Dcera si odmítá uklízet pokoj

Anonymní
15.7.19 17:20

Dcera si odmítá uklizet pokoj

Ahoj holky,
Mam doma 12-tiletou dceru a neustále ma v pokoji nehorázný nepořádek..
Za posteli ma obaly od sušenek, ponožky, špinavé kalhotky…
Pak ma v pokoji jidlo… Zjistila jsem, ze ve skříni mela 14 dni, pleso boj svíčkovou, ktera smrdela pres cely pokoj!! A ja ji rikam, ze jidlo, které nesni ma hned davat do lednicky
Po podlaze ma vylite piti, ma tam pohozene obleceni, papíry, fixy..
Kdyz ji reknu, aby si tam uklidila, hodi na me ksicht a nebo rekne nejakou blbou poznamku, ze treba neni uklízečka, tak mam pry smulu…
Nevíte nekdo prosim, jak ji přinutit??
Anonym-stydím se za to, jak se dcera chova..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
kamila44455
15.7.19 17:22

No mas doma pekne nechutny prasatko…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.19 17:23
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Mam doma 12-tiletou dceru a neustále ma v pokoji nehorázný nepořádek..
Za posteli ma obaly od sušenek, ponožky, špinavé kalhotky…
Pak ma v pokoji jidlo… Zjistila jsem, ze ve skříni mela 14 dni, pleso boj svíčkovou, ktera smrdela pres cely pokoj!! A ja ji rikam, ze jidlo, které nesni ma hned davat do lednicky
Po podlaze ma vylite piti, ma tam pohozene obleceni, papíry, fixy..
Kdyz ji reknu, aby si tam uklidila, hodi na me ksicht a nebo rekne nejakou blbou poznamku, ze treba neni uklízečka, tak mam pry smulu…
Nevíte nekdo prosim, jak ji přinutit??
Anonym-stydím se za to, jak se dcera chova..

Misto pleso boj ma byt plesnivou

• Citovat
  • Nahlásit
5285
15.7.19 17:25

Tohle už je nechutný, prostě bych ji zakázala jist ve svém pokoji, když je takový prase..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.7.19 17:25

Poradím. Řekla bych jí, že není na hotelu a má své povinnosti jako každý člen domácnosti. Dala bych jí lhůtu na úklid pokoje. „Prasečím“ obdobím si asi projde každý, ale rozlité pití na podlaze a smrduté jídlo už je moc. Když neuklidí, zahájit sankce. Odebrat počítač, mobil, vypnout wifinu, odebrat kapesné. A vždy můžeš použít starý osvědčený prostředek. Prostě jí dát na p.del. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24432
15.7.19 17:26

Já děti musím vydírat, bohužel :,( Když po mě něco chtějí, ok, až si uklidíte pokojíček! Jso protesty a křiky, ale bohužel! Oblíbený fígl je i házet vinu na sourozence - já to nebyla, to byl on/ona, at si to uklidí To se pak dohaduješ o každou kostku :roll:
Takže u dvanáctileté tipuji, že sem tam přijde, že chce na něco peníze nebo uhradit nějakou aktivitu! Ok, až uvidím uklizený pokojíček :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83

Zakazala bych ji neco, co ma opravdu rada. Proc ji v pokojicku? K tomu ma snad jidelni stul. Zadne sladkosti, kdyz si to neumi poklidit.
A sorry, to je teda prase.

• Citovat
  • Nahlásit
3089

A driv uklizela? Vyzadovala jsi od no neco a trvala na tom nebo ji vzdy uhla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1615

Víš co, když jsme byli mladší, máma řekla, ať si uklidime. Přišla za hodinu. Když to nebylo, vyházela všechno včetně šuplíku a skříní na jednu hromadu doprostřed pokoje. Místo hodiny jsme uklízeli čtyři. Podruhý už sem si to rozmyslela. Takže co s ní? Buď si uklidí nebo nepůjde ven, odevzdá telefon, tablet, než bude uklizeno. Bych se s ní moc nepárala. Ale jak si ji vedeš, takovou ji máš, ve 12 sem musela doma normálně fungovat včetně mytí nádobí a venčení psa a dalších pomocných prací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.19 17:27
@Alušáček píše:
Tohle už je nechutný, prostě bych ji zakázala jist ve svém pokoji, když je takový prase..

Obcas je o prazdninach na par hodin sama doma…A my ji s manzelem nakazem, at neji v pokoji a ona di to tam stejne vezme..
Manzel uz ji ma dobu neurčitou strhl kapesne…

• Citovat
  • Nahlásit
Verun83
@pe-terka píše:
Já děti musím vydírat, bohužel :,( Když po mě něco chtějí, ok, až si uklidíte pokojíček! Jso protesty a křiky, ale bohužel! Oblíbený fígl je i házet vinu na sourozence - já to nebyla, to byl on/ona, at si to uklidí To se pak dohaduješ o každou kostku :roll:
Takže u dvanáctileté tipuji, že sem tam přijde, že chce na něco peníze nebo uhradit nějakou aktivitu! Ok, až uvidím uklizený pokojíček :think:

Ano, to u nas taky funguje.

• Citovat
  • Nahlásit
24432
@kamila44455 píše:
No mas doma pekne nechutny prasatko…

to je opravdu přínosná rada, to zakladatelka jistě netušila :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9646
15.7.19 17:28

Ty jo, bych jí tam udělala takový rošambo, že by začala okamžitě uklízet, nekompromisně a okamžitě. Ona na tebe hází obličeje, má poznámky o tom, že není ukízečka? Ty jo, ta by jela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.19 17:29

Podle toho jak popisuješ, tak čistotná moc nebude :roll: Dcera je v pubertě, ale až takový bordel?
Já osobně bych třeba pozvala její kamarádky, ať vidí jaký má bordel, bude se stydět a možná si začne uklízet :)
Já teda s tímto problém nemám, dcera si uklízi každý týden, nemá absolutně bordel, za to syn je docela nepořádný, v pokoji má kde jaké kraviny, hračky a lego na místě vydrží max 2 dny..A šlapat na kousky lega není příjemný :mrgreen: :mrgreen: Taky je mu 12, ale nikdy by si ve skříni nenechal jídlo, nebo nevytřel podlahu, kdyby na ní něco vylil.
Možná ještě zkusit, aby pohrozil tatínek, jinak už mě asi nic nenapadá :think:
anonym aby mě tu někdo nepoznal :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
2554
15.7.19 17:30

Moc se s ní páráš. „nejsem uklízečka, máš smůlu“ by mi dcera řekla jednou… a proč jí svíčkovou v pokoji? Nemáte jídelní stůl? Že má prasečí období je věc jedna, že to máš divně nastavené je problém další…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama