Reklama

Jízda na koni, dcera chce chodit pravidelně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JRex
Nováček 10 příspěvků 13.10.18 10:30
Jízda na koni.

Dobrý den, chtěla bych poprosit maminky o radu.
Moje dcera 6 let. Chce chodit na koně.
Já osobní zkušenost s tím nemám.
Chtěla bych se zeptat, jsou kurzy celoroční, nebo jen sezoni? Je to jako,,klasicky,, jiný kroužek? Myslím tím, jednou týdně v určenou hodinu. A kurzovne se platí předem? Nebo vždy po jízdě? A nějaké doporučení v Praze?
Prosim moc nějakou hodnou duši. Která by mi poradila. Děkuji za všechny odpovědi. A přeji všem krásný den.

Reklama

Reakce:

Tapa
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 13.10.18 10:39

Nejsme z Prahy,takže v tomhle neporadím.Dcera chodí na jezdecký kroužek jednou týdně v určenou hodinu a kroužek platím půl roku dopředu.Probíhá od září do konce června.
Když chodila nejprve na individuální trénink,platila jsem vždy po něm a to 250,– za hodinu.

Tapa
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 13.10.18 10:40

Jinak je to docela nákladný koníček :mrgreen:

Tichošlápek
Extra třída :D 10086 příspěvků 13.10.18 11:01

My jezdili celoročně, v zime na jízdárně. Dvakrát tydne, platilo se předem na půl roku. V Praze mam zkušenost akorát s jizdarnou cholupice - v pohodě, ale asi pro většinu dost z ruky. Tam to bylo tuším 5000 za 10 lekci pro dítě. Ale nejdřív si to zkuste na cvičné hodině, ne každému se to nakonec líbí. A jak je psáno výše není to levná sranda

mroe
Extra třída :D 14314 příspěvků 13.10.18 11:11
@JRex píše:
Dobrý den, chtěla bych poprosit maminky o radu.
Moje dcera 6 let. Chce chodit na koně.
Já osobní zkušenost s tím nemám.
Chtěla bych se zeptat, jsou kurzy celoroční, nebo jen sezoni? Je to jako,,klasicky,, jiný kroužek? Myslím tím, jednou týdně v určenou hodinu. A kurzovne se platí předem? Nebo vždy po jízdě? A nějaké doporučení v Praze?
Prosim moc nějakou hodnou duši. Která by mi poradila. Děkuji za všechny odpovědi. A přeji všem krásný den.

Dcera zacinala v krouzku DDM, ted uz je ale na zapis na letosni rok pozde, je beznadejne plno. Nas krouzek byl ( je) trochu specificky, plati se za hodinu( kazdy tyden v urcenou dobu) a je fajn, pokud si dite neni jiste, ze ho to bude bavit a muze vlastne kdykoli prestat, neplati se, kdyz je nemocne nebo nemuze z jineho duvodu.. Vozi je normalne do staje, kde je trenuje trener a uci se vsechno kolem koni. Letos dcera nastoupila jinam, taky pod DDM, plati se na pul roku a za nemoc neni nahrada, jinak princip stejny, akorat dostupnost MHD vyrazne horsi, tady maji mozna jeste nejaka volna mista. Muzes si samozrejme i rovnou ve staji zaplatit soukrome hodiny, nebo cely den, to uz je na tobe.. A konicek to opravdu neni uplne nejlevnejsi. Je to DDM Monet ( jezdi do Trnove, krouzek je vcetne dopravy, pro rodice naprosto bez starosti), druhe je Zmrzlik, musis pocitat s dopravou, MHD jednou za hodinu.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 13.10.18 18:43

Zkus se poptat v Toulcove dvore, tam kurzy mivaji.

Ester13
Kelišová 5728 příspěvků 13.10.18 19:15

Odkud jste? Takto malým dětem nechávám koně zdarma, pokud pomůžou s krmením či kydanim

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >