Dcera utekla ze školky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.9.21 21:24

Dcera utekla ze školky

Dobrý večer,
uteklo vám někdy dítě ze školky? Zajímalo by mě jak moc často se to stává..
Dnes moje mamka zažila šok, když se jí v práci ve dveřích objevila naše dcera, která měla být ve školce. Hned jim volala jestli ví, že jim utekla - no nevěděli :roll: Raději nechci domýšlet co všechno se mohlo stát… šla docela kus, přes park, náměstí a jednu docela rušnou silnici.No naštěstí co vyprávěla tak šla po chodníku a na přechodu čekala až ji auto zastaví.
Paní učitelka mě pak hned volala do práce a byla z toho tedy úplně hotová. Az mě ji bylo taky líto! Dcera jim zdrhla přes plot na zahradě. Samozřejmě jsem jí domluvila a vysvětlila, že se to nesmí a že se jí mohlo něco stát! Ve školce byla vždy ráda, toto udělala poprvé…nechce ve školce spinkat, je smutná, že tam nemá své „staré“kamarádky, které šly do školy a ona ne :roll: (dostala odklad) Prostě se to v ní asi nahromadilo…
Prosím o anonym…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26254
21.9.21 21:29

Nestalo, nemají jak utéct, plot nikdo nepřeleze je vysoký a dveře mají pojistku kam děti nedosáhnou. Syn jednou odešel ze třídy a seděl pak v šatně, dál se nedostal, i z toho měla učitelka infarkt, když sme ho přišli vyzvednout a neměla ho ve třídě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3503
21.9.21 21:30

Ne, známému naopak dítě uteklo do školky. Stál s vnoučkem před domem a vnuk zahlásil, že doma zapomněl koko. Děda se tedy bleskově vrátil pro koko a než došel, prcek byl pryč. Hned byli v akci měšťáci, hrůza po celém městě a děda na infarkt. Pak na policii volala místní školka, že jim přebývá nějaké dítě. Když totiž děda šel pro to koko, prcek se přidal ke kolemjdoucí školce a šel a šel 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7287
21.9.21 21:31

No tak to si učitelky hodně zavarily, hlavně tím, ze nevedely, ze jim chybí. To je selhání jak prase. Ale záleží na tobě, jestli chceš dělat kraval. Myslím, ze si musí prerovnat postupy, jak příště tomu předcházet, věřím, ze už si daji pozor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2721
21.9.21 21:33

Mne se to naštěstí nestalo, ale moje kamarádka jako decko taky utekla, schovala se v keři před školkou a koukala, jak ji všichni hledají. Vypadalo dostala řádně, stejně tak učitelka, ale to bylo všechno, nijak se to dal neresilo. U nás v bývalé školce by to nešlo, dveře s pojistkou a plot vysoký. Ale v současné školce, kdyby endko chtěl, tak nemá problém utéct. Plot k ničemu a dveře nezajistene. Ale snad to syna nenapadne, školku miluje, spíš ho štve, že tam teď nemůže, tak pak bude rád, že tam je a ne utikat pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59165
21.9.21 21:34

Neutekli, ale já jsem jako malá ze školky odešla. chtěla jsem jít za maminkou do práce.
A když jsem šla kolem obchodu, prodavačky mě viděly a vrátily do školky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27976
21.9.21 21:34

Zdrhla přes plot na zahradě? a to ji učitelky neviděly? u nás na všech školkách jsou ploty cca 2 metry, to přece dítě nepřeleze za minutku? a ostatní děti to také neviděly a neřekly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3743
21.9.21 21:36

Utekla, nastesti jsem byla ještě u školky, když vyběhla ven :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1971
21.9.21 21:38

Nestalo, ale upřímně vůbec nevím, jak bych se chovala. Dítě by dostalo ceres, ale jako nevím, jak se zachovat vůči učitelkám. Tohle se jim prostě nesmí stát, ať se snažím být vstřícná a mít pochopení, když si představím, co se vše mohlo stát. Dodnes mám před očima tu kauzu jak se dítě učitelkám utopilo v tom bazénu. :,(

Příspěvek upraven 21.09.21 v 21:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1460

Tak myslím, že školka/učitelky tady v diskuzi dostanou pěknou sodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Švagr několikrát prý přelézal plot, chytli ho před školkou

• Citovat
  • Nahlásit
36866
21.9.21 21:42
Máme školku blízko, přesto syn neutekl. Učitelky nerady vidí děti u plotu
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
uteklo vám někdy dítě ze školky? Zajímalo by mě jak moc často se to stává..
Dnes moje mamka zažila šok, když se jí v práci ve dveřích objevila naše dcera, která měla být ve školce. Hned jim volala jestli ví, že jim utekla - no nevěděli :roll: Raději nechci domýšlet co všechno se mohlo stát… šla docela kus, přes park, náměstí a jednu docela rušnou silnici.No naštěstí co vyprávěla tak šla po chodníku a na přechodu čekala až ji auto zastaví.
Paní učitelka mě pak hned volala do práce a byla z toho tedy úplně hotová. Az mě ji bylo taky líto! Dcera jim zdrhla přes plot na zahradě. Samozřejmě jsem jí domluvila a vysvětlila, že se to nesmí a že se jí mohlo něco stát! Ve školce byla vždy ráda, toto udělala poprvé…nechce ve školce spinkat, je smutná, že tam nemá své „staré“kamarádky, které šly do školy a ona ne :roll: (dostala odklad) Prostě se to v ní asi nahromadilo…
Prosím o anonym…

Nestalo. Ač máme školku blízko a nízké ploty. Akční dítě by je pomocí trakaře určitě přelezlo. Proto platí zákaz věšet se na plot a děti nemají komunikovat ani s kolemjdoucími. Když jdu kolem, známé děti mě zdraví, já zamávám na učitelku a vidím, že je pozoruje. Takže učitelky rozhodně nedělaly svou práci dobře. Kdyby se nic nestalo (dceru bych rázně poučila a žádala, aby nic podobného neopakovala), tak bych asi nikde noc nehlásila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
536
21.9.21 21:44

Manžel přelezl jako předškolák plot a šel domů. U nás ve školce také náhodná kolemjdoucí našla dítě rozpačitě přešlapující před brankou do MŠ (na silnici, chodník tam není), že ho paní učitelka nechala na hřišti a s ostatními dětmi odešla na oběd. A že to bylo dítko poučené, tak vědělo, že v žádném případě nesmí lézt na branku a otevřít si závoru, tudíž by se tam možná dočkalo rodičů, co pro něj chodili po O.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27019
21.9.21 21:46

Nestalo. Jako jednoznačně průšvih, že si toho učitelky nevšimly.
Na druhou stranu odkladove dítě by teda mělo dostat za tohle slušnou sodu, protože to už není žádný malý bezmozek a tohle si prostě nesmí dovolit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3368
21.9.21 21:52

Stát se muže cokoliv, mne jednou vrátili syna s krvavým sramem přes celá záda - jak byl hubenej, vlezl napůl pod nějakou skříňku, které chyběl takovy ten spodní soklík, jak bývá například u kuchyňské linky, zasekl se tam a kdyz ho vytáhli, tak mu vznikl ten šrám :lol:

Ucitelka se strasne omlouvala, prý je nenapadlo, ze by tam někdo mohl vlezt, a ten soklik tam nějak dodelali. Ale videla jsem na ni, jak je ji z toho špatně, a nedivím se, já jsem se tomu spis podivila a zasmála a malýmu jsem řekla, ze má jizvu jako pirát, tak pak byl ještě rad a chlubil se tím :P beru to tak, ze se stane. Větší děti už mají víc rozumu a taky se stalo, že se jeden predskolak sbalil a odešel. Provedl to také nějak fikaně, že to nezjistil hned, a odkracel domu. Našli ho včas a důrazně mu to vysvětlili a pak uz dobrý. Myslím, ze predskolaci k tomu mají občas sklon, mají pocit, ze uz jsou velcí, cestu domu znají a proste se seberou a jdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat