Přítelův kamarád mě nesnese

Anonymní
25.6.21 06:58

Přítelův kamarád mě nesnese

Dobre rano. Mam takovou věc se kterou se chci svěřit a získat nejake objektivni nazory. Před cca 3 měsíci jsme s přítelem byli na grilovačce u jeho kamaráda, tehdy mě viděl poprvé (jsme spolu rok). Probíhalo to celkem zvláštně, myslela jsem, ze alespon prohodíme pár slov, s nim jako “poradatelem” ale on na me/ nas vubec nepromluvil, odebral se k jine skupince lidi a uz tak zustal cely vecer.
Za nějakou dobu jsem potkala spolužačku, která ho zná (on neví, že jsme kamaradky)a řekla mi, že někde zmínil, že ta holka od přítele, že čekal něco jiného. Nechapu, proc se takto vyjadril, kdyz me videl jednou v zivote a ani se mnou nemluvil, tak me nezna. Že to myslel negativně plyne už z toho, že od te doby to chodi tak, že přítel na akce toho kamaráda chodí sám, protože mě už nezve. Vim, že nikdo není povinnen mě mít rád, ale přijde mi to trochu neslušné už jen vůči příteli, který to ale neřeší. Prostě si některé vikendy jde za zábavou s partou lidí, kam já nemohu a někdy prostě jsem i jen doma, protoze oni se schazeji dost casto a ne vždy mam taky něco. Mrzí mě to, že se proste musíme bavit každý zvlast (nebo obcas s mymi kamarady, ktere ovsem vidam oproti nemu malo)a nechápu, proč mě odepsal tak rychle. A trochu mi vadí i přítelův přístup, nevím ale vlastne, co by mohl delat, samozřejmě po něm nechci aby se s ním kvůli mě přestal vídat..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1462
25.6.21 07:11

Kdysi si můj kamarád našel holku, u které bylo vidět, že jsme si absolutně nesedli. Jí vadilo, že on se baví s někým, kdo nepatří do okruhu jejich společných kamarádů, já z ní zas měl pocit, že je falešná a že mu ublíží, což se nakonec taky stalo. Možná z tebe vyzařuje něco podobnýho, aniž by sis to uvědomila a měla v plánu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 07:15

@fera21 Jo, to je možný, že ze mě něco takovýho vyzařuje, aniž by to jen trochu byla pravda. Ale doufala jsem, že ve světe dospělých se lidi neodepisují kvůli tomu, co z nich vyzařuje na první podívání.

• Citovat
  • Nahlásit
924
25.6.21 07:20

Resis kraviny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.21 07:20

Nic vulgárního o tobě neřekl, prostě jsi mu nesedla, to se stává. Je to blbý, celkem chápu obě strany. Jako přítelkyni by mi to bylo líto, jako někomu v partě přátel rozumím tomu, že nechtějí zvát na společné akce někoho, kdo jim je nesympatický.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 07:25

@Žižkovská žena Tomu já taky rozumím, ale spíš nerozumím tomu, že mi ani nedal šanci, aby ode mě slyšel jednu celou větu. Teprve pak bych pochopila, že mu opravdu jsem nesympatická.

• Citovat
  • Nahlásit
5883
25.6.21 07:31
@Anonymní píše:
@fera21 Jo, to je možný, že ze mě něco takovýho vyzařuje, aniž by to jen trochu byla pravda. Ale doufala jsem, že ve světe dospělých se lidi neodepisují kvůli tomu, co z nich vyzařuje na první podívání.

U nás platí pozvání vždy automaticky i pro partnera/partnerku a je jedno, jak jsou sympatičtí. Tady to selektovani se mi nelíbí, však bavit se s tebou nemusí. Je škoda, že se tě partner nezastane

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8201
25.6.21 07:35

No zvát na akce výhradně jen partnera mi teda též připadá dost neslušný a přítel taky není zrovna vzor empatie, že se tě trošku nezastane, nepokusí se nějak obrousit hrany mezi vámi :nevim: Nevím no, my jsme vždy volbu partnera v partě respektovali, i když je pravda, že si nepamatuju, aby někdo přivedl někoho, kdo by nám takto hodně vadil už od prvního setkání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1462
25.6.21 07:36
@Maria37 píše:
U nás platí pozvání vždy automaticky i pro partnera/partnerku a je jedno, jak jsou sympatičtí. Tady to selektovani se mi nelíbí, však bavit se s tebou nemusí. Je škoda, že se tě partner nezastane

A jak bys reagovala, kdyby šlo ryze o chlapský večer? Vím, že to s tím nesouvisí, ale jen mě to zajímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16139
25.6.21 07:42

Pokud spolu jen chodite, tak mi to divne neprijde. Jste dve samostatne jednotky, ktere se poznavaji a bud spolu zustanou, nebo se rozejdou.
Pokud ale spolu uz bydlite, tvorite partnersky par a planujete do budoucna rodinu, pak by se mel tvuj chlap chytit za nos, ze neni normalni, aby si chodil po akcich a ty sama sedela doma a cekala, az se on vrati.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 07:44

@fera21 Vím, že to není dotaz na mě, ale kdyby se jednalo o chlapský večer (což se v jeho případě doposud nejednalo, normálně ostatní kamarádi tam přítelkyně měli, ze začátku jsem se na to i zeptala, pro případ, že by šlo o pánskou jízdu, abych nebyla „uražená“ zbytečně), je to úplně něco jiného a to bych samozřejmě neřešila. Leda tak, kdyby měl pánskou jízdu každý víkend.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 07:46

@cecetka Půl roku spolu bydlíme a ano, budoucnost plánujeme (je nám 29 a 31). Obecně si myslím, že nikdo v okolí si nemyslí, že jentak randíme, nebo jak to říct..

• Citovat
  • Nahlásit
907
25.6.21 07:47
@fera21 píše:
A jak bys reagovala, kdyby šlo ryze o chlapský večer? Vím, že to s tím nesouvisí, ale jen mě to zajímá.

Tak pokud se jedná o ryze chlapský/ženský večer, tak je snad jasné, že tam partneři nejdou, co to je za otázku?? :roll:

Tady je kamarád neslušný buran a přítel slaboch, že si nedokáže nebo nechce si tě na akcích prosadit. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.21 07:48

Vůbec ho neres je to silne nevyzraly jedinec…z toho vyroste

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53803
25.6.21 07:49

A ono se chodí pořád jen k němu nebo on je hlava party, která rozhoduje, kdo a kam si s sebou koho smí či nesmí brát? Taky jsem si s některými mužovými kamarády nesedla (teda po hodně moc prohozených větách :mrgreen: ), s jinými v pohodě, s jejich partnerkami v klidu… Přesto když se mi chce, občas s tou partou vyrazím a holt se bavím s těmi, se kterými si rozumíme. A to včetně siuací, že akci pořádá ten, s kým se nemusíme. Prohodíme spolu pár zdvořilostních frází, poděkuju za pozvání a zbytek večera se bavím s těmi, s kým je mi fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat