Dcera (14)je těhotná,jak se k tomu postavit?

Anonymní
7.7.20 09:19

Dcera (14)je těhotná,jak se k tomu postavit?

Ahoj přišla za mnou dcera s tím že je těhotná ten největší problém je že je jí 14. Těhotenství má potvrzený doktorem je v 7.týdnu já si myslela že mě trefí šlak jen jsem seděla na gauči a koukala na televizi a ona za mnou přišla ze sklopenýma ušima s tím že je těhotná. Vůbec nechápu jak to že jí ošetřili když ji nebylo 15 nebo od kolika jí můžou ošetřit bez rodičů. :think: Vůbec netuš jak se k tomu postavit jak se s ní bavit… Jak by jste reagovali vy?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

38
7.7.20 09:21

Já nemám dceru ale kdybych měla tak asi začnu řvát a neručila bych že mi neujede ruka :nevim:

• Nahlásit
21012
7.7.20 09:23

Zdá se mi to dost divné. Jednak chci vidět gynekologa, který by sám vyšetřil 14 letou, těhotenství nedal vědět rodičům a i policii.

• Nahlásit
13931
7.7.20 09:24

Poslala bych ji na potrat a pak s ní probrala ochranu a taky vysvětlila, že jejímu příteli hrozí postih, když ji ještě není 15. Co s tím jako chceš dělat? Už se stalo, je potřeba to vyřešit. A pak probrat prevenci a rizika do budoucna. Buď ráda, že je pouze 7 TT. Nějaké nadávání a scény v tomto okamžiku nemají smysl, je to potřeba vzít racionálně. Ale byla bych taky v šoku…

• Nahlásit
7383
7.7.20 09:25

Nevěřím, doktor by to musel oznámit.

• Nahlásit
49575
7.7.20 09:26

Neverim. Zase nedomysleny sci-fi pribeh.

• Nahlásit
1581
7.7.20 09:27

Potrat. Ať si tu myslí kdo chce co chce. Zkazí si život. Navíc pokud to má s někým podobné starým, tak mladej kluk to neustoji, ona ve finále taky ne. A děcko ti zůstane na krku.
A jako sorry, až bude staršímu synovi 15, mně bude 42 a fakt nemám náladu starat se o další mimino, už se těším, až si začneme s manželem zase trochu užívat sami a ne mít na další roky na krku miminu.

• Nahlásit
825
7.7.20 09:29

No myslím, že tady je v prvé řadě řešit jestli si to dítě vůbec nechá - spíš teda ne, než ano. Nemá dodělanou ani základní školu. Otec toho dítěte je kde? Taky na základce? Tady to nemá moc perspektivu, pokud nechceš vychovávat a živit její dítě. Protože ona toho ještě dlouho nebude schopná.
Až vyřešíte tohle, tak pak řešit ten zbytek: že sex pod 15 let je proti zákonu, a proč byla tak blbá a měla ho ještě nechráněný s nějakým máslem.
To, že ji gynekolog ošetřil bych tak moc nehrotila, třeba si to s ní domluvil, že vám to okamžitě řekne, jinak vám to zavolá sám. Ale správně by to měli nahlásit i na policii bo trestný čin.
Seřvat a proliskat ji můžeš i pozdějc, až se vyřeší všechny tyhle ty podstatné věci.

• Nahlásit
4267
7.7.20 09:31

Lekar ma oznamovaci povinnost a devce je pod zakonem, takze by se v pripade tehotenstvi jednalo o pohlavni zneuziti. Navic bez souhlasu rodice ji nikdo nevysetri. A nasledne by jelo kolecko PČR, socialka atd.
Takze priste story lepe domyslet, zase takovy burcus v tom zdravotnictvi nemame ;).

@admin

• Nahlásit
3691
7.7.20 09:33

Boze to je trapny vymysl teda

• Nahlásit
15559
7.7.20 09:35
@Anonymní píše:
Ahoj přišla za mnou dcera s tím že je těhotná ten největší problém je že je jí 14. Těhotenství má potvrzený doktorem je v 7.týdnu já si myslela že mě trefí šlak jen jsem seděla na gauči a koukala na televizi a ona za mnou přišla ze sklopenýma ušima s tím že je těhotná. Vůbec nechápu jak to že jí ošetřili když ji nebylo 15 nebo od kolika jí můžou ošetřit bez rodičů. :think: Vůbec netuš jak se k tomu postavit jak se s ní bavit… Jak by jste reagovali vy?

Chci vidět gynekologa, který ošetří čtrnáctiletou dívku bez doprovodu rodičů a poté, co zjistí těhotenství, se tím nebude dále zabývat.

Nevěřím Ti ani slovo.

• Nahlásit
4294
7.7.20 09:35

A teď tu o Karkulce…

• Nahlásit
Anonymní
7.7.20 09:36

@LilyJane otci dítěte bylo nedávno 18 takže je mi jasný že půjde sedět

• Nahlásit
3105
7.7.20 09:41

No tak to je mazec,..ten partner ví, že je těhotná? Jak se k tomu staví on?

• Nahlásit
8091
7.7.20 09:42
@Anonymní píše:
Ahoj přišla za mnou dcera s tím že je těhotná ten největší problém je že je jí 14. Těhotenství má potvrzený doktorem je v 7.týdnu já si myslela že mě trefí šlak jen jsem seděla na gauči a koukala na televizi a ona za mnou přišla ze sklopenýma ušima s tím že je těhotná. Vůbec nechápu jak to že jí ošetřili když ji nebylo 15 nebo od kolika jí můžou ošetřit bez rodičů. :think: Vůbec netuš jak se k tomu postavit jak se s ní bavit… Jak by jste reagovali vy?

Boze :roll:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama