže toho nejsou hromady a já nemám problém s převlkáním když jsme to měli až pod pažema.. Nutradefence je i na prdy takže bolení žádné a řekla bych že malé i víc chutná než Nutrilon mohu vřele doporučit :srdce: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
8.7.13 19:39

Holky chtěla jsem se zeptat, malý má roček, ráno a večer ještě kojím, chtěla bych mu zkusit dát Sunar, ale chtěla jsem se zeptat, kolikrát za den, ráno jak vstane a pak večer jak půjde v 8 spát..ale on se budí i v noci asi 2 krát, to mám podávat čaj? nebo zase Sunar??? prosím poraďte děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19747
8.7.13 19:42

Museli to nějak změnit - nevím teda proč :think:. Bylo to vždycky u všech balení i pak u pokračovacích na jednu odměrku 30ml vody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama