Dcera mé bývalé přítelkyně, jsem otcem?

Anonymní
25.6.21 19:17

Dcera me bývalé přítelkyně

Zdravím, jsem muž, občas zde přispívam a toto je pro mě moc osobní téma, proto bych poprosil anonymně. Asi 6let zpět jsem měl vztah s jistou ženou. Vztah byl z mého pohledu velice zvláštní, tvrdila mi, že mě miluje, ale opravdu se tak nechovala. Přišla mi, jako by mě měla jen na sex, ale říkal jsem si, že u ženy to není tak běžné.. potom mě ze dne na den opustila. Neřekla důvod. Tehdy ji bylo 39 a mě 35. Nyní je mi 41 jí 45. Mám už svou rodinu-manzelku a dceru. S bývalou partnerkou bydlíme ve stejném městě, ale nepotkavali jsme se. Až nedávno jsem ji náhodou potkal v obchodě a zaujalo mě, jak se během těch 6ti let změnila. Dost přibrala a zestárla. Ani nevím, jestli mě přes respirátor poznala. Ona měla tílko, takže jsem ji poznal jen díky velkému tetování, které ji jde ze zad na ruku. Ze zvědavosti jsem se pak doma koukl na její sociální sítě, abych si ověřil, že to byla opravdu ona. No nestačil jsem se divit. Na měla tam fotku malé holčiny z ledna, kde psala, že její dcera slaví 5 let. Po výpočtu jsem zjistil, že musela otěhotnět o 3 měsíce po tom, co se se mnou rozešla, takže jsem si to přiřadil k tomu, že mě opustila kvůli někomu jinému. Když jsem se zmínil naší společné známé, řekla mi, že od doby našeho rozchodu nikoho stálého neměla, že to měla velmi těžké, protože po našem rozchodu se vyspala s jiným mužem a holčina se narodila o 3 měsíce dřív a zdravotně na tom není nejlépe, takže veškerý čas věnuje ji. Kdo je otcem prý ví jen ona a muže ve svém životě nechce, chce být sama s dcerou. Znovu jsem koukal na tu jedinou fotku dcery, kterou má na profilu a přijde mi strašně podobná té mojí dceři. Moje dcera sice má 3, holčina 5,ale mají obě velké hnědé oči a podobné rysy. Upřímně si myslim, že její dcera je i moje. Akorát teda nevím, co dělat? Nevím zda bych ji měl kontaktovat..ani nevím, proč mi o ní neřekla? Jsem momentálně ve slepe uličce a nevím, zdá se v tom mám vrtat nebo ne.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25.6.21 19:25

Ahoj, mám známou s totožným příběhem. Chlapa měla jen na stvoření syna, chlapa pak opustila. On o dítěti neví a jí to vyhovuje. Má to co vždy chtěla dítě jen pro sebe. o chlapa nikdy nestala, už od dob co si pamatuji říkala, že chce jen dítě a kočku. Ale vlastně řešení nemám. Já bych ji asi kontaktovala a na rovinu se zeptala, kdyby neodepsala, nebo byla odpověď negativní asi bych v tom nehrabala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11472
25.6.21 19:36

Jo, vypadá to, že jí tikali biologické hodiny a od Tebe potřebovala jenom to oplodnění, takže když se tak stalo, tak se s Tebou rozešla. Rozhodni se sám, jestli chceš otevírat Pandořinou skříňku, nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1783
25.6.21 19:42
@Anonymní píše:
Zdravím, jsem muž, občas zde přispívam a toto je pro mě moc osobní téma, proto bych poprosil anonymně. Asi 6let zpět jsem měl vztah s jistou ženou. Vztah byl z mého pohledu velice zvláštní, tvrdila mi, že mě miluje, ale opravdu se tak nechovala. Přišla mi, jako by mě měla jen na sex, ale říkal jsem si, že u ženy to není tak běžné.. potom mě ze dne na den opustila. Neřekla důvod. Tehdy ji bylo 39 a mě 35. Nyní je mi 41 jí 45. Mám už svou rodinu-manzelku a dceru. S bývalou partnerkou bydlíme ve stejném městě, ale nepotkavali jsme se. Až nedávno jsem ji náhodou potkal v obchodě a zaujalo mě, jak se během těch 6ti let změnila. Dost přibrala a zestárla. Ani nevím, jestli mě přes respirátor poznala. Ona měla tílko, takže jsem ji poznal jen díky velkému tetování, které ji jde ze zad na ruku. Ze zvědavosti jsem se pak doma koukl na její sociální sítě, abych si ověřil, že to byla opravdu ona. No nestačil jsem se divit. Na měla tam fotku malé holčiny z ledna, kde psala, že její dcera slaví 5 let. Po výpočtu jsem zjistil, že musela otěhotnět o 3 měsíce po tom, co se se mnou rozešla, takže jsem si to přiřadil k tomu, že mě opustila kvůli někomu jinému. Když jsem se zmínil naší společné známé, řekla mi, že od doby našeho rozchodu nikoho stálého neměla, že to měla velmi těžké, protože po našem rozchodu se vyspala s jiným mužem a holčina se narodila o 3 měsíce dřív a zdravotně na tom není nejlépe, takže veškerý čas věnuje ji. Kdo je otcem prý ví jen ona a muže ve svém životě nechce, chce být sama s dcerou. Znovu jsem koukal na tu jedinou fotku dcery, kterou má na profilu a přijde mi strašně podobná té mojí dceři. Moje dcera sice má 3, holčina 5,ale mají obě velké hnědé oči a podobné rysy. Upřímně si myslim, že její dcera je i moje. Akorát teda nevím, co dělat? Nevím zda bych ji měl kontaktovat..ani nevím, proč mi o ní neřekla? Jsem momentálně ve slepe uličce a nevím, zdá se v tom mám vrtat nebo ne.

Nevrtat. Už kvůli tvé současné ženě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
679
25.6.21 19:42

Podobu decek bych vubec neresil, pravdepodobne mela nekolik chlapu soubezne a vyslo to s jinym. :think:
A vubec se v tom neangazuj a bud rad, ze nemas velky bremeno navic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
992
25.6.21 19:49

To ti nevychází, t dítě nebude tvé, pokud píšeš, že podle výpočtu musela tu dívenku počít 3 měsíce po rozchodu a ještě se dítě narodilo o tři měsíce dříve, tak v podstatě otěhotněla až 6 měsíců po rozchodu, kdyby ji donosila, narodila by se až za další tři měsíce. To dítě není tvoje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21478
25.6.21 19:50

A ty si myslíš, že ti to odkyve? Ve svém životě tě nechce, navíc to ani nesedí časově. Že by nedonošencem narozeným o tři měsíce dřív maskovala dítě narozené v termínu? To asi ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.21 19:50

@Sandokanouc pro mě by dítě břemeno nebylo :think: byl bych rád, kdybych se mohl podílet aspoň trochu a holce do budoucna něco předat. Sám jsem vyrůstal bez otce, doteď o něm nic nevím a osobně mi dost chyběl, i přes to, že máma fungovala na 100% a vzor jsem měl v o 13let starším bratrovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.21 19:51

@terien neříkám že to maskuje dítě se opravdu dříve narodilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16130
25.6.21 19:54

Sám píšeš, že otěhotněla tři měsíce po rozchodu. Tak tvoje to nebude.

A podobu bych neřešila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692
25.6.21 19:55
@Anonymní píše:
Zdravím, jsem muž, občas zde přispívam a toto je pro mě moc osobní téma, proto bych poprosil anonymně. Asi 6let zpět jsem měl vztah s jistou ženou. Vztah byl z mého pohledu velice zvláštní, tvrdila mi, že mě miluje, ale opravdu se tak nechovala. Přišla mi, jako by mě měla jen na sex, ale říkal jsem si, že u ženy to není tak běžné.. potom mě ze dne na den opustila. Neřekla důvod. Tehdy ji bylo 39 a mě 35. Nyní je mi 41 jí 45. Mám už svou rodinu-manzelku a dceru. S bývalou partnerkou bydlíme ve stejném městě, ale nepotkavali jsme se. Až nedávno jsem ji náhodou potkal v obchodě a zaujalo mě, jak se během těch 6ti let změnila. Dost přibrala a zestárla. Ani nevím, jestli mě přes respirátor poznala. Ona měla tílko, takže jsem ji poznal jen díky velkému tetování, které ji jde ze zad na ruku. Ze zvědavosti jsem se pak doma koukl na její sociální sítě, abych si ověřil, že to byla opravdu ona. No nestačil jsem se divit. Na měla tam fotku malé holčiny z ledna, kde psala, že její dcera slaví 5 let. Po výpočtu jsem zjistil, že musela otěhotnět o 3 měsíce po tom, co se se mnou rozešla, takže jsem si to přiřadil k tomu, že mě opustila kvůli někomu jinému. Když jsem se zmínil naší společné známé, řekla mi, že od doby našeho rozchodu nikoho stálého neměla, že to měla velmi těžké, protože po našem rozchodu se vyspala s jiným mužem a holčina se narodila o 3 měsíce dřív a zdravotně na tom není nejlépe, takže veškerý čas věnuje ji. Kdo je otcem prý ví jen ona a muže ve svém životě nechce, chce být sama s dcerou. Znovu jsem koukal na tu jedinou fotku dcery, kterou má na profilu a přijde mi strašně podobná té mojí dceři. Moje dcera sice má 3, holčina 5,ale mají obě velké hnědé oči a podobné rysy. Upřímně si myslim, že její dcera je i moje. Akorát teda nevím, co dělat? Nevím zda bych ji měl kontaktovat..ani nevím, proč mi o ní neřekla? Jsem momentálně ve slepe uličce a nevím, zdá se v tom mám vrtat nebo ne.

Haloooo, nesedí ti to časově!!! Dítě počala až půl roku po vašem rozchodu!!!
A většina dětí má jemné rysy, takže stačí stejná barva vlasů a očí a jsou si hned velmi podobné :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
679
25.6.21 19:56
@Anonymní píše:
@terien neříkám že to maskuje dítě se opravdu dříve narodilo.

Ty sis myslel, ze otehotnela pred 5 lety a 9 mesici, ale ona otehotnela pred 5 lety a 6 mesici. Cili pozdeji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.21 19:57

Tak opravdu..
Blbě jsem počítal. Dítě je narozené v lednu o 3 měsíce dřív, takže k otěhotnění muselo dojít v červenci, ale ani to nic neřeší, protože v červenci jsme spolu ještě byli 8o byli jsme spolu od února do října.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
679
25.6.21 19:59
@Anonymní píše:
Tak opravdu..
Blbě jsem počítal. Dítě je narozené v lednu o 3 měsíce dřív, takže k otěhotnění muselo dojít v červenci, ale ani to nic neřeší, protože v červenci jsme spolu ještě byli 8o byli jsme spolu od února do října.

Hele neres to, mozna to bude tvoje dite, mozna to bude s jinym nabijecem. Ona to s tebou resit nechce, manzelku to taky nepotesi. Ozvi se treba za 20 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.21 20:02

Už vidím chybu. Zmátly mě ty 3 měsíce o které se narodila dřív. Těhotenství muselo začít v červenci a my spolu byli do září, nebo října

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat