Špinění po orgasmu v 9tt

Anonymní
7.7.20 08:11

Špinění po orgasmu v 9tt

Ahoj, je mi to trapné, proto anonym. Včera jsem měla orgasmus pouze z vnější stimulace, takže k vnitřnímu poranění nemohlo dojít. Do pár hodin jsem začala špinit světle hnědě až růžově. Pořád to trvá. Myslíte, že je to normální? Nemohly ty stahy způsobit potrat? Asi mám blbý dotaz, ale potřebuju uklidnit. Už za sebou jeden potrat mám.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14729
7.7.20 08:14

No, spíš bych řekla, že to s orgasmem nesouvisí a špinění bych řešila s Dr telefonicky. Buď ti řekne, ať počkáš, nebo dojdeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
7.7.20 08:16

Děkuju za odpověď, k Dr jdu v pátek, tak asi počkám, ordinuje stejně jen 2 dny v týdnu. Už jsem jednou špinila, asi 4 dny, ale to souviselo nejspíš s vyšetřením.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
7.7.20 08:22

A teď už jsem se odanonymnila :D :potlesk: Nevadí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
714
7.7.20 08:58

Já myslím, že orgasmus nemůže plodu ublížit pokud je vše v pořádku. Já špinila asi měsíc po zjištění těhotenství, byla jsem z toho nervozní a vše bylo v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14533
7.7.20 09:00

Pokud můžeš, tak se teď šetři a uvidíš, snad se to nerozjede víc. Takhle špinění samo o sobě nevadí, horší by byla samotná krev. Orgasmus to mohl popohnat, ale nejspíš se nic špatného nestalo. Teď v začátku je to celé křehké, bohužel, musí se to přečkat a doufat v nejlepší. :kytka: Pokud špiníš i po vyšetření, tak bych se už příště vnitřně nenechala vyšetřovat, ono to nemá žádný přínos, jen rizika, zvlášť takhle brzy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
7.7.20 09:05

Děkuju za odpovědi, Dr říkala, že nemá tak citlivý ultrazvuk, aby to přes břicho v této fázi už viděl. A ze strachu jsme měli sex za celou dobu jen 2× a bez špinění. Tak nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14533
7.7.20 10:00

@Janinecicka Jasně, na začátku se dělá ultrazvuk vaginální sondou, já myslela, že tě i vyšetřovala rukama. Tak to máš holt dole citlivější a hodně prokrvené, tak se raději šetři a bude to v pohodě. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
10.7.20 15:24

Tak dnes na kontrole zjištěno zamlklé těhotenství. V pondělí jdu na revizi. Velikost odpovídá, takže muselo srdíčko přestat bít teď někdy :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama