Dcera a výběr plavek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janule36
Nováček 5 příspěvků 16.04.19 10:40
Dcera a výběr plavek

Ahoj, prosím o názor, jak by jste se zachovali na mém místě. Dceři je čerstvě 16, jako dárek dostala mimo jiné peníze na nové plavky, které si přála, výběr jsem nechala čistě na ní. Nevím, zda to nebyla chyba, protože si vybrala docela solidní vrchní díl, ale k němu si zvolila jako spodek tanga kalhotky.. vlastně nevím, zda se dá těm třem šňůrkám a trojúhelníčku vpředu říkat vůbec kalhotky. Moje reakce nebyla nadšená, řekla jsem ji, že se mi to příliš nelíbí a že si o tom ještě promluvíme, načež se trochu urazila, ale dobrý, zatím komunikuje a doufá.. a já nevím. Když jí bylo 13 a zjistila jsem, že,,tajně" začala nosit tanga do školy, aby si je pak mohla doma v umyvadle prát, tak jsem si s ní o tom promluvila a pár ji ještě přikoupila s tím, že nemám nic proti tomu, pokud je nebude nikde vystavovat. Teď je sice už o něco starší, ale to je přesně ten případ vystavování dotažený ad absurdum teda. Chápu, že je mladá a úměrně věku odvážná ale nelíbí se mi představa, že ji v něčem takovém uvidí na koupališti, co já vím.. náš soused, učitel ze školy, mé kolegyně z práce, které ji znají.. Nedej bože nějaký mladý sígr. No nevím, jak by jste se zachovaly vy? Nějaký nápad?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
iiiv
Extra třída :D 11412 příspěvků 16.04.19 10:42

Nech jí žít

Šarlota4
Extra třída :D 11154 příspěvků 16.04.19 10:45

Nech ji byt :lol:. Jestli ji je videt pul zadku v bikinach nebo cely v tangacich je uz asi fuk.

ciniminisek
Echt Kelišová 7750 příspěvků 16.04.19 10:45

Je to móda, která jde kupředu. Nechala bych ji být…

Lucy75
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 16.04.19 10:45

A má hezký zadek?? :mrgreen: pokud je štíhlá proč ne.. s celulitidou tohle vypadá děsně..

hele, nebude jediná, kdo má pidi-spodní díl, taky bych sice úplně nejásala, ale určitě bych ji nehnala do krámu to měnit..

ka2ka
Extra třída :D 14937 příspěvků 16.04.19 10:48

Jestli na to má postavu tak jí nech

cecetka
Echt Kelišová 8230 příspěvků 16.04.19 10:49

@Janule36 Jestli je stihla a bez celulitidy, tak at si to uzije. A jestli ji to neslusi, tak se to brzy sama od druhych dozvi, neboj. Pak bude na tobe, abys ji utirala slzicky. :mavam:

Náměsíčná
Závislačka 4383 příspěvků 16.04.19 10:49

Víš kolik takových kalhotek na koupáku bude? Zadek tvojí dcery se mezi nima ztratí. A víš jak to dopadne když ji to nekoupíš? Koupí si to sama a stejně v tom bude chodit natajňáka.

PHV
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 16.04.19 10:50

No, jsem taky mladá, ale na sebe bych to nevzala :lol: ale pokud ji se to líbí, nech ji :nevim: to je prostě móda. Pokud do toho má postavu a nevypadá to směšně :oops: to bych pak asi jako máma nějak citlivě zasáhla, i když kdoví jak :nevim:

Jančakecalka
Generální žvanilka 23351 příspěvků 16.04.19 10:53

Já bych si to na sebe neoblíkla, pro tyhle věci nejsem nakloněná, ale pokud v tom vypadá dobře, tak bych ji nechala. Hlavně, aby se v tom cítila dobře.

Vercsi148
Kecalka 339 příspěvků 16.04.19 10:59

Klasický tanga kalhotky by mi nevadili. Ale jak píšeš o tom trojúhelníčku vpředu, tak viděla jsem párkrát plavky s tímhle předkem a nedokážu si představit na svojí 16-ti lété dceři… Ale jak bych to vyřešila nevím, té mé je zatím 5 :)

debra.morgan
Echt Kelišová 8207 příspěvků 16.04.19 11:04

Tak vzhledem k tomu, že to kupuje za „svoje“ penize, tak ti do toho nic neni…leda ji muzes koupit normalni spodek extra k tomu, ale asi ho nosit nebude…

nech ji zit, kdy jindy ma nosit tanga nez ted ;)

Michelle_M
Závislačka 2610 příspěvků 16.04.19 11:11

V šestnácti bych jí do toho už asi nijak nezasahovala, ačkoliv podle mého vkusu to taky zrovna není :nevim: Třeba si vyslechne pár blbých poznámek od těch „mladých sígrů“ a ještě ráda si koupí normální spodek, než být celé léto terčem poznámek či ne vždy vítaného zájmu :D

ludmilaadamkova
Závislačka 2502 příspěvků 16.04.19 11:13

ALe zase bude mít pěkně opálenej zadek… ono třeba budou mít kluci poznámky a rychle ji to přejde

ludmilaadamkova
Závislačka 2502 příspěvků 16.04.19 11:14

JInak ber to pozitivně.. taky bys mohla zjistit že jezdí na nuda pláž :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama