Je třetí dítě za odměnu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 08:20
Je třetí dítě za odměnu?

Dobrý den,

Máme dvě děti a na cestě třetí. První dvě děti jsou skvělé, ale pěkní divočáci, což je super, jsem za to ráda.
Teda u syna ještě moc nevím, má 10 měsíců, ale je to rabující tryskomyš.

Několikrát jsem slyšela, že třetí děti jsou za odměnu.
Máte to taky tak? A platí to i u dětí které jsou od sebe rok a půl nebo to spíše platí na děti, které se narodily až po několika letech?

Děkuji a hezký den.

Prosím anonym, snažíme se co nejdéle utajit, že nás bude 5. :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

katuska1984
Kecalka 381 příspěvků 11.10.18 08:22

u nas rozhodne ne.
mame dcery 13 a 9 a ted 9mes. syna. Nespi, je uknourany, narocny… ale moc moc ho milujeme

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33459 příspěvků 10 inzerátů 11.10.18 08:22

Neplatí ani jedno z tvých tvrzení. ;) Každé dítě je jiné, jeho pořadí narození ani rychlost plození nemá žádný vliv na jeho povahu a osobnost. Moje třetí je třeba mega divočák.

Heivka
Závislačka 3238 příspěvků 11.10.18 08:25

Já nad tím taky dumám, protože kdyby mi někdo zaručil, že bude třetí dítě jako ty první dvě, tj, dobře spí a dobře jedí (uznávám, mladší jsou jen tři měsíce ale zatím to vypadá dobře) , tak do třetího půjdu za dva roky bez váhání, ale co když to bude věčně uřvaný a nespokojený unuděný tvor jako je moje neteř :think:

Sany80s
Kelišová 6617 příspěvků 11.10.18 08:34

No u kamarádky jo, ale že by to platilo na 100%, to si nemyslím.
Ona říká, že je to tím, že u prvních dělala tu chybu, že se jim příliš věnovala a přizpůsobovala, teď na to nemá prostor a dítě si muselo zvyknout na „tvrdší“ režim.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16721 příspěvků 11.10.18 08:36

já to mám ob - první dítě hodné, druhé divočák, třetí hodné, čtvrté divočák atd :think: Ale je to náhoda, obecně bych pořadí dětí nepřikládala až takový důraz

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1757 příspěvků 11.10.18 08:43

Nevím a zkoušet to nejspíš nebudu, dvě děti a obě spíš za trest.. :roll:

Heivka
Závislačka 3238 příspěvků 11.10.18 08:46

@Sany80s Tak já tenhle tvrdší režim nastolila i u prvorozeného (měli jsme štěňátka když mu byly 4 měsíce, tak nebyla jiná možnost) a je pravda, že je asi stejně samostatný jako byl synovec v 6 letech. Zrovna dneska ráno mě dostal tím, že chtěl napít, tak vyndal skleničku z myčky, přistrčil si stoličku ke dřezu a nalil si vodu, sice teplou, ale co už vždyť jsou mu jen tři. A když jsem se ho ptala proč si o pití neřekl tak z něj vypadlo že nechtěl vzbudit maminku a miminko :srdce:

Uživatel je onlinekatyna1984
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 11.10.18 08:55

U nás je třetí absolutně nejnáročnější­.Miluju ho nade vše, ale někdy toho mám opravdu plné zuby.

Lucias241
Kecalka 220 příspěvků 11.10.18 08:58

Mám tři děti. Všechni tři jsou zlatí. Nejmladší se narodila o měsíc dřív, tak to bylo dosti spavé miminko. Najednou stranu je to takový náš mazel a dost ji toho projde. Ale na druhou stranu se musí přizpůsobit starším a není tolik času. Je, ale víc samostatná.

katuska1984
Kecalka 381 příspěvků 11.10.18 09:01

@katyna1984 jeste aj. nick mame podobny :lol: :mrgreen:
mam to stejne tak

andelka83
Generální žvanilka 20144 příspěvků 11.10.18 09:01

Řekla bych že jak kdy. Mám kamarádky které tři děti mají, rozestupy ne moc velké většinou. Já si na třetí troufla až teď,když jsou oba starší ve škole. A jaké bude, uvidíme v lednu. Kluci jsou divočáci oba tak se nudit nebudou určitě.

blumen
Hvězda diskuse 42566 příspěvků 11.10.18 09:03

Kamaradka ma 3, prvni dve nenarocne.
Kdyby pry meli to treti dite jako prvni, byl by pry jedinacek, takze asi tak ;) hrozne narocny a uknourany, ubreceny

Uživatel je onlinekatyna1984
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 11.10.18 09:06

@blumen Ano, to říkám každou chvíli taky :lol:

@katuska1984 Jj, také jsem si říkala :)

BloomingGorgeous
Závislačka 2831 příspěvků 11.10.18 09:15
@sladke-mameni píše:
Nevím a zkoušet to nejspíš nebudu, dvě děti a obě spíš za trest.. :roll:
:mrgreen:
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Největší sériový vrah? Pilčík brutálně vraždil emigranty, na holčičku sestrojil mučicí stroj

Spousta lidí jeho jméno nezná, přitom jde dost možná o vůbec největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >