Dcera snědla prošlé jídlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 15:28
Dcera snědla prošlé jídlo

Ahoj. Dostala jsem před asi 14ti dny od babičky takové ty mražené předsmažené kuřecí nugetky. Vím, že to měla doma na mrazáku i já to měla pořád v mrazničce. Dneska jsem to udělala čtyřleté dceři na oběd. Snědly jsme toho obě docela dost. A teď jsem šla měnit pytel do koše a ten obal byl nahoře a všimla jsem si, že expirace byla 27.7. tak teď trnu, jestli se nám z toho nemůže něco stát nebo jestli nám nebude zle. Chuťově to bylo pořád dobré. Co myslíte?

Reakce:

lucije28
Ukecaná baba ;) 1578 příspěvků 12.09.18 15:30

pokud to bylo celou dobu v mrazáku, tak je to ok.

Premek_Orac
Závislačka 4412 příspěvků 12.09.18 15:31

Pokud byly dobře usmažené a předtím nerozmrzly a znovu nezmrzly, tak to bude na 99% v klidu. V Rumunsku vloni šlo do oběhu snad dvacet let staré maso z mrazáku a počet obětí 0.

Jana206
Nadpozemská drbna 26539 příspěvků 12.09.18 15:31

Je to ok.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 15:33

No já to právě vytáhla, něco ještě mezitím dělala a smažit jsem to šla zhruba za 40 minut, ale ještě to bylo celkem zmrzlé. Takže se tedy nemusím bát?

Kefírové mléko
Povídálka 11 příspěvků 12.09.18 15:33

Neboj se, nic by se vám stát nemělo. Pokud jídlo bylo v mrazáku, tak je to OK. :)

Premek_Orac
Závislačka 4412 příspěvků 12.09.18 15:44

Ne, pokud jsi to dost upekla nebo usmažila, tak ok.

tininas
Ukecaná baba ;) 1344 příspěvků 12.09.18 15:45
@Anonymní píše:
Ahoj. Dostala jsem před asi 14ti dny od babičky takové ty mražené předsmažené kuřecí nugetky. Vím, že to měla doma na mrazáku i já to měla pořád v mrazničce. Dneska jsem to udělala čtyřleté dceři na oběd. Snědly jsme toho obě docela dost. A teď jsem šla měnit pytel do koše a ten obal byl nahoře a všimla jsem si, že expirace byla 27.7. tak teď trnu, jestli se nám z toho nemůže něco stát nebo jestli nám nebude zle. Chuťově to bylo pořád dobré. Co myslíte?

Ahoj.

Přežijete bez úhony. :)

Příspěvek upraven 12.09.18 v 15:50

luccifera
Ukecaná baba ;) 1167 příspěvků 12.09.18 15:48

Nebudu moralizovat, ale prakticky je daleko skodlivejsi samotny polotovar nez expirace

Russet
Extra třída :D 12118 příspěvků 12.09.18 15:51
@Anonymní píše:

Zle vám nejspíš nebude, ale příště bych to ani nekoupila. Kus kuřecího masa a obalit. Nekupovat polotovary.

Šmoulice
Kelišová 6810 příspěvků 12.09.18 15:53

Tak hlavně, že nemáš pochybnosti o samotném polotovaru. To většinou bývá takový odpad, že nějaká prošlá lhůta spotřeby, je proti tomu úplný prd ;)

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1453 příspěvků 12.09.18 15:54

Přesně pokud ti nevadí že 4 letá dcera jí smažené kuřecí nugety, tak to že to bylo do 27.7. bych vůbec neřešila :)

Icestar
Závislačka 4219 příspěvků 1 inzerát 12.09.18 16:29

Jíst se dá i zmrzlý maso z mamuta, a to vyhynuli před 10 tisíci lety :mrgreen: Když to bylo v mrazáku, tak nehysterči, od toho ten mrazák máš, aby se jídlo uchovalo déle.

TMana
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 12.09.18 16:40

Krmíte se sra*kama a trnete nad tím, že jste snědla něco, co bylo po normované expiraci? :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >