Dcera nemá kamarádky v MŠ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zvonilka83
Povídálka 21 příspěvků 20.10.18 19:59
Dcera nemá kamarádky v MŠ

Nevím, kde si už postěžovat. Manžel to nebere, pořád to zlehčuje. Dcera tento rok nastoupila povinný ročník do MŠ. A stále se s ní nikdo nechce bavit. Myslím si, že má na ni „špatný“ vliv tchýně. Úplně se vetřela, že pro ni bude chodit místo mě. Je to bývalá učitelka z MŠ a je nesnesitelná. Chce vyfotit všechny básničky a písničky a neustále to tady vyřvává. Dceru mi nevodí před třetí, ale tahá ji pak ještě do šesti po hřištích.
Po 2 měsích už protestuju, ale špatná jsem já.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Aghata
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 20.10.18 20:08

Nechápu, jak to souvisí?
Chápu, že ti vadí, jak tchýně jedná, tak to s ní prober a jestli nechceš, aby ji vyzvedávala, dělej to ty.
Co se týká kamarádek, dcera si na to stěžuje? Nebo jak si k tomu došla?

lamicina
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 20.10.18 20:09

a jak za to může tchýně, že dcera nemá kamarádky? Dcerka nastoupila mezi děti, které spolu už do jedné třídy chodily? Na poslední rok před školou?

debra.morgan
Závislačka 3754 příspěvků 20.10.18 20:10

by mě zajímalo jak tchyne zpusobuje, že se s tvoji dcerou ve skolce nikdo nekamaradi… :roll:

Uživatel je onlineOplatečka
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 20.10.18 20:11

Ahoj..chodí pro dceru každý den? Nejde se domluvit že pro ni zajde jednou týdně a pak na hřiště? Mě by štvalo že mi někdo bere společný čas s dítětem, kdyby mi ho někdo vracel v šest večer každý den..A tak bych to i řekla, že si chci užít poslední rok kdy dcera ještě nemá školní povinnosti a ne jí akorát dát večeři, vykoupat a spát..Na hřiště může jít i s tebou.Pokud se tchýně urazí je to její problém.Ona už své děti měla a nemá právo ti takhle neustále brát tvoje..Měla bys jí jasně vrátit do stavu ,,babičky" tudíž jednou za čas je ro ok, ale ne každý den.

jahuhudka
Extra třída :D 10996 příspěvků 20.10.18 20:12

@Zvonilka83 8o shrneme to. Ty sis doma pestovala kvitko ve skleniku, ted nastoupila do zajeteho kolektivu ,logicky je vyclenena. A ty davas vinu tchyni ,ktera ti dceru vyzvedava,bere ji na hriste a jeste s ni cvici basnicky a veci co by mela umet? 8o

kristyn.g
Závislačka 2842 příspěvků 20.10.18 20:12

@Zvonilka83 a jak podle tebe tchýně brání dceři kamarádit se ve školce s dětmi? Jak bys to dělala ty kdybys jí vyzvedávala aby si tedy kamarády našla? :think:

milwinka
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 13 inzerátů 20.10.18 20:13

Já bych teda byla ráda,kdyby se mi babička nabídla že se bude dceři věnovat- kdyby mi ji vzala na hřiště, procvičovala s ní básničky… co je na tom spatneho. To u nás když mi babička jednou za čas hlídá děti tak je akorát posadí před televizi, takže je k ní dávám na hlídání opravdu jen minimálně. Pokud ti to nevyhovuje,tak to tchyni řekni že chceš s dcerou trávit víc casu ty sama. Jinak co se školky týče tak myslim že si tam casem určitě kamaradky najde, jestli teprve letos nastoupila, tak to chce jen vic casu.

Jana206
Nadpozemská drbna 26509 příspěvků 20.10.18 20:16

Tchýně s vámi bydlí,že má na vás takový vliv?Dítko máš jen jedno? Jakou máš pracovní dobu? Proč ji denně vyzvedava?

eliskaj
Kelišová 5524 příspěvků 20.10.18 20:17
@jahuhudka
@jahuhudka píše:
@Zvonilka83 8o shrneme to. Ty sis doma pestovala kvitko ve skleniku, ted nastoupila do zajeteho kolektivu ,logicky je vyclenena. A ty davas vinu tchyni ,ktera ti dceru vyzvedava,bere ji na hriste a jeste s ni cvici basnicky a veci co by mela umet? 8o
:potlesk: :potlesk: :potlesk:

Jana206
Nadpozemská drbna 26509 příspěvků 20.10.18 20:18

Utla bych to,pro mě by bylo samozrejme,pokud to umožní pracovní doba,ze si budu dítě vyzvedavat sama a trávit s ním čas. Nechapu tento způsob myšlení :nevim:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5590 příspěvků 20.10.18 20:20

Taky nechápu co má společného tchyně s tím že dcera nemá kamarády :nevim: ve školce je sotva 2 měsíce, většina těch dětí tam spolu chodí už třeba 4. rok takže se znají, už mají svůj kolektiv, takže pokud dcera není nějak výjimečně prubojna tak ji prostě potrvá než si najde mezi dětmi svoje místo :think: jinak já bych byla ráda kdyby mi babičky vyzvedávaly dítě že školky, ušetřila bych tím spoustu, času, pokud ti to vadí promluv s tchyni a domluvte se třeba na 2 odpoledne v týdnu a řekni že chceš se dcerou taky trávit nějaký čas.

jahuhudka
Extra třída :D 10996 příspěvků 20.10.18 20:20

@Jana206 8o driv byla normalni vicegemeracni spoluprace v mnoha ohledech. Co to dneska vsichni mate s tim rozsekat rodiny napadrt, odsunout rodice,sourozence ,manzele ..... Jen ja ja ja

Lucy75
Kecalka 239 příspěvků 3 inzeráty 20.10.18 20:29

@jahuhudka ale nene, to tu přece nikdo nepíše , že je špatně mezi-generační spolupráce :-) spíš tazatelka napsala takový trochu nesrozumitelný dotaz - nevíme co je vlastně ten největší problém ! ? že nemá dcerka kámošku ve školce ? je teprve říjen,najde si ji.. ale jak s tím souvisí tchyně a její focení a péče - to právě nechápu.. já bych takové babičce líbala ručku tedy… bohužel mi tedy nikdy žádná dítko ve školce ani nikde jinde nevyzvedla.. takže bych doporučovala více vděku- no, pokud možno :mrgreen: :lol: :srdce:

karkarka
Závislačka 2682 příspěvků 20.10.18 20:29

Jak tchyne se vetrela.kdybys chtela,muzes holku vyzvedavat sama.ale vzhledem k tvym predchozim diskuzim je u vas problem asi jinde.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >